Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara

Machiaj

La Sephora gasesti produse cosmetice potrivite pentru orice stil de machiaj. Fie ca alegi un look natural, smokey eyes, minimalist sau excentric avem recomandarile necesare. Iar daca cauti un machiaj pentru ocazii speciale ai ajuns unde trebuie. Alege produsele de machiaj favorite de la branduri recunoscute: Anastasia Beverly Hills, Huda Beauty, Too Faced, Benefit Cosmetics, Yves Saint Laurent sau Sephora Collection.



1.967 Produse
  • Doar la Sephora

    Make Up For Ever

    2.0 (4,7 ml)

    157,00 Lei

    3.340,43 lei / 100ml

    2

    Disponibil in 13 nuante

  • Doar la Sephora

    Pat McGrath Labs

    Divine Rose (2,4 g)

    168,00 Lei

    7.000,00 lei / 100g

    9

    Disponibil in 11 nuante

  • DIOR

    Actrice (3.5 g)

    168,00 Lei

    14.000,00 lei / 100g

    12

    Disponibil in 6 nuante

  • Doar la Sephora

    Summer Fridays

    Huile à lèvres Rêve

    Ulei de buze, hidratant, colorat
    Blush Dreams (4.5 ml )

    166,00 Lei

    3.688,89 lei / 100ml

    2227

    Disponibil in 8 nuante

  • Doar la Sephora

    Pat McGrath Labs

    Fleurotique (7 g)

    168,00 Lei

    2.400,00 lei / 100g

    13

    Disponibil in 9 nuante

  • Doar la Sephora

    Erborian

    Centella Cleansing Oil

    Ulei de curatare pentru fata
    Centella Cleansing Oil (180 ml)

    158,00 Lei

    87,78 lei / 100ml

    156
  • Doar la Sephora

    Make Up For Ever

    S410 Thrilled Chesnut (4g)

    157,00 Lei

    3.140,00 lei / 100g

    14
  • Doar la Sephora

    Make Up For Ever

    H110 Anywhere Glimmer (4g)

    157,00 Lei

    3.140,00 lei / 100g

    33

    Disponibil in 3 nuante

  • Doar la Sephora

    Too Faced

    Killer Liner

    Tus de ochi
    Killer Taupe (1,2 g)

    127,00 Lei

    10.583,33 lei / 100g

    7

    Disponibil in 9 nuante

  • Doar la Sephora

    Tarte

    Maracuja juicy lip liner

    Creion contur buze
    nude (0,5 g)

    135,00 Lei

    27.000,00 lei / 100g

    101

    Disponibil in 3 nuante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Best Skin Ever Matte

    Fond de ten pudra mat
    15n light (7,50 g)

    103,00 Lei

    1.373,33 lei / 100g

    8

    Disponibil in 24 nuante

  • Nudestix

    Stax Baume Blush All Over Color

    Farduri multidunctionale
    Melon Sugar (2,5 g)

    129,00 Lei

    5.160,00 lei / 100g

    71

    Disponibil in 3 nuante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Best Skin Ever Concealer

    Corector cu acoperire mare si finish natural
    T36 (5 ml)

    33,50 Lei

    670,00 lei / 100ml

    33

    Disponibil in 20 nuante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Penseta cu varf plat

    Pensare precisa
    1 bucăța

    62,00 Lei

    Nicio recenzie

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Lapte micelar demachiant

    demachiaza si calmeaza
    200 ml

    78,00 Lei

    39,00 lei / 100ml

    94
  • Lancome

    Comforting Makeup Remover Milk

    Lapte demachiant ten uscat
    400 ml

    222,00 Lei

    55,50 lei / 100ml

    119

    Disponibil in 2 variante

  • Clean at Sephora

    Nudestix

    Gel Color Lip and Cheek Balm

    Balsam pentru buze si obraji
    Pulse (2 g)

    142,00 Lei

    7.100,00 lei / 100g

    35

    Disponibil in 2 nuante

  • Clinique

    04 - Transparency (25g)

    248,00 Lei

    992,00 lei / 100g

    579

    Disponibil in 5 nuante

  • Doar la Sephora

    VALENTINO MAKE UP

    Eye2Cheek

    Pudra cu dubla utilizare (fard de obraz si fard de ochi)
    07 Orange Delight (3,6 g)

    De la

    164,50 Lei

    216,45 lei / 100g

    2

    Disponibil in 4 nuante

  • Doar la Sephora

    Make Up For Ever

    Full Cover Extreme Camouflage Cream

    Crema corectoare cu acoperire mare
    N08 Beige (15 ml)

    97,50 Lei

    650,00 lei / 100ml

    18
  • Clinique

    High Impact Custom Black Kajal

    Creion pentru conturul ochilor
    01 Blackened Black (0,28 g)

    143,00 Lei

    51.071,43 lei / 100g

    35
  • Last chance

    Shiseido

    413 Main Frame

    130,50 Lei

    3.954,55 lei / 100g

    620

    Disponibil in 15 nuante

  • Clarins

    Crayon Khol

    Creion pentru ochi
    01 Carbon black (1,05 g)

    123,00 Lei

    12.300,00 lei / 100g

    1
  • Clarins

    Lip Perfector

    Balsam de buze
    20 - Translucent Glow - 12 ml

    130,00 Lei

    1.083,33 lei / 100ml

    93

    Disponibil in 6 nuante

Ai vazut 24 produse din 1967

Sephora.ro ofera o gama extinsa de produse de machiaj care va evidentia cele mai frumoase trasaturi ale chipului tau. Poti alege dintre cele mai bune produse, seturi de pensule de calitate si numeroase truse de machiaj.

Machiajul pentru ochi

Produsele de machiaj pentru ochi sunt gata sa iti scoata in evidenta forma si culoarea inedita a ochilor. Pentru un machiaj reusit, te poti bucura de mascara, creion contur, tus pentru ochi: lichid, pasta sau pudra, baza de machiaj pentru pleoape, o gama variata de produse pentru sprancene: creion, gel, pudra sau pasta si gene false.

Machiajul pentru ten

Oferim o gama extinsa de produse pentru ten cu ajutorul carora vei intoarce toate privirele dintr-o incapere! Cosmeticele pentru ten pot avea un grad de acoperire care variaza de la lejer la mediu sau mare. Rezultatul final poate fi unul luminos, mat sau natural completat de factorul de protectie solara inclus in produse. Poți opta pentru fond de ten, pudre, farduri de obraz sau anticearcane și corectoare.

Machiajul pentru sprancene

Deoarece frumusețea si delicatetea sprancenelor ofera un aspect complet și aparte vestimentatiei, machiajului și atitudinii tale, vei avea permanent ocazia de a te bucura de sprancene bine definite si placute privirii datorita numeroaselor palete de culoare.

Machiajul pentru buze

Aspectul buzelor ofera oricarui machiaj un finisaj deosebit, ca este acesta natural, de seara, pentru evenimente speciale sau filmari. Alege rujul, creionul contur, glossul sau balsamul potrivit, cu efect matifiant, natural, care confera volum buzelor sau stralucire, in functie de nuanta tenului tau si de evenimentele la care participi.