0 recenzii

1,00 Lei (1)
7,41 Lei / 100ml
Exclu web

In Programul de Fidelitate Sephora, 1 leu = 1 punct. La fiecare 650 de puncte sau 4 zile de cumparaturi, bucura-te de o reducere de 10% la urmatoarea achizitie.

Plata securizata

  • visa
  • mastercard
550954

*Oferta exclusiva pe sephora.ro si in APP, in limita stocului disponibil, in perioada 10/03/25-31/12/25. Oferta valabila pentru prima achizitie online. Nu se cumuleaza cu alte oferte. Nu se aplica achizitiei de carduri cadou.


  • Ingrediente

  • Ingrediente

AQUA / WATER, GLYCERIN, DISODIUM EDTA, SODIUM CITRATE, SODIUM HYALURONATE, CAPRYLYL GLYCOL, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, LINALOOL, PHENOXYETHANOL, PARFUM / FRAGRANCE.

Această listă de ingrediente poate suferi modificări. Vă rugăm să consultați ambalajul produsului cumpărat.

Recenziile clienților

Conditii de publicare

Inspiré de la haute couture, Essie vous présente gel couture, une nouvelle gamme de vernis à ongles effet gel. 
Longue tenue et brillance, touchez du doigt la perfection avec une routine en 2 étapes, sans lampe UV et facile à retirer.