Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Serum & Ulei



74 Produse
  • Doar la Sephora

    Gisou

    Honey Infused Hair Oil

    Ulei de par multifunctional
    50 ml

    De la

    120,00 Lei

    416,00 lei / 100ml

    1493

    Disponibil in 2 variante

  • REDKEN

    Naked Gloss Ulei

    Ulei pentru pentru par stralucitor si hidratat
    100 ml

    247,00 Lei

    247,00 lei / 100ml

    76
  • Gisou

    20 ml

    124,00 Lei

    620,00 lei / 100ml

    231
  • KERASTASE

    Elixir Ultime Huile Originale

    Ulei pentru par tern
    30 ml

    167,00 Lei

    556,67 lei / 100ml

    1336
  • Doar la Sephora

    CHAMPO

    Pitta Growth Serum

    Ser pentru crestere
    30 ml

    De la

    224,00 Lei

    746,67 lei / 100ml

    1312

    Disponibil in 2 variante

  • Exclu web

    Fable & Mane

    55 ml

    De la

    179,00 Lei

    325,45 lei / 100ml

    2373

    Disponibil in 2 variante

  • Olaplex

    No.9 Bond Protector

    Ser nutritiv pentru păr
    90ml

    166,00 Lei

    184,44 lei / 100ml

    996
  • Exclusiv

    Fable & Mane

    HoliRoots

    Ulei de par pentru par fortificat
    14,4 ml

    82,00 Lei

    569,44 lei / 100ml

    156
  • Exclu web

    Ouai

    Hair Oil Travel Size

    Mini ulei pentry par
    13 ml

    92,00 Lei

    707,69 lei / 100ml

    439
  • Ouai

    Scalp Serum

    Serum pentru scalp
    60 ml

    305,00 Lei

    508,33 lei / 100ml

    1938
  • Noutate

    K18

    Future IQ™

    Ser capilar biomimetic pentru longevitate si anti-cadere
    90 ml

    650,00 Lei

    722,22 lei / 100ml

    337
  • Exclusiv

    FENTY HAIR

    The Flashy One 9-in-1

    Ulei reparator
    50 ml

    175,00 Lei

    350,00 lei / 100ml

    338
  • KERASTASE

    Genesis Serum Anti-Chute Fortifiant

    serum fortifiant contra caderii parului
    90 ml

    De la

    140,00 Lei

    322,22 lei / 100ml

    181

    Disponibil in 2 variante

  • KERASTASE

    Nutritive 8H Magic Night Serum

    Serum hranitor de noapte pentru par uscat
    90 ml

    De la

    143,00 Lei

    322,22 lei / 100ml

    442

    Disponibil in 2 variante

  • Exclu web

    The Ordinary

    60 ml

    80,00 Lei

    133,33 lei / 100ml

    668
  • Moroccanoil

    Moroccanoil Treatment Travel Size

    Tratament hidratant de par pentru netezire
    25 ml

    90,00 Lei

    360,00 lei / 100ml

    919
  • Olaplex

    30ml

    166,00 Lei

    553,33 lei / 100ml

    2909
  • Moroccanoil

    Moroccanoil Treatment

    Tratament de par hidratant pentru netezire
    50 ml

    De la

    190,00 Lei

    380,00 lei / 100ml

    3365

    Disponibil in 2 variante

  • KERASTASE

    Chronologiste Overnight Serum

    Serum de noapte pentru reîntinerirea parului
    90 ml

    De la

    231,00 Lei

    375,56 lei / 100ml

    25

    Disponibil in 2 variante

  • Rituals

    The Ritual of Ayurveda

    Ulei uscat pentru corp si par
    100ml

    115,00 Lei

    115,00 lei / 100ml

    46

    Disponibil in 2 variante

  • KERASTASE

    Gloss Absolu Glaze Drops

    Ulei stralucire sublima pentru par lung
    45 ml

    240,00 Lei

    533,33 lei / 100ml

    1440
  • Clean at Sephora

    K18

    Molecular Repair Hair Oil

    Netezire + reparare par deteriorat
    30ml

    De la

    155,00 Lei

    970,00 lei / 100ml

    1187

    Disponibil in 2 variante

  • Exclu web

    KERASTASE

    Nutritive Nutri-Supplement Scalp Serum

    Serum hranitor pentru scalp uscat
    90 ml

    290,00 Lei

    322,22 lei / 100ml

    307
  • KERASTASE

    Elixir Ultime Huile Originale

    Rezerva ulei de par reincarcabil
    75 ml - Reîncărcabil

    De la

    265,00 Lei

    142,40 lei / 100g

    1320

    Disponibil in 2 variante

Ai vazut 24 produse din 74

De exemplu: nume@exemplu.com