Profita de -15% la prima ta comanda online folosind codul WELCOME15.

Cumpara
DIOR


27 Produse
  • DIOR

    J'adore

    Eau de Toilette for Women - Note florale & efervescente
    50 ml

    De la

    569,00 Lei

    1.138,00 lei / 100ml

    3

    Disponibil in 2 variante

  • DIOR

    Fahrenheit

    Eau de Toilette for Men - Note lemnoase & de piele
    50 ml

    De la

    498,00 Lei

    996,00 lei / 100ml

    120

    Disponibil in 3 variante

  • DIOR

    Sauvage Eilixir

    Note condimentate, proaspete și lemnoase, în ediție limitată
    60 ml

    De la

    940,00 Lei

    1.566,67 lei / 100ml

    1342

    Disponibil in 3 variante

  • Noutate

    De la

    457,00 Lei

    1.322,00 lei / 100ml

    642

    Disponibil in 4 variante

  • DIOR

    Miss Dior Parfum

    Ediție limitată cu note florale intense, fructate și lemnoase
    35 ml

    De la

    478,00 Lei

    1.365,71 lei / 100ml

    1909

    Disponibil in 5 variante

  • DIOR

    Miss Dior Essence

    Ediție limitată cu note florale delicioase și lemnoase
    35 ml

    De la

    579,00 Lei

    1.654,29 lei / 100ml

    1343

    Disponibil in 3 variante

  • DIOR

    Dior Homme Intense

    Eau de Parfum for Men
    50 ml

    De la

    559,00 Lei

    1.118,00 lei / 100ml

    28

    Disponibil in 3 variante

  • DIOR

    Dior Homme Parfum

    note de ambră, lemnoase si florale
    75 ml

    828,00 Lei

    1.104,00 lei / 100ml

    681

    Disponibil in 3 variante

  • DIOR

    Dior Homme Sport

    Eau de Toilette -Note proaspete, lemnoase si condimentate
    75 ml

    De la

    544,00 Lei

    725,33 lei / 100ml

    1082

    Disponibil in 3 variante

  • DIOR

    Pure Poison

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    457,00 Lei

    1.523,33 lei / 100ml

    325

    Disponibil in 3 variante

  • DIOR

    75 ml

    732,00 Lei

    976,00 lei / 100ml

    4
  • DIOR

    Fahrenheit

    Deodorant spray
    150 ml

    244,00 Lei

    162,67 lei / 100ml

    2
  • De la

    422,00 Lei

    830,00 lei / 100ml

    1150

    Disponibil in 6 variante

  • DIOR

    Dior Homme

    Eau de Toilette for Men
    50 ml

    De la

    498,00 Lei

    996,00 lei / 100ml

    1256

    Disponibil in 3 variante

  • DIOR

    Miss Dior Rose N'Roses

    Eau de Toilette for Women
    30 ml

    De la

    412,00 Lei

    1.373,33 lei / 100ml

    1458

    Disponibil in 4 variante

  • DIOR

    Dior Homme

    Deodorant Stick
    75 g

    234,00 Lei

    312,00 lei / 100g

    6
  • DIOR

    Higher

    Eau de Toilette
    100 ml

    681,00 Lei

    681,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • DIOR

    Dune

    Eau de Toilette
    100 ml

    793,00 Lei

    793,00 lei / 100ml

    5
  • DIOR

    Dune pour Homme

    Eau de Toilette
    100 ml

    681,00 Lei

    681,00 lei / 100ml

    3
  • Noutate

    DIOR

    Miss Dior Parfum Roller-Pearl

    Note florale, fructate și lemnoase
    20 ml

    346,00 Lei

    1.730,00 lei / 100ml

    19
  • DIOR

    Dior Homme

    Eau de Cologne pentru barbati - Note proaspete si moscate
    75 ml

    De la

    544,00 Lei

    725,33 lei / 100ml

    49

    Disponibil in 3 variante

  • DIOR

    JOY by Dior

    Eau de Parfum Intense for Women
    50 ml

    De la

    681,00 Lei

    1.362,00 lei / 100ml

    49

    Disponibil in 2 variante

  • DIOR

    Eau Sauvage

    Eau de Toilette For Men - Note proaspete & insorite
    50 ml

    De la

    498,00 Lei

    996,00 lei / 100ml

    85

    Disponibil in 2 variante

  • DIOR

    Dior Homme

    Gel de dus
    200 ml

    254,00 Lei

    127,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

Ai vazut 24 produse din 27

Cu Dior te vei bucura mereu de atingerea unui parfum catifelat si senzual, cat si de un machiaj ideal si foarte rezistent. Atunci cand porti marca Dior, nu porti doar produsul, ci transmiti istoria si povestea brandului!

Unul dintre cele mai indragite si cunoscute parfumuri barbatesti de la Dior face parte din colectia Sauvage, ce contine arome misterioase, puternice și inedite. Toate parfumurile Dior au o poveste ce asteapta sa fie descoperita. Alaturi de Sauvage, vei avea ocazia sa apreciezi notele si familiile olfactive ale produselor Fahrenheit, Higher Energy sau Dune.

Pentru parfumurile de dama, unul dintre cele mai indragite si cunoscute produse este J'adore, cu esente florale sau fructate de iasomie, trandafir, magnolie, nectar, piersici sau ylang-ylang. Sa nu uitam nici de Miss Dior, o alta colectie de parfumuri, la fel de importanta, pentru femeile puternice, senzuale si elegante. 

Dior este renumit, de asemenea, pentru produsele cosmetice si make-up de calitate, luxury si profesionale. Datorita acestora, nu va trebui sa ai grija machiajului si sa realizezi retusuri majore pe perioada evenimentelor la care participi, fie acestea activitati cotidiene sau ocazii speciale. 

Daca iti doresti putere, senzualitate, intensitate sau esente romantice si exotice, opteaza pentru parfumurile si seturile de parfum de la Dior. Astfel, nu vei rata nicio noapte plina evenimente. Simte-te incredibila alaturi de produsele high-end de make-up oferite!
 

De exemplu: nume@exemplu.com