Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara


56 Produse
  • Moroccanoil

    Intense Hydrating Mask

    Masca intens hidratanta
    250 ml

    De la

    98,00 Lei

    89,60 lei / 100ml

    134

    Disponibil in 2 variante

  • Moroccanoil

    Wightless Hydrating Mask

    Masca hidratanta ultra-lejera
    250 ml

    245,00 Lei

    98,00 lei / 100ml

    1457
  • Moroccanoil

    Hydrating Styling Cream

    Crema hidratanta pentru styling
    300 ml

    199,00 Lei

    66,33 lei / 100ml

    1562
  • Moroccanoil

    Volumizing Mist

    Spray de par pentru volum
    160 ml

    165,00 Lei

    103,13 lei / 100ml

    294
  • Moroccanoil

    Fragrance Mist

    Spray parfumat pentru par si corp
    100 ml

    181,00 Lei

    181,00 lei / 100ml

    1398
  • Moroccanoil

    Dry Texture Spray

    Spray texturizant pentru par
    205 ml

    167,00 Lei

    81,46 lei / 100ml

    459
  • Moroccanoil

    Moroccanoil Treatment Travel Size

    Tratament hidratant de par pentru netezire
    25 ml

    90,00 Lei

    360,00 lei / 100ml

    925
  • Moroccanoil

    Moroccanoil Treatment

    Tratament de par hidratant pentru netezire
    50 ml

    De la

    190,00 Lei

    380,00 lei / 100ml

    3367

    Disponibil in 2 variante

  • Moroccanoil

    Frizz Shield Spray

    Spray pentru netezire
    160ml

    De la

    81,00 Lei

    103,13 lei / 100ml

    112

    Disponibil in 2 variante

  • Moroccanoil

    160 ml

    De la

    78,00 Lei

    107,50 lei / 100ml

    228

    Disponibil in 2 variante

  • Moroccanoil

    Hydrating Shampoo

    Sampon de par hidratant
    250 ml

    150,00 Lei

    60,00 lei / 100ml

    2471
  • Noutate

    Moroccanoil

    Overnight Leave-In Mask

    Masca de noapte fara clatire
    120 ml

    250,00 Lei

    208,33 lei / 100ml

    421
  • Moroccanoil

    Curl Defining Cream

    Crema pentru definirea buclelor
    250 ml

    199,00 Lei

    79,60 lei / 100ml

    1644
  • Moroccanoil

    Hydration Set

    Sampon si balsam de par hidratante
    2 x 500 ml

    445,00 Lei

    43,84 lei / 100ml

    28
  • Moroccanoil

    Restorative Hair Mask

    Masca reparatoare pentru par
    250 ml

    245,00 Lei

    98,00 lei / 100ml

    433
  • Moroccanoil

    Masca Gloss ultra-stralucitoare

    pentru toate tipurile de par
    200 ml

    De la

    102,00 Lei

    86,50 lei / 100ml

    79

    Disponibil in 2 variante

  • Moroccanoil

    Moisture Repair Shampoo

    Sampon reparator si hidratant pentru par
    250 ml

    150,00 Lei

    60,00 lei / 100ml

    5495
  • Moroccanoil

    Protect & Prevent Spray

    Spray pentru protectia parului
    160 ml

    165,00 Lei

    103,13 lei / 100ml

    1849
  • Moroccanoil

    Texture and Volume Powder

    toate tipurile de par
    8 g

    165,00 Lei

    2.062,50 lei / 100g

    376
  • Moroccanoil

    Moisture Repair Conditioner

    Balsam reparator si hidratant pentru par
    250 ml

    146,00 Lei

    58,40 lei / 100ml

    4729
  • Moroccanoil

    Hydrating Conditioner

    Balsam de par hidratant
    250 ml

    146,00 Lei

    58,40 lei / 100ml

    2036
  • Moroccanoil

    Dry Shampoo

    Sampon uscat
    205 ml

    150,00 Lei

    73,17 lei / 100ml

    1127
  • Editie limitata

    Moroccanoil

    Moroccanoil Treatment

    Be an Original Editie limitata
    125 ml

    260,00 Lei

    208,00 lei / 100ml

    3
  • Noutate

    Moroccanoil

    Hydration

    Set cu produse hidratante de ingrijire a parului, format de voiaj
    2x75 ml + 25 ml + 40 ml

    245,00 Lei

    119,51 lei / 100ml

    12

Ai vazut 24 produse din 56

Moroccanoil are grija de parul si corpul tau datorita numeroaselor produse de calitate, ce ofera delicatele, prospetime si miresme placute rutinei tale de igiena corporala. 

Toate produsele Moroccanoil sunt infuzate cu extract de ulei de argan, bogate in vitamine si antioxidanti, astfel incat parul tau sa reziste cu brio la majoritatea factorilor externi , avand intotdeauna un aspect placut, catifelat si ingrijit. 

Moroccanoil Romania iti ofera produse si tratamente pentru toate tipurile de par. 
De asemenea, brandul ofera si solutii pentru pielea ta cu ingrediente ce ajuta la dezvoltarea sistemului de aparare a pielii.

Produsele redau aspectul extraordinar de fin al corpului, se absorb usor si nu lasa un strat lipicios ulterior. 

La Sephora vei putea beneficia de preturi atractive, atat pentru produsele de corp, cat si pentru tratarea sauingrijirea de profunzime a parului. Nu mai sta pe ganduri, ai grija de frumusetea ta!
 

De exemplu: nume@exemplu.com