Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Tratamente unghii



21 Produse
  • Manucurist

    Active Blur

    Lac de unghii îngrijitor cu efect estompat și finisaj roz mat
    15 ml

    85,00 Lei

    566,67 lei / 100ml

    315
  • Doar la Sephora

    Manucurist

    Active Smooth

    Lac pentru culoare si ingrijire
    Smooth 01 (15 ml)

    85,00 Lei

    566,67 lei / 100ml

    483

    Disponibil in 4 nuante

  • Doar la Sephora

    Manucurist

    Active Shine

    Lac pentru culoare si ingrijire
    15 ml

    85,00 Lei

    566,67 lei / 100ml

    27
  • Doar la Sephora

    Manucurist

    Active Plump

    Lac pentru culoare si ingrijire
    15 ml

    85,00 Lei

    566,67 lei / 100ml

    395
  • Doar la Sephora

    Manucurist

    Active Bright

    Lac pentru culoare si ingrijire
    15 ml

    85,00 Lei

    566,67 lei / 100ml

    297
  • Doar la Sephora

    Manucurist

    Nail Care

    Solutie pentru indepartarea cuticulelor
    15 ml

    85,00 Lei

    566,67 lei / 100ml

    76
  • Doar la Sephora

    Manucurist

    Masca SOS

    Tratament pentru unghii
    15 ml

    85,00 Lei

    566,67 lei / 100ml

    157
  • Manucurist

    Active Plump Aqua Glazed

    Lac de îngrijire cu efect de umplere
    15 ml

    85,00 Lei

    566,67 lei / 100ml

    24
  • Noutate

    Manucurist

    Huile Verte

    ulei hranitor pentru unghii si cuticule
    15 ml

    88,00 Lei

    586,67 lei / 100ml

    281
  • Doar la Sephora

    Manucurist

    Glow Manucure Set

    Set de ingrijire
    6 bucăța

    260,00 Lei

    130,00 lei / 100g

    22
  • DIOR

    Dior Nail Glow

    Ingrijire pentru infrumusetarea unghiilor
    10ML

    183,00 Lei

    1.830,00 lei / 100ml

    630
  • Noutate

    Manucurist

    Hydra Glow Duo

    Duo tratamente de infrumusetare
    Raspberry (15ml)

    130,00 Lei

    433,33 lei / 100ml

    1
  • Noutate

    Manucurist

    Active Shine Icy

    Lac tratament reparator cu finisaj laptos si sidef argintiu
    15 ml

    99,00 Lei

    660,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Hardener

    Intaritor pentru unghii
    Clear hardener (10 ml)

    57,00 Lei

    570,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

    Disponibil in 2 nuante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Cuticle Care

    Tratament cuticule
    10 ml

    57,00 Lei

    570,00 lei / 100ml

    1
  • DIOR

    Huile Abricot

    Serum pentru unghii si cuticule
    7.5ML

    183,00 Lei

    2.440,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • DIOR

    Crème Abricot

    Ingrijire pentru imbunatatirea rezistentei unghiilor
    0(8G)

    183,00 Lei

    1.830,00 lei / 100ml

    3
  • Doar la Sephora

    85,00 Lei

    566,67 lei / 100ml

    69
  • Doar la Sephora

    Manucurist

    Green Care

    Sérum Complet
    15 ml

    85,00 Lei

    566,67 lei / 100ml

    189
  • Doar la Sephora

    Manucurist

    Green

    Picaturi de uscare
    15 ml

    75,00 Lei

    500,00 lei / 100ml

    71
  • Doar la Sephora

    85,00 Lei

    850,00 lei / 100ml

    92

Ai vazut 21 produse din 21

De exemplu: nume@exemplu.com