Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara

Machiaj

La Sephora gasesti produse cosmetice potrivite pentru orice stil de machiaj. Fie ca alegi un look natural, smokey eyes, minimalist sau excentric avem recomandarile necesare. Iar daca cauti un machiaj pentru ocazii speciale ai ajuns unde trebuie. Alege produsele de machiaj favorite de la branduri recunoscute: Anastasia Beverly Hills, Huda Beauty, Too Faced, Benefit Cosmetics, Yves Saint Laurent sau Sephora Collection.



1.965 Produse
  • Noutate

    REFY

    Cream Bronzer

    Crema bronzanta cu intensitate construibila
    Sand (8,3 g)

    125,00 Lei

    1.506,02 lei / 100g

    20

    Disponibil in 6 nuante

  • DIOR

    Diorshow Overvolume

    Mascara pentru volum extrem
    090 Black (8,5 g)

    230,00 Lei

    3.833,33 lei / 100g

    897
  • DIOR

    Diorshow Liquid Liner

    Tuș pentru ochi, în culori intense rezistente la apă
    096 Satin Black (0,55 ml)

    219,00 Lei

    39.818,18 lei / 100ml

    Nicio recenzie

    Disponibil in 10 nuante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Pensula multifunctionala pentru fata 06

    Aplicare intuitiva, finisaj perfect
    1 bucăța

    83,00 Lei

    123
  • Doar la Sephora

    Tarte

    Life Lock™

    Spray fixator hidratant waterproof
    100 ml

    De la

    94,00 Lei

    187,00 lei / 100ml

    73

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    Natasha Denona

    Pencil Sharpener

    Ascutioare pentru creioane
    4 g

    35,00 Lei

    875,00 lei / 100g

    4
  • Doar la Sephora

    Rare Beauty

    Liquid Touch Foundation Brush

    Pensula pentru fond de ten
    1 bucăța

    188,00 Lei

    657
  • Doar la Sephora

    Natasha Denona

    I Need a Warm

    Paleta de farduri de pleoape
    18.4 g

    415,00 Lei

    2.255,43 lei / 100g

    402
  • Doar la Sephora

    413,00 Lei

    3.441,67 lei / 100g

    10
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    10 ml

    77,00 Lei

    770,00 lei / 100ml

    92
  • Noutate

    Fenty Beauty

    Gloss Bomb Burst

    Luciu de buze stralucitor
    In A Jam (9 ml)

    145,00 Lei

    402,78 lei / 100g

    17

    Disponibil in 2 nuante

  • Doar la Sephora

    Rare Beauty

    Perfect Strokes Universal Travel Size

    Mini mascara pentru volum
    8 ml

    81,00 Lei

    1.012,50 lei / 100ml

    1568
  • Exclusiv

    Guerlain

    Terracotta Le Teint Glow

    Strălucire Naturală 24h Fără transfer
    2N (35ml)

    321,00 Lei

    917,14 lei / 100ml

    3

    Disponibil in 25 nuante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Pensula pentru fard de obraz 04

    Aplicare intuitiva, finisaj perfect
    1 bucăța

    73,00 Lei

    59
  • Doar la Sephora

    Erborian

    Super BB Concealer

    Anticearcan cu Ginseng cu acoperire mare
    Clair (10 ml)

    De la

    95,00 Lei

    1.770,00 lei / 100ml

    1

    Disponibil in 16 nuante

  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Dual Exfoliating Wipes

    Servetele demachiante cu extract de grapefruit
    1 bucăța

    31,00 Lei

    297
  • Noutate

    Sephora Collection

    RETRACTABLE BROW PENCIL

    Creion retractabil pentru sprancene
    04 Midnight brown (0,08 g)

    68,00 Lei

    85.000,00 lei / 100g

    2913

    Disponibil in 6 nuante

  • Doar la Sephora

    ONESIZE

    On 'Til Dawn

    Spray de fixare cu sclipici, waterproof
    143 ml

    190,00 Lei

    132,87 lei / 100ml

    23
  • Noutate

    Fenty Beauty

    Midnight Diamonds

    All-Over Diamond Veil – Iluminator pentru ten
    How Many Carats ?! (8 g)

    215,00 Lei

    2.687,50 lei / 100g

    2
  • ANUA

    Heartleaf Pore Control Cleansing Oil

    Ulei de curatare si demachiere
    200 ml

    125,00 Lei

    62,50 lei / 100ml

    33
  • Doar la Sephora

    Too Faced

    Shadow Insurance

    Baza pentru fardul de pleoape
    6 ml

    134,00 Lei

    2.233,33 lei / 100ml

    56
  • DIOR

    Dior Forever Hydra Nude

    hidratare timp de 48H
    2 CR Cool Rosy (30 ml)

    325,00 Lei

    1.083,33 lei / 100ml

    3

    Disponibil in 18 nuante

  • Doar la Sephora

    Hourglass

    Radiant Bronze (1.3 g)

    178,00 Lei

    13.692,31 lei / 100g

    100
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    1 pereche

    62,00 Lei

    224

Ai vazut 24 produse din 1965

Sephora.ro ofera o gama extinsa de produse de machiaj care va evidentia cele mai frumoase trasaturi ale chipului tau. Poti alege dintre cele mai bune produse, seturi de pensule de calitate si numeroase truse de machiaj.

Machiajul pentru ochi

Produsele de machiaj pentru ochi sunt gata sa iti scoata in evidenta forma si culoarea inedita a ochilor. Pentru un machiaj reusit, te poti bucura de mascara, creion contur, tus pentru ochi: lichid, pasta sau pudra, baza de machiaj pentru pleoape, o gama variata de produse pentru sprancene: creion, gel, pudra sau pasta si gene false.

Machiajul pentru ten

Oferim o gama extinsa de produse pentru ten cu ajutorul carora vei intoarce toate privirele dintr-o incapere! Cosmeticele pentru ten pot avea un grad de acoperire care variaza de la lejer la mediu sau mare. Rezultatul final poate fi unul luminos, mat sau natural completat de factorul de protectie solara inclus in produse. Poți opta pentru fond de ten, pudre, farduri de obraz sau anticearcane și corectoare.

Machiajul pentru sprancene

Deoarece frumusețea si delicatetea sprancenelor ofera un aspect complet și aparte vestimentatiei, machiajului și atitudinii tale, vei avea permanent ocazia de a te bucura de sprancene bine definite si placute privirii datorita numeroaselor palete de culoare.

Machiajul pentru buze

Aspectul buzelor ofera oricarui machiaj un finisaj deosebit, ca este acesta natural, de seara, pentru evenimente speciale sau filmari. Alege rujul, creionul contur, glossul sau balsamul potrivit, cu efect matifiant, natural, care confera volum buzelor sau stralucire, in functie de nuanta tenului tau si de evenimentele la care participi.