Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara

Machiaj

La Sephora gasesti produse cosmetice potrivite pentru orice stil de machiaj. Fie ca alegi un look natural, smokey eyes, minimalist sau excentric avem recomandarile necesare. Iar daca cauti un machiaj pentru ocazii speciale ai ajuns unde trebuie. Alege produsele de machiaj favorite de la branduri recunoscute: Anastasia Beverly Hills, Huda Beauty, Too Faced, Benefit Cosmetics, Yves Saint Laurent sau Sephora Collection.



1.965 Produse
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Nail Polish

    Lac de unghii
    902 Bronze shine (6,50 ml)

    12,50 Lei

    178,57 lei / 100ml

    3

    Disponibil in 35 nuante

  • Doar la Sephora

    Ilia

    Balmy Tint Hydrating Lip Balm

    Balsam de buze nuantat
    Wanderlust (4,4 g)

    180,00 Lei

    4.090,91 lei / 100g

    1744

    Disponibil in 6 nuante

  • Doar la Sephora

    Rare Beauty

    Mini Positive Light Luminizer

    Produs lichid pentru luminozitate
    Exhilarate (2.5 ml)

    96,00 Lei

    81.355,93 lei / 100ml

    168
  • Doar la Sephora

    Natasha Denona

    I Need A Nude Lip Pencil

    Creion contur buze
    Cleo (1,2 g)

    140,00 Lei

    11.666,67 lei / 100g

    191

    Disponibil in 8 nuante

  • Doar la Sephora

    Fenty Beauty

    Mai Type (6,5 ml)

    140,00 Lei

    2.153,85 lei / 100ml

    809

    Disponibil in 4 nuante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Pudra de matifiere si fixare 12 ore

    O pudra matifianta cu rezistenta ridicata
    8 g

    87,00 Lei

    1.087,50 lei / 100g

    183
  • Doar la Sephora

    Erborian

    Clair (15 ml)

    126,00 Lei

    840,00 lei / 100ml

    45
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    30 ml

    83,00 Lei

    276,67 lei / 100ml

    77
  • DIOR

    Rouge Dior Contour

    Creion rezistent la transfer pentru conturul buzelor
    200 NUDE TOUCH (1.20 G)

    168,00 Lei

    105.000,00 lei / 100g

    2

    Disponibil in 19 nuante

  • Doar la Sephora

    Milk Makeup

    Cooling Water Jelly Tint

    Cerneala de obraji si de buze
    Spritz (5 g)

    155,00 Lei

    3.100,00 lei / 100g

    1255

    Disponibil in 6 nuante

  • Yves Saint Laurent

    All Hours Hyper Finish

    Pudra cu efect mat
    Universelle (8,5 g)

    361,00 Lei

    4.247,06 lei / 100g

    63

    Disponibil in 9 nuante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Palette Teint Colorful

    Paleta totul-in-unul
    01 Light to medium (1pc)

    110,00 Lei

    1.100,00 lei / 100g

    62

    Disponibil in 3 nuante

  • Doar la Sephora

    Tarte

    Maracuja creaseless

    Corector luminos cu acoperire totală pentru cearcăne
    25N light-medium neutral (6,4 g)

    157,00 Lei

    1.962,50 lei / 100g

    184

    Disponibil in 30 nuante

  • Doar la Sephora

    Anastasia Beverly Hills

    Loose Setting Powder

    Pudra pulbere de fixare
    Translucent (25 g)

    255,00 Lei

    1.020,00 lei / 100g

    1139

    Disponibil in 4 nuante

  • Doar la Sephora

    Rare Beauty

    Soft Pinch Liquid

    Pensula blush
    20 bucăța

    153,00 Lei

    1.530,00 lei / 100g

    456
  • Doar la Sephora

    Tarte

    Creaseless setting powder

    Pudră liberă fixatoare și luminoasă
    Lavender (7 g)

    199,00 Lei

    2.842,86 lei / 100g

    573

    Disponibil in 4 nuante

  • Doar la Sephora

    CHARLOTTE TILBURY

    10 ml

    193,00 Lei

    1.930,00 lei / 100ml

    34

    Disponibil in 2 nuante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    BRONZER SHIMMER

    Pudra bronzanta irizata
    02 Spicy sunset (8 g)

    88,00 Lei

    1.100,00 lei / 100g

    34

    Disponibil in 3 nuante

  • Doar la Sephora

    Ilia

    True Skin Serum

    Fond de ten
    Mindoro SF.25 (30 ml)

    310,00 Lei

    1.033,33 lei / 100ml

    4303

    Disponibil in 30 nuante

  • Doar la Sephora

    Fenty Beauty

    Gloss Bomb Cream

    Gloss de buze
    Fenty Glow (9 ml)

    129,00 Lei

    1.433,33 lei / 100ml

    357

    Disponibil in 4 nuante

  • Doar la Sephora

    Rare Beauty

    28 ml

    184,00 Lei

    657,14 lei / 100ml

    469
  • Lancome

    025 Beige Lin (13,5 ml)

    203,00 Lei

    1.503,70 lei / 100ml

    176

    Disponibil in 16 nuante

  • Doar la Sephora

    Ilia

    16N Madrone (10 g)

    295,00 Lei

    2.950,00 lei / 100g

    2192

    Disponibil in 42 nuante

  • Doar la Sephora

    CHARLOTTE TILBURY

    Brow Cheat

    Creion pentru sprancene
    Light Blonde (0,1 g)

    178,00 Lei

    178.000,00 lei / 100g

    113

    Disponibil in 8 nuante

Ai vazut 24 produse din 1965

Sephora.ro ofera o gama extinsa de produse de machiaj care va evidentia cele mai frumoase trasaturi ale chipului tau. Poti alege dintre cele mai bune produse, seturi de pensule de calitate si numeroase truse de machiaj.

Machiajul pentru ochi

Produsele de machiaj pentru ochi sunt gata sa iti scoata in evidenta forma si culoarea inedita a ochilor. Pentru un machiaj reusit, te poti bucura de mascara, creion contur, tus pentru ochi: lichid, pasta sau pudra, baza de machiaj pentru pleoape, o gama variata de produse pentru sprancene: creion, gel, pudra sau pasta si gene false.

Machiajul pentru ten

Oferim o gama extinsa de produse pentru ten cu ajutorul carora vei intoarce toate privirele dintr-o incapere! Cosmeticele pentru ten pot avea un grad de acoperire care variaza de la lejer la mediu sau mare. Rezultatul final poate fi unul luminos, mat sau natural completat de factorul de protectie solara inclus in produse. Poți opta pentru fond de ten, pudre, farduri de obraz sau anticearcane și corectoare.

Machiajul pentru sprancene

Deoarece frumusețea si delicatetea sprancenelor ofera un aspect complet și aparte vestimentatiei, machiajului și atitudinii tale, vei avea permanent ocazia de a te bucura de sprancene bine definite si placute privirii datorita numeroaselor palete de culoare.

Machiajul pentru buze

Aspectul buzelor ofera oricarui machiaj un finisaj deosebit, ca este acesta natural, de seara, pentru evenimente speciale sau filmari. Alege rujul, creionul contur, glossul sau balsamul potrivit, cu efect matifiant, natural, care confera volum buzelor sau stralucire, in functie de nuanta tenului tau si de evenimentele la care participi.