Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara

654,00 Lei

Acest set contine:

Gloss Absolu Glaze Drops - Ulei stralucire sublima pentru par lung

240,00 Lei

533,33 lei / 100ml

45 ml533,33 lei / 100ml

Gloss Absolu Leave-in cream - Crema leave-in pentru par gros si anti-frizz

249,00 Lei

103,75 lei / 100ml

240 ml103,75 lei / 100ml

Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze - Sampon pentru par gros, predispus la electrizare

165,00 Lei

66,00 lei / 100ml

250 ml66,00 lei / 100ml

654,00 Lei

    De exemplu: nume@exemplu.com