Profita de -15% la prima ta comanda online folosind codul WELCOME15.

Cumpara

Toate produsele

Bali Body



11 Produse
  • Bali Body

    Clear Self Tanning Gel

    Gel autobronzant transparent
    400 ml

    177,00 Lei

    44,25 lei / 100g

    148
  • Exclusiv

    Bali Body

    Deep Violet Tanning Mousse

    Spuma bronzanta violet inchis
    200ml

    175,00 Lei

    87,50 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Bali Body

    Luxe Tanning Mitt

    Manusa de aplicare autobronzant
    1 bucata

    78,00 Lei

    210,81 lei / 100g

    63
  • Exclu web

    Bali Body

    1 Hour Express Dark

    Spuma autobronzanta
    225 ml

    168,00 Lei

    74,67 lei / 100ml

    75
  • Bali Body

    Violet 1 Hour Express

    Autobronzant rapid
    225 ml

    170,00 Lei

    75,56 lei / 100ml

    17
  • Bali Body

    Self Tanning Milk

    Lapte autobronzant
    240 ml

    168,00 Lei

    70,00 lei / 100ml

    204
  • Bali Body

    Self Tanning Mousse

    Spuma autobronzanta pentru corp
    200 ml

    153,00 Lei

    76,50 lei / 100ml

    100
  • Bali Body

    Clear 1 Hour Express Self Tan

    Autobronzant rapid, 1 ora
    225 ml

    167,00 Lei

    74,22 lei / 100g

    24
  • Exclu web

    Bali Body

    200 ml

    163,00 Lei

    81,50 lei / 100ml

    113
  • Exclusiv

    Bali Body

    Gradual Tanning Butter

    Unt auto-bronzant
    220 g

    179,00 Lei

    81,36 lei / 100g

    102
  • Bali Body

    Shimmering Tanning Gel SPF 15

    Gel de bronzare luminos SPF 15
    150ml

    158,00 Lei

    105,33 lei / 100ml

    7

Ai vazut 11 produse din 11

De exemplu: nume@exemplu.com