Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara


15 Produse
  • Carolina Herrera

    50 ml

    De la

    538,00 Lei

    1.564,00 lei / 100ml

    993

    Disponibil in 3 variante

  • Carolina Herrera

    Good Girl

    Apa de Parfum - Note de Iasomie, Migdale si boabe de Tonka
    30 ml

    De la

    467,00 Lei

    1.556,67 lei / 100ml

    3894

    Disponibil in 5 variante

  • Noutate

    Carolina Herrera

    La Bomba Intensa

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    471,00 Lei

    1.570,00 lei / 100ml

    13

    Disponibil in 3 variante

  • Carolina Herrera

    Good Girl Blush

    Apa de Parfum - Note de Bergamota, Ylang Ylang & Vanilie
    30 ml

    De la

    155,00 Lei

    1.703,33 lei / 100ml

    1647

    Disponibil in 4 variante

  • Carolina Herrera

    GOOD GIRL JASMINE ABSOLUTE EDP 10ML

    155,00 Lei

    1.550,00 lei / 100ml

    6
  • Carolina Herrera

    50 ml

    De la

    528,00 Lei

    1.532,00 lei / 100ml

    674

    Disponibil in 3 variante

  • Carolina Herrera

    30 ml

    De la

    528,00 Lei

    1.760,00 lei / 100ml

    979

    Disponibil in 3 variante

  • Carolina Herrera

    Very Good Girl

    Apă de Parfum - Note de Coacăze Roșii, Litchi și Trandafiri
    30 ml

    De la

    499,00 Lei

    1.663,33 lei / 100ml

    414

    Disponibil in 3 variante

  • Carolina Herrera

    Good Girl

    Crema de corp
    200 ml

    316,00 Lei

    158,00 lei / 100ml

    4
  • Carolina Herrera

    212 VIP Rosé

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    435,00 Lei

    1.450,00 lei / 100ml

    21

    Disponibil in 2 variante

  • Carolina Herrera

    LA BOMBA

    Body Cream
    200 ml

    316,00 Lei

    158,00 lei / 100ml

    632
  • Carolina Herrera

    212 VIP Rose Elixir

    Eau de Parfum
    30 ml

    504,00 Lei

    1.680,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Carolina Herrera

    50 ml

    De la

    708,00 Lei

    1.416,00 lei / 100ml

    145

    Disponibil in 2 variante

  • Carolina Herrera

    La Bomba

    Ulei de corp strălucitor
    150 ml

    316,00 Lei

    210,67 lei / 100ml

    632
  • Carolina Herrera

    La Bomba

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    467,00 Lei

    1.556,67 lei / 100ml

    2235

    Disponibil in 4 variante

Ai vazut 15 produse din 15

De exemplu: nume@exemplu.com