Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Baie & dus

Bunastarea vine in baia noastra cu produsele pentru Baie & Corp de la Sephora! Sarurile de baie, gelul de dus parfumat, sapunul exfoliant, ingrijirea corporala vin intr-o multitudine de produse pentru a ne oferi cea mai mare fericire a noastra! Lasa-te ghidat si descopera noile produse si cele mai bine vandute produse Baie & Corp.



58 Produse
  • Doar la Sephora

    Sol de Janeiro

    Beija Flor

    Gel de dus
    385 ml

    De la

    52,00 Lei

    32,47 lei / 100ml

    502

    Disponibil in 2 variante

  • Givenchy

    Irresistible

    Ulei de dus
    200ml

    313,00 Lei

    156,50 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Monoï (30 g)

    41,00 Lei

    51,25 lei / 100g

    Nicio recenzie

    Disponibil in 2 variante

  • Jean Paul Gaultier

    200 ml

    241,00 Lei

    120,50 lei / 100ml

    2
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Coton (30 g)

    41,00 Lei

    136,67 lei / 100g

    1

    Disponibil in 2 variante

  • Descopera noua gama Personal Care

    Cumpara
  • Issey Miyake

    Le Sel D'issey

    Shower Gel
    200ml

    234,00 Lei

    117,00 lei / 100ml

    1477
  • SALT AND STONE

    Body Wash

    Gel de dus cu santal si vetiver
    450 ml

    200,00 Lei

    44,44 lei / 100ml

    2457
  • SALT AND STONE

    Body Wash

    Gel de dus cu bergamota si Hinoki
    450 g

    200,00 Lei

    44,44 lei / 100ml

    2460
  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Gel de dus spumant
    200 ml

    56,00 Lei

    28,00 lei / 100ml

    61
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Gel de dus delicat

    Curatare si hidratare
    Vanille + lait d'amande (300 ml)

    52,00 Lei

    20,80 lei / 100ml

    25

    Disponibil in 5 variante

  • Doar la Sephora

    Sol de Janeiro

    90 ml

    De la

    53,00 Lei

    58,89 lei / 100ml

    5481

    Disponibil in 3 variante

  • Doar la Sephora

    Sol de Janeiro

    385 ml

    De la

    52,00 Lei

    32,47 lei / 100ml

    484

    Disponibil in 2 variante

  • Exclusiv

    Rituals

    The Ritual of Sakura

    gel de duș spumă
    200 ml

    54,00 Lei

    27,00 lei / 100ml

    33
  • Rituals

    200 ml

    55,00 Lei

    27,50 lei / 100ml

    27
  • Doar la Sephora

    Sol de Janeiro

    90 ml

    De la

    53,00 Lei

    58,89 lei / 100ml

    1440

    Disponibil in 2 variante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Ulei de dus hranitor spumant

    Curatare si hranire
    Pivoine + gingembre (150 ml)

    57,00 Lei

    28,50 lei / 100ml

    2

    Disponibil in 3 variante

  • Exclusiv

    Rituals

    200 ml

    51,00 Lei

    25,50 lei / 100ml

    25
  • Rituals

    200 ml

    56,00 Lei

    28,00 lei / 100ml

    11
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Argan (260 ml)

    30,50 Lei

    11,73 lei / 100ml

    48

    Disponibil in 5 variante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Fizzing Star

    Stea efervescenta
    Fleur de coton (15 g)

    5,50 Lei

    36,67 lei / 100g

    15

    Disponibil in 4 variante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Bomba de baie efervescenta

    Coloreaza si parfumeaza baia
    Cerise + crème fouettée (40 g)

    26,00 Lei

    37,14 lei / 100g

    1

    Disponibil in 4 variante

  • Rituals

    200ml

    50,00 Lei

    25,00 lei / 100ml

    4

    Disponibil in 2 variante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Shower Foam

    Gel de dus
    Coco (200 ml)

    27,50 Lei

    13,75 lei / 100ml

    10

    Disponibil in 4 variante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Bath Bomb

    Bila efervescenta
    Monoï (50 g)

    10,50 Lei

    21,00 lei / 100g

    73

    Disponibil in 4 variante

Ai vazut 24 produse din 58

Ne distram cu produsele Sephora pentru Baie & Corp! Opteaza pentru un gel de dus parfumat, un sapun cremos, saruri de baie relaxante sau un ulei de dus hranitor. Sephora reuneste produsele must-have si cele mai bune vandute tratamente corporale. In timp ce uleiul de baie isi face loc treptat in baia noastra, iubim sapunul clasic Guerlain. Cu un set Rituals, ne oferim luxul unei bai relaxante si parfumate delicios. Sa ai grija de tine devina o adevarata placere! Ne distram testand un sapun exfoliant proaspat, o spuma de dus matasoasa, perle de baie efervescente si ne lasam surprinsi de mirosurile lor delicate: ceai negru, floare cires, iasomie sau mirosul apei noastre.

De exemplu: nume@exemplu.com