Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Ingrijirea buzelor



62 Produse
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Balsam de buze hidratant

    Îngrijire a buzelor si 8 ore de hidratare
    Cerise (3,50 g)

    26,00 Lei

    20.312,50 lei / 100g

    190

    Disponibil in 4 variante

  • Doar la Sephora

    Laneige

    Lip Sleeping Mask

    Masca pentru buze
    Berry (20 g)

    130,00 Lei

    650,00 lei / 100g

    7075

    Disponibil in 4 variante

  • Doar la Sephora

    Summer Fridays

    Lip Butter Balm

    Balsam de buze hidratant și hrănitor
    Pink Sugar (15g)

    135,00 Lei

    900,00 lei / 100g

    8239

    Disponibil in 12 nuante

  • Exclusiv

    Ole Henriksen

    Pout Preserve Lip Treatment

    Tratament hidratant pentru buze
    Sweet Macaron (12ml)

    110,00 Lei

    916,67 lei / 100ml

    1420

    Disponibil in 12 variante

  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Unturi pentru buze

    Hidratarea buzelor timp de 12 ore
    Vanilie (10 g)

    36,00 Lei

    360,00 lei / 100g

    111

    Disponibil in 3 variante

  • Doar la Sephora

    Lanolips

    2x15g

    122,00 Lei

    406,67 lei / 100g

    5
  • Doar la Sephora

    Ilia

    Lip Wrap Hydrating Mask

    Masca hidratanta pentru buze
    10 ml

    152,00 Lei

    1.520,00 lei / 100ml

    2699
  • Doar la Sephora

    83,00 Lei

    830,00 lei / 100g

    9
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Lift & Firm

    Ser de buze sub forma de balsam volumizator
    15 ml

    88,00 Lei

    586,67 lei / 100ml

    123
  • Laneige

    Mini Lip Treats

    Set produse de ingrijire hidratante pentru buze zi si noapte
    8 g + 5 g + 5 g

    121,00 Lei

    672,22 lei / 100g

    6
  • Hot on social

    Gisou

    Honey Glaze Collagen Therapy

    Masca hidratanta cu miere pentru buze
    15 g

    135,00 Lei

    900,00 lei / 100ml

    323
  • Doar la Sephora

    Laneige

    Shortcake cu capsuni (20 g)

    130,00 Lei

    650,00 lei / 100g

    6153
  • Noutate

    Laneige

    Lip Sleeping Mask Smoothie Açaï Mangue

    Masca de noapte pentru buze
    Smoothie Açaï Mangue (20 g)

    130,00 Lei

    650,00 lei / 100g

    5963
  • Noutate

    Summer Fridays

    The Lip Butter Balm Minis

    Set cu balsamuri hidratante pentru buze
    4 x 5 g

    146,00 Lei

    730,00 lei / 100g

    16
  • Noutate

    Ole Henriksen

    Pout Preserve 3 Petites

    Produs de ingrijire pentru buze, cu peptide
    3 x 7 ml

    146,00 Lei

    695,24 lei / 100ml

    7
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Vanilie (15 ml)

    36,00 Lei

    240,00 lei / 100ml

    428

    Disponibil in 2 variante

  • Disponibil in curand

    RHODE

    Peptide Lip Tint

    Balsam hranitor
    Salty Tan (10ml)

    135,00 Lei

    1.350,00 lei / 100ml

    3208

    Disponibil in 7 variante

    Descopera
  • PAULA'S CHOICE

    Pro-collagen Peptide Gloss Balm

    Produs de ingrijire hidratant pentru buze
    Deep Plum (15 ml)

    De la

    150,00 Lei

    1.000,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

    Disponibil in 3 variante

  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Masca de buze cu cirese

    Buze hidratate si netezite in 5 minute
    1 bucăța

    21,00 Lei

    2.100,00 lei / 100g

    279
  • La Mer

    The Lip Balm

    Balsam de buze
    9 ml

    458,00 Lei

    5.088,89 lei / 100ml

    227
  • Noutate

    Laneige

    Lip Glowy Balm Açai Mango Smoothie

    Balsam stralucitor si hidratant de buze
    Smoothie Açaï Mangue (10 g)

    113,00 Lei

    1.130,00 lei / 100g

    2080
  • TATCHA

    The Melting Lip Balm

    balsam de buze hranitor
    Pinku (12 g)

    168,00 Lei

    1.400,00 lei / 100g

    52

    Disponibil in 4 nuante

  • Doar la Sephora

    Fenty Skin

    Plush Puddin'

    Mască De Buze Reparatoare Intensivă
    Vanilla (15 g)

    123,00 Lei

    820,00 lei / 100ml

    996

    Disponibil in 5 variante

  • Doar la Sephora

    Byoma

    Liptide Lip Mask

    Masca pentru buze
    Reincarcabil - 200 ml

    69,00 Lei

    1.380,00 lei / 100ml

    107

Ai vazut 24 produse din 62

De exemplu: nume@exemplu.com