Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara


6 Produse
  • Rabanne Fragrances

    1 Million

    Eau de Toilette
    30 ml

    De la

    350,00 Lei

    1.166,67 lei / 100ml

    3326

    Disponibil in 4 variante

  • Noutate

    Rabanne Fragrances

    Invictus

    Eau de Toilette
    30 ml

    De la

    339,00 Lei

    1.130,00 lei / 100ml

    23

    Disponibil in 3 variante

  • Rabanne Fragrances

    Invictus

    Apa de toaleta - pulverizator, format de calatorie
    15 ml

    148,00 Lei

    986,67 lei / 100ml

    2
  • Rabanne Fragrances

    One Million

    Eau de toilette travel size
    15 ml

    149,00 Lei

    993,33 lei / 100ml

    753
  • Rabanne Fragrances

    Phantom

    Eau De Toilette
    50 ml

    De la

    504,00 Lei

    1.008,00 lei / 100ml

    9372

    Disponibil in 4 variante

  • Rabanne Fragrances

    Phantom

    apa aromata de toaleta
    15 ml

    146,00 Lei

    973,33 lei / 100ml

    7

Ai vazut 6 produse din 6

Paco Rabanne este un brand de lux, ce ofera produse de calitate pentru persoanele care doresc sa se bucure de cele mai frumoase momente din viata lor, intr-un stil elegant si aparte. Sephora.ro pune la dispozitie clientilor parfumuri, produse cosmetice si de corp atat pentru femei cat si pentru barbati la preturi atractive.

Casa Paco Rabanne cuprinde unele dintre cele mai cautate parfumuri, precum colectia Invictus si Olympéa, un duo potrivit pentru femeile senzuale si pentru barbatii puternici, cu arome lemnoase si florale.

Totodata, Lady Million si 1 Million sunt, de asemenea, un duo excelent pentru persoanele curajoase si gata de aventura. Colectia de parfumuri Pure XS, cu note orientale, ofera atat femeilor cat si barbatilor frumusete si eleganta.

Paco Rabanne Romania face parte din topul brandurilor pentru parfumuri. Cu aceeasi notorietate, produsele lor de baie si corp, precum deodorantele, gelurile si cremele de dus sunt foarte cautate si indragite.

Paco Rabanne este considerat un revolutionar al modei si al parfumurilor, al mirosurilor originale si speciale pe care le ofera clientilor sai. Este un brand cu istorie care a sfidat parfumeria traditionala, introducand arome si esente puternice, extravagante si moderne.

Paco Rabanne, spaniol la origine, s-a mutat in Franta unde si-a inceput minunata cariera fashion, de accesorii si parfumerie de avangarda, creand produse inedite. Alege cele mai bune parfumuri din acest brand si simte-te intotdeauna elegant si unic.
 

De exemplu: nume@exemplu.com