Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Hidratare

Pielea uscata si fragila poate fi calmata cu un produs de hidratare complet! Formule bogate si texturi fine care ii ofera pielii tale toata hidratarea de care are nevoie. Pielea mixta sau uscata nu poate fi uitata, foloseste formule care iti vor penetra epiderma pentru a o hrani in profunzime.



432 Produse
  • Hot on social

    AESTURA

    ATOBARRIER365 Crème

    Crema hidratanta si de fortificare a barierei cutanate
    80 ml

    De la

    100,00 Lei

    193,75 lei / 100ml

    1222

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    Summer Fridays

    15 ml

    286,00 Lei

    1.906,67 lei / 100ml

    926
  • Doar la Sephora

    Summer Fridays

    Jet Lag Mask

    Mască hidratare față
    28 g

    De la

    143,00 Lei

    510,71 lei / 100g

    1027

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    Drunk Elephant

    50 ml

    De la

    134,00 Lei

    714,00 lei / 100ml

    8388

    Disponibil in 4 variante

  • Doar la Sephora

    Laneige

    Cream Skin Cerapeptide

    Lotiune tonica si hidratanta
    170ml

    170,00 Lei

    100,00 lei / 100ml

    1684
  • Clarins

    Clarins Double Serum

    Complete Age Control Concentrate
    75ml

    De la

    500,00 Lei

    1.074,67 lei / 100ml

    6350

    Disponibil in 3 variante

  • Estee Lauder

    Advanced Night Repair

    Synchronized Multi-Recovery Complex
    30 ml

    De la

    330,00 Lei

    1.683,33 lei / 100ml

    61

    Disponibil in 4 variante

  • Doar la Sephora

    Fenty Skin

    Instant Reset

    Cremă De Noapte Pentru Protejarea Pielii
    50 ml

    De la

    196,00 Lei

    432,00 lei / 100ml

    384

    Disponibil in 2 variante

  • Estee Lauder

    Daywear

    Multi-Protection Anti-Oxidant 24H-Moisture Creme SPF 15
    Ten normal-mixt (30 ml)

    De la

    215,00 Lei

    716,67 lei / 100ml

    24

    Disponibil in 3 variante

  • Clarins

    Soothing Toning Lotion

    Lotiune tonica ten uscat sau sensibil
    200 ml

    De la

    141,00 Lei

    70,50 lei / 100ml

    2

    Disponibil in 2 variante

  • Clinique

    50 ml

    De la

    128,00 Lei

    256,00 lei / 100ml

    2550

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    Glow Recipe

    Cloudberry Bright

    Crema hidratanta
    50 ml

    205,00 Lei

    410,00 lei / 100ml

    715
  • Exclusiv

    Pixi

    Rose Tonic

    Lotiune hidratanta si calmanta pentru fata
    250 ml

    141,00 Lei

    56,40 lei / 100ml

    10
  • Last chance

    Ho Karan

    Gender Fluid

    Fluid hidratant pentru fata
    100 ml

    70,50 Lei

    70,50 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Last chance

    Fresh

    Floral Recovery Calming Mask

    Masca calmanta de noapte pentru fata
    30 ml

    78,50 Lei

    261,67 lei / 100ml

    1190

    Disponibil in 2 variante

  • Exclu web

    Dermalogica

    Dynamic Skin Recovery SPF 50

    Crema hidratanta cu protectie
    50 ml

    471,00 Lei

    942,00 lei / 100ml

    9
  • Biotherm

    Blue Therapy Amber Algae

    Crema hidratanta pentru fata de noapte
    50 ml

    490,00 Lei

    980,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • 670,00 Lei

    1.030,77 lei / 100ml

    124
  • Lancome

    Hydra Zen Gel Cream

    Crema hidratanta, textura lejera
    50 ml

    356,00 Lei

    712,00 lei / 100ml

    6
  • Biotherm

    Aqua Glow Super Concentrate

    Crema pentru hidratare si luminozitate
    50 ml

    286,00 Lei

    572,00 lei / 100ml

    1
  • Fresh

    Rose Face Cream

    Produs hidratant față, pe bază de trandafir și acid hialuronic
    15 ml

    108,00 Lei

    720,00 lei / 100ml

    112
  • Last chance

    Ho Karan

    L'Antidote Travel Size

    Mini serum de fata regenerant
    10 ml

    129,50 Lei

    1.295,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Biotherm

    Aqua Pure Super Concentrate

    Concentrat hidratant
    50 ml

    286,00 Lei

    572,00 lei / 100ml

    1
  • Biotherm

    Aquasource Night SPA

    Crema de noapte pentru hidratare
    50 ml

    286,00 Lei

    572,00 lei / 100ml

    20

Ai vazut 24 produse din 432

Hidratarea pielii este un pas esential in rutina de ingrijire pentru mentinerea tenului tanar si sanatos. Sephora iti ofera o selectie de produse ultra-hidratante pentru toate tipurile de ten: cel mai important lucru este sa-l alegi pe cel potrivit. Piele uscata sau deshidratata are nevoie de combinatia perfecta intre hidratare si hranire pentru a-si recapata elasticitatea pielii. Poti conta pe textura bogata si complexa a unui produs cum este crema de la Clarins care ii ofera pielii un confort absolut. Pentru tenul mixt sau uleios, lucrurile sunt putin complicate. Un produs prea hranitor poate lasa o senzatie neplacuta pe ten ... si acest lucru trebuie evitat. Textura de gel, fluid sau emulsie este mult mai potrivita pentru acest tip de ten. Pielea sensibila nu trebuie uitata. Esti predispus la roseata si ai pielea reactiva? Ai nevoie de o hidratare calmanta: adopta un tratament reconfortant de la brandurile preferate cum este crema de la Lancome, gelul de la Clinique sau balsamul hidratant de la Estee Lauder.

De exemplu: nume@exemplu.com