Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Reduceri promotionale

Oferta valabila online si in magazine pana la 17.08.2026.
Nu se cumuleaza cu alte promotii. In limita stocului disponibil.
Consulta regulamentul aici



397 Produse
  • Doar la Sephora

    Anastasia Beverly Hills

    Brow Genius

    Serum pentru sprancene
    3,5 ml

    170,50 Lei

    4.871,43 lei / 100ml

    1472
  • Invisibobble

    Roşu

    84,00 Lei

    336,00 lei / 100g

    Nicio recenzie

    Disponibil in 6 variante

  • Doar la Sephora

    Fenty Skin

    30 ml

    De la

    101,50 Lei

    338,33 lei / 100ml

    245

    Disponibil in 2 variante

  • Yves Saint Laurent

    Black Opium Glitter

    Apa de parfum pentru femei
    30 ml

    De la

    488,00 Lei

    1.626,67 lei / 100ml

    1755

    Disponibil in 3 variante

  • Oferta valabila pana la 17.08.2026.

    Cumpara
  • Doar la Sephora

    HAUS LABS BY LADY GAGA

    B Structural Volumizing + Lengthening Mascara

    Mascara pentru volum si alungire
    8 ml

    163,00 Lei

    2.037,50 lei / 100ml

    844
  • Doar la Sephora

    Gisou

    Strawberry Sorbet (8 ml)

    157,00 Lei

    1.962,50 lei / 100ml

    411

    Disponibil in 9 nuante

  • Doar la Sephora

    HAUS LABS BY LADY GAGA

    PhD Hybrid Lip Oil

    Ulei hibrid pentru buze
    Tint (7 ml)

    128,00 Lei

    1.828,57 lei / 100ml

    1140

    Disponibil in 4 nuante

  • Doar la Sephora

    Glow Recipe

    Serum Super Stars

    Serurile Super Stars
    15 ml + 15 ml + 15 ml + 3 ml + 5 ml

    296,00 Lei

    1.973,33 lei / 100ml

    78
  • Doar la Sephora

    Too Faced

    Pillow Balm Dream Duo

    Produs de ingrijire a buzelor
    6,0 ml + 6,0 ml

    190,00 Lei

    1.583,33 lei / 100g

    2
  • Oferta valabila pana la 17.08.2026.

    Cumpara
  • Doar la Sephora

    CHARLOTTE TILBURY

    Lip Cheat

    Creion de buze rezistent la transfer
    Foxy Brown (1,2 g)

    De la

    150,00 Lei

    15.600,00 lei / 100g

    11

    Disponibil in 34 nuante

  • Doar la Sephora

    KVD Beauty

    Tattoo Pencil Liner

    Eyeliner lichid
    Tigereye Brown 45 (0,5 G)

    54,50 Lei

    10.900,00 lei / 100g

    1974

    Disponibil in 3 nuante

  • Doar la Sephora

    CHARLOTTE TILBURY

    Hollywood Flawless Filter

    Iluminator multifunctional
    1 Fair (30 ml)

    285,00 Lei

    950,00 lei / 100ml

    1

    Disponibil in 6 nuante

  • Huda Beauty

    Faux Filler

    Gloss cu stralucire intensa
    RichCealer (3,9 ml)

    126,00 Lei

    3.230,77 lei / 100ml

    4357

    Disponibil in 13 nuante

  • DIOR

    Dior Forever Skin Correct

    Concealer cu 24 de ore de rezistenta - No Transfer
    0,5 N (11.00ML)

    219,00 Lei

    1.990,91 lei / 100ml

    28

    Disponibil in 23 nuante

  • Huda Beauty

    Blush Filter

    Blush lichid
    Strawberry Latte (4,5 ml)

    151,00 Lei

    3.355,56 lei / 100g

    172

    Disponibil in 14 nuante

  • Oferta valabila pana la 17.08.2026.

    Cumpara
  • Guerlain

    Rouge G

    Ruj de buze personalizabil pentru îngrijire intensă
    Velvet - 510 Le Rouge Vibrant (3,5g)

    235,00 Lei

    6.714,29 lei / 100g

    7

    Disponibil in 52 nuante

  • Doar la Sephora

    Fenty Beauty

    Killawatt Freestyle Highlighter

    Iluminator pentru ten
    AfternoonSnack / MoHunny (2 x 3,5 g)

    196,00 Lei

    2.800,00 lei / 100g

    218

    Disponibil in 7 nuante

  • Yves Saint Laurent

    Lines Liberated

    Creion de ochi ultra-pigmentat, waterproof
    Unbridled Black 01

    183,00 Lei

    15.250,00 lei / 100g

    2

    Disponibil in 14 nuante

  • Exclusiv

    Ole Henriksen

    Pout Preserve Lip Treatment

    Tratament hidratant pentru buze
    Sweet Macaron (12ml)

    110,00 Lei

    916,67 lei / 100ml

    1420

    Disponibil in 12 variante

  • Doar la Sephora

    Fenty Beauty

    Nut All Men (10,8 g)

    De la

    67,50 Lei

    4.218,75 lei / 100g

    35

    Disponibil in 16 nuante

  • Doar la Sephora

    Make Up For Ever

    1R02 (30ml)

    242,00 Lei

    806,67 lei / 100ml

    687

    Disponibil in 16 nuante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Fard de pleoape Colorful

    Efect stralucitor
    403 Lunar eclipse (1 g)

    De la

    16,50 Lei

    1.750,00 lei / 100g

    29

    Disponibil in 29 nuante

  • Lancome

    Lip Idôle Squalane-12 Butterglow™

    Ruj de buze hidratant si stralucitor
    10 Keep It Glowy (3 g)

    De la

    229,00 Lei

    7.633,33 lei / 100g

    7

    Disponibil in 21 nuante

  • Yves Saint Laurent

    O83 (3.8 g)

    De la

    174,50 Lei

    4.592,11 lei / 100g

    159

    Disponibil in 43 nuante

Ai vazut 24 produse din 397

De exemplu: nume@exemplu.com