Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Apa de parfum

Cu miresme imbietoare, energie si eleganta, Sephora aduce laolalta cele mai hipnotizante ape de parfum pentru femei care te pot acompania in fiecare zi. Descopera parfumurile best-seller pline de note florale si de momente de vis alaturi de produsele Lancome sau Yves Saint Laurent. Intra in vraja mirosurilor unice: lemnos, floral, cu ambra sau fructat!



594 Produse
  • Doar la Sephora

    CHARLOTTE TILBURY

    More Sex

    Apa de parfum
    10 ml

    124,00 Lei

    1.240,00 lei / 100ml

    67
  • Noutate

    Rare Beauty

    Rare Beginnings

    Apa de parfum format de voiaj
    10ml

    169,00 Lei

    1.690,00 lei / 100ml

    113
  • Mugler

    Alien Extraintense

    Apa de parfum Reincarcabila
    10 ml

    162,00 Lei

    1.620,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Noutate

    Chloe

    Chloé Le Nectar

    Parfum Intense pentru femei Spray de călătorie
    10 ml

    160,00 Lei

    1.600,00 lei / 100ml

    1166
  • Noutate

    Gucci

    Flora Orchid Intense

    Apa de parfum intens
    10ml

    160,00 Lei

    1.600,00 lei / 100ml

    6
  • Doar la Sephora

    LE MONDE GOURMAND

    30 ml

    160,00 Lei

    533,33 lei / 100ml

    49
  • Carolina Herrera

    GOOD GIRL JASMINE ABSOLUTE EDP 10ML

    155,00 Lei

    1.550,00 lei / 100ml

    6
  • Jimmy Choo

    10 ml

    149,00 Lei

    1.490,00 lei / 100ml

    653
  • Jimmy Choo

    I Want Choo

    Eau de Parfum Travel Size
    10 ml

    145,00 Lei

    1.450,00 lei / 100ml

    1957
  • SABRINA CARPENTER

    Sweettooth Bite

    Apa de parfum
    10 ml

    94,00 Lei

    940,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • SABRINA CARPENTER

    Lemon Pie Body Spray

    Spray pentru corp
    236ml

    76,00 Lei

    32,20 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Tom Ford

    Fucking Fabulous

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    1.144,00 Lei

    3.813,33 lei / 100ml

    851

    Disponibil in 3 variante

  • Estee Lauder

    50ml

    500,00 Lei

    186,43 lei / 100g

    1
  • Givenchy

    Irresistible

    Apa de Parfum
    35 ml

    De la

    462,00 Lei

    1.320,00 lei / 100ml

    692

    Disponibil in 3 variante

  • Kenzo

    Le Rouge Flower

    Apa de Parfum
    30 ml

    De la

    380,00 Lei

    1.266,67 lei / 100ml

    Nicio recenzie

    Disponibil in 2 variante

  • De la

    1.144,00 Lei

    3.752,00 lei / 100ml

    1130

    Disponibil in 3 variante

  • Givenchy

    Very Irrésistible

    Eau de Parfum
    80 ml

    799,00 Lei

    998,75 lei / 100ml

    15
  • Narciso Rodriguez

    NARCISO Ambrée

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    424,00 Lei

    1.413,33 lei / 100ml

    923

    Disponibil in 3 variante

  • Tom Ford

    Vanilla Sex

    All Over Body Spray
    150 ml

    535,00 Lei

    356,67 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Mugler

    Angel Blush

    Apă de Parfum Musquée
    25 ml

    De la

    162,00 Lei

    1.828,00 lei / 100ml

    1

    Disponibil in 5 variante

  • Shiseido

    Ginza

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    382,00 Lei

    1.273,33 lei / 100ml

    6

    Disponibil in 3 variante

  • Shiseido

    Ginza Datura

    Apa de Parfum
    30 ml

    De la

    382,00 Lei

    1.273,33 lei / 100ml

    Nicio recenzie

    Disponibil in 3 variante

  • Noutate

    Rabanne Fragrances

    Olympea

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    406,00 Lei

    1.353,33 lei / 100ml

    Nicio recenzie

    Disponibil in 2 variante

  • 941,00 Lei

    941,00 lei / 100ml

    4

Ai vazut 24 produse din 594

Prin esenta sa unica, apa de parfum ne-a cucerit inimile cu persistenta si intensitatea sa. Apa de parfum de la Sephora pentru femei poate fi purtata pe tot parcursul anului si poate fi aplicata oriunde: pe gat, la incheieturi, pe haine sau chiar in par pentru a transforma acel miros in ceva specific tie. 

Cum alegi un parfum de femeie care sa-i cucereasca pe toti?

  • Parfumuri originale. Bucura-te de toate notele irezistibile ale unui parfum de calitate, de la un brand de renume, precum Dior, Givenchy, Lancome, Tom Ford, Armani etc.
  • Notele parfumului. Notele parfumului sunt considerate cele mai de pret ingrediente ale acestuia. Notele de varf si notele de mijloc iti pregatesc simturile pentru notele de baza care vor oferi parfumului intocmai mireasma pe care ti-ai dorit-o inca de la inceput!
  • Familia olfactiva. Fiecare persoana iubeste o anumita clasa de arome, insa ph-ul pielii poate fi diferit de preferintele tale. Testeaza mai multe familii olfactive si alege-le pe care cu care vei cuceri, intr-adevar, pe toata lumea! Printre cele mai iubite familii olfactive sunt cele aromatice, citrice, lemnoase, chypre, florale, fructoase si orientale.

Eterna, apa de parfum depaseste momentul sau anotimpul. Intre apa de toaleta, parfum sau spray de corp, alegerea apei de parfum pentru femei este evidenta datorita puterii aromei sale care o scoate in evidenta. Poti deveni irezistibila cu doar cateva picaturi de apa de parfum care iti vor garanta o prezenta lejera si in acelasi timp sofisticata. Doresti sa oferi un cadou din suflet prietenei tale, mamei sau unei persoane dragi? Atunci nu rata seturile de parfumuri de dama, irezistibile si perfecte pentru orice eveniment!