Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara

539,00 Lei

Acest set contine:

Acidic Bonding Concentrate Shampoo - Sampon intens revitalizant

167,00 Lei

55,67 lei / 100ml

300 ml55,67 lei / 100ml

Acidic Bonding Concentrate Leave-in - Protectie termica intens hidratanta

203,00 Lei

135,33 lei / 100ml

150 ml135,33 lei / 100ml

Acidic Bonding Concentrate Conditioner - Balsam intens revitalizant

169,00 Lei

56,33 lei / 100ml

300 ml56,33 lei / 100ml

Scuze, acest produs nu mai este in stoc

539,00 Lei

Scuze, acest produs nu mai este in stoc

    De exemplu: nume@exemplu.com