Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera
SEPHORA


28 Produse
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Scented Body Mist

    Spray parfumat pentru corp
    Coco (100 ml)

    De la

    23,50 Lei

    23,50 lei / 100ml

    14

    Disponibil in 5 variante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Dry Body Oil

    Ulei pentru corp
    Argan (100 ml)

    27,50 Lei

    27,50 lei / 100ml

    1

    Disponibil in 3 variante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Deodorant delicatete

    Eficacitate 24 h
    40 g

    43,50 Lei

    108,75 lei / 100g

    8
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Lift & Firm

    Spuma in ulei de tonifianta si hidratanta
    150 ml

    98,00 Lei

    65,33 lei / 100ml

    20
  • Hot on social

    Sephora Collection

    100 ml

    77,00 Lei

    77,00 lei / 100ml

    57
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Balsam de maini

    10 ore de hidratare
    Pepene verde (30 g)

    26,00 Lei

    86,67 lei / 100ml

    11

    Disponibil in 3 variante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Crema hidratanta de maini

    Hidratare timp de 12 h
    Pivoine + gingembre (30 ml)

    41,00 Lei

    136,67 lei / 100ml

    21

    Disponibil in 5 variante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Spray de curatare pentru maini

    Formula nelipicioasa, care se usuca rapid
    Bambou + rose (18 ml)

    31,00 Lei

    172,22 lei / 100ml

    68

    Disponibil in 3 variante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Lapte de corp hidratant 24 h

    cu efect de hranire si netezire
    Monoi + bergamote (200 ml)

    57,00 Lei

    28,50 lei / 100ml

    19

    Disponibil in 5 variante

  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Masti de picioare, impregnate

    Hidratare intensa in 20 de minute
    Nuca de cocos (1 pereche)

    31,00 Lei

    193,75 lei / 100ml

    9

    Disponibil in 2 variante

  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Masti de maini, manusi impregnate

    Hidratarea mainilor in 15 minute
    Mango (1 pereche)

    31,00 Lei

    221,43 lei / 100ml

    Nicio recenzie

    Disponibil in 2 variante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Body Milk

    Lotiune de corp hidratanta
    Monoï (200 ml)

    21,50 Lei

    10,75 lei / 100ml

    23

    Disponibil in 4 variante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    100 ml

    77,00 Lei

    77,00 lei / 100ml

    28
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Vanille + lait d'amande (200 ml)

    78,00 Lei

    39,00 lei / 100ml

    1

    Disponibil in 3 variante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Coconut Mania

    Set de masti pentru fata si corp
    Nuca de cocos (1 buc + 2 perechi)

    47,50 Lei

    5
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    100 ml

    77,00 Lei

    77,00 lei / 100ml

    23
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    100 ml

    77,00 Lei

    77,00 lei / 100ml

    2
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Monoi + bergamote (300 ml)

    52,00 Lei

    26,00 lei / 100ml

    1

    Disponibil in 2 variante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    HYDRATE

    Unt de corp hranitor cu unt de shea
    400 ml

    103,00 Lei

    25,75 lei / 100ml

    144
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Holiday Monoï Trio

    Set de ingrijire a corpului
    Monoï (3 x 50 ml)

    43,50 Lei

    29,00 lei / 100ml

    2
  • Noutate

    Sephora Collection

    MINI MIST ORNAMENT

    Set crema si spray parfumat pentru corp si par, cu cirese
    1 buc.

    47,00 Lei

    94,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Noutate

    Sephora Collection

    HAND CREAM DUO

    Set duo de creme de maini hidratante cu vanilie si bujor
    2 buc.

    84,00 Lei

    2.800,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Ingrown hair pads

    Tratament pentru firele crescute sub piele
    65 bucăța

    88,00 Lei

    8
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Exfoliate

    Exfoliant catifelant cu AHA pentru corp
    200 ml

    78,00 Lei

    19,50 lei / 100ml

    Nicio recenzie

Ai vazut 24 produse din 28

De exemplu: nume@exemplu.com