Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara

Machiaj

La Sephora gasesti produse cosmetice potrivite pentru orice stil de machiaj. Fie ca alegi un look natural, smokey eyes, minimalist sau excentric avem recomandarile necesare. Iar daca cauti un machiaj pentru ocazii speciale ai ajuns unde trebuie. Alege produsele de machiaj favorite de la branduri recunoscute: Anastasia Beverly Hills, Huda Beauty, Too Faced, Benefit Cosmetics, Yves Saint Laurent sau Sephora Collection.



1.974 Produse
  • Doar la Sephora

    Tarte

    Shape tape™ corrector

    Corector de culoare hidratant cu acoperire totală
    Peach (6 ml)

    157,00 Lei

    2.616,67 lei / 100ml

    92

    Disponibil in 4 nuante

  • Doar la Sephora

    Dr. Dennis Gross

    DermInfusions

    Balsam de buze, pentru volum si reparator
    10ml

    270,00 Lei

    2.700,00 lei / 100ml

    5
  • Doar la Sephora

    Makeup by Mario

    Master Metallics® Eyeshadow Palette

    Paleta farduri de pleoape
    Multi (12 g)

    304,00 Lei

    2.533,33 lei / 100g

    131
  • Exclu web

    Dermalogica

    PreCleanse

    Ulei de curatare pentru ten gras
    30 ml

    De la

    102,00 Lei

    340,00 lei / 100ml

    81

    Disponibil in 2 variante

  • Clarins

    Skin Illusion Tinted Moisturizer 05 SPF25

    Cremă hidratantă colorată
    01 (40 ml)

    230,00 Lei

    575,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

    Disponibil in 8 nuante

  • MERIT BEAUTY

    15 ml

    100,00 Lei

    666,67 lei / 100ml

    44
  • Doar la Sephora

    Fenty Beauty

    10 (9 g)

    196,00 Lei

    2.177,78 lei / 100g

    119

    Disponibil in 25 nuante

  • MERIT BEAUTY

    Great Skin Double Cleanse

    Produs de curatare
    150 ml

    175,00 Lei

    84,54 lei / 100g

    425
  • Doar la Sephora

    Pat McGrath Labs

    Skin Fetish Sublime Perfection

    Pensula fard de obraz
    Black

    185,00 Lei

    711,54 lei / 100g

    14
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Set de pensule Pillow Dream

    Set de pensule de machiaj
    4 bucăța

    171,00 Lei

    66
  • Doar la Sephora

    Make Up For Ever

    Aqua Resist Smoky Shadow

    Creion contur ochi
    13 (1,4 g)

    142,00 Lei

    10.142,86 lei / 100g

    32

    Disponibil in 8 nuante

  • Doar la Sephora

    Rem Beauty

    F1 Foundation Brush

    Pensula pentru fond de ten
    BRUSH F1 FOUNDATION

    138,00 Lei

    2
  • Estee Lauder

    02 Medium (21g)

    381,00 Lei

    1.814,29 lei / 100g

    15

    Disponibil in 4 nuante

  • La Mer

    Sheer Shine (7 ml)

    483,00 Lei

    6.900,00 lei / 100ml

    117

    Disponibil in 5 nuante

  • Doar la Sephora

    Rem Beauty

    Pensula B2 pentru bronzer

    Pensula de machiaj
    B2

    135,00 Lei

    3
  • Doar la Sephora

    Huda Beauty

    Undereye Buff Brush

    Pensulă pentru Anticearcăn
    1 bucăța

    120,00 Lei

    12.000,00 lei / 100g

    11
  • Exclu web

    Dermalogica

    Oil to Foam Total Cleanser

    Demachiant pentru fata
    250 ml

    341,00 Lei

    136,40 lei / 100ml

    13
  • Guerlain

    Cleansing Oil Anti-Pollution

    Ulei de curatare pentru fata
    150 ml

    342,00 Lei

    228,00 lei / 100ml

    18
  • Doar la Sephora

    Makeup by Mario

    Master Metals® Eyeshadow Palette

    Paleta farduri de pleoape
    Multi + 7.5g

    304,00 Lei

    4.053,33 lei / 100g

    85
  • Clarins

    Waterproof Eye Pencil

    Creion contur ochi
    0,29g - 01 Black tulip

    129,00 Lei

    44.482,76 lei / 100g

    2

    Disponibil in 5 nuante

  • Doar la Sephora

    Benefit

    Whoop Lash

    Serum pentru gene
    2 ml

    304,00 Lei

    15.200,00 lei / 100ml

    1450
  • Doar la Sephora

    Rem Beauty

    Space shape

    Gel pentru sprancene
    transparent (2,2 ml)

    105,00 Lei

    4.772,73 lei / 100ml

    6
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Pensula pentru eyeliner 11

    Aplicare intuitiva, finisaj perfect
    1 bucăța

    62,00 Lei

    46
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    7 g

    52,00 Lei

    742,86 lei / 100g

    Nicio recenzie

Ai vazut 24 produse din 1974

Sephora.ro ofera o gama extinsa de produse de machiaj care va evidentia cele mai frumoase trasaturi ale chipului tau. Poti alege dintre cele mai bune produse, seturi de pensule de calitate si numeroase truse de machiaj.

Machiajul pentru ochi

Produsele de machiaj pentru ochi sunt gata sa iti scoata in evidenta forma si culoarea inedita a ochilor. Pentru un machiaj reusit, te poti bucura de mascara, creion contur, tus pentru ochi: lichid, pasta sau pudra, baza de machiaj pentru pleoape, o gama variata de produse pentru sprancene: creion, gel, pudra sau pasta si gene false.

Machiajul pentru ten

Oferim o gama extinsa de produse pentru ten cu ajutorul carora vei intoarce toate privirele dintr-o incapere! Cosmeticele pentru ten pot avea un grad de acoperire care variaza de la lejer la mediu sau mare. Rezultatul final poate fi unul luminos, mat sau natural completat de factorul de protectie solara inclus in produse. Poți opta pentru fond de ten, pudre, farduri de obraz sau anticearcane și corectoare.

Machiajul pentru sprancene

Deoarece frumusețea si delicatetea sprancenelor ofera un aspect complet și aparte vestimentatiei, machiajului și atitudinii tale, vei avea permanent ocazia de a te bucura de sprancene bine definite si placute privirii datorita numeroaselor palete de culoare.

Machiajul pentru buze

Aspectul buzelor ofera oricarui machiaj un finisaj deosebit, ca este acesta natural, de seara, pentru evenimente speciale sau filmari. Alege rujul, creionul contur, glossul sau balsamul potrivit, cu efect matifiant, natural, care confera volum buzelor sau stralucire, in functie de nuanta tenului tau si de evenimentele la care participi.