Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Par vopsit sau suvite

Sensibilizat prin colorare, parul are nevoie de atentia ta deplina.Ingrijeste-l cu o masca sau sampon pentru par colorat, care protejeaza si pastreaza culoarea, hidrateaza parul si are o actiune nutritiva amplificata.



52 Produse
  • Doar la Sephora

    CHAMPO

    Pitta volumising shampoo

    Sampon pentru volum
    260 ml

    De la

    61,00 Lei

    53,08 lei / 100ml

    539

    Disponibil in 2 variante

  • Moroccanoil

    Wightless Hydrating Mask

    Masca hidratanta ultra-lejera
    250 ml

    245,00 Lei

    98,00 lei / 100ml

    1457
  • Exclu web

    KERASTASE

    Chroma Absolu Soin Acide Chroma Gloss

    Tratament pentru refacerea fibrei
    210 ml

    292,00 Lei

    139,05 lei / 100ml

    564
  • Bumble&Bumble

    250 ml

    180,00 Lei

    72,00 lei / 100ml

    244
  • KERASTASE

    Blond Absolu

    Bain Lumiere Sampon iluminator pentru par blond
    250 ml

    167,00 Lei

    66,80 lei / 100ml

    606

    Disponibil in 3 variante

  • KERASTASE

    Blond Absolu Cicaflash

    Tratament intens fortifiant pentru par blond
    250 ml

    231,00 Lei

    92,40 lei / 100ml

    883
  • Clean at Sephora

    207,00 Lei

    82,80 lei / 100ml

    301
  • Olaplex

    250 ml

    177,00 Lei

    70,80 lei / 100ml

    41
  • KERASTASE

    Chroma Absolu Masque Chroma Filler

    masca anti-porozitate pentru par vopsit
    200 ml

    292,00 Lei

    146,00 lei / 100ml

    246
  • Exclu web

    KERASTASE

    Blond Absolu Masque Cicaextreme

    Masca intens hidratanta post-decolorare
    200 ml

    292,00 Lei

    146,00 lei / 100ml

    308
  • Ouai

    HAIR GLOSS

    Tratament pentru stralucirea parului
    177 ml

    190,00 Lei

    107,34 lei / 100ml

    2404
  • L'OREAL PROFESSIONNEL

    Metal Detox

    Mască de păr cu sistem de protecție anti-depunere a metalelor
    150 ml

    149,00 Lei

    99,33 lei / 100ml

    43

    Disponibil in 2 nuante

  • Moroccanoil

    Protect & Prevent Spray

    Spray pentru protectia parului
    160 ml

    165,00 Lei

    103,13 lei / 100ml

    1848
  • KERASTASE

    Chroma Absolu Bain Chroma Respect

    Sampon hidratant protector pentru par vopsit
    250 ml

    167,00 Lei

    66,80 lei / 100ml

    124
  • Moroccanoil

    Tratament Moroccanoil Violet

    pentru par blond, cu șuvițe sau grizonat
    50 ml

    207,00 Lei

    414,00 lei / 100ml

    59

    Disponibil in 2 variante

  • KERASTASE

    Chroma Absolu Sérum Chroma Thermique

    Serum termo-protector pentru par vopsit
    150 ml

    209,00 Lei

    139,33 lei / 100ml

    462
  • 177,00 Lei

    70,80 lei / 100ml

    6517
  • Olaplex

    155ml

    154,00 Lei

    99,35 lei / 100ml

    1685
  • Noutate

    Sephora Collection

    Sampon pentru protectia culorii si stralucire (250 ml)

    62,00 Lei

    24,80 lei / 100ml

    23
  • Color Wow

    Color Security Shampoo

    Sampon pentru par normal
    250 ml

    158,00 Lei

    63,20 lei / 100ml

    1260
  • Christophe Robin

    Shade Variation Mask

    Tratament nuantat pentru par
    250 ml

    204,00 Lei

    81,60 lei / 100ml

    9
  • KERASTASE

    Blond Absolu

    Blonde Guard protectie hidratanta pentru parul blond leave-in
    190 ml

    209,00 Lei

    110,00 lei / 100ml

    341

Ai vazut 22 produse din 52

Ne place luminozitatea si parul colorat, dar numai pe parul sanatos! Colorarea are un efect de uscare asupra parului, asa ca evita sampoanele agresive si opteaza pentru ingrijirea adaptata parului colorat: un sampon ultrahidratant, o masca de par reparatoare, o crema de par hranitoare. Odata rehidratat, parul colorat isi recapata toata stralucirea si supletea. Pentru a restabili fibra de par dupa colorare, apeleaza la samponul Amika. Extinde culoarea cu un sampon Christophe Robin sau cu un sampon Collistar protector de culoare. Pentru a reda stralucirea parului tau in mod natural, nu uita de puterea unei masti de par sau a unui ulei vegetal hidratant: migdale, argan sau chiar nuca de cocos. Vrei sa pastrezi parul colorat sanatos chiar si vara? Nu uita sa iti protejezi parul cu spray de protectie solara .

De exemplu: nume@exemplu.com