Profita de -15% la prima ta comanda online folosind codul WELCOME15.

Cumpara


6 Produse
  • Moroccanoil

    Volumizing Mist

    Spray de par pentru volum
    160 ml

    165,00 Lei

    103,13 lei / 100ml

    294
  • Moroccanoil

    Dry Texture Spray

    Spray texturizant pentru par
    205 ml

    167,00 Lei

    81,46 lei / 100ml

    459
  • Moroccanoil

    Dry Shampoo

    Sampon uscat
    205 ml

    150,00 Lei

    73,17 lei / 100ml

    1127
  • Moroccanoil

    Extra Volume Shampoo

    Sampon de par pentru extra volum
    250 ml

    150,00 Lei

    60,00 lei / 100ml

    440
  • Moroccanoil

    Texture and Volume Powder

    toate tipurile de par
    8 g

    165,00 Lei

    2.062,50 lei / 100g

    376
  • Moroccanoil

    Extra Volume Conditioner

    Balsam de par pentru extra volum
    250 ml

    146,00 Lei

    58,40 lei / 100ml

    368

Ai vazut 6 produse din 6

Moroccanoil are grija de parul si corpul tau datorita numeroaselor produse de calitate, ce ofera delicatele, prospetime si miresme placute rutinei tale de igiena corporala. 

Toate produsele Moroccanoil sunt infuzate cu extract de ulei de argan, bogate in vitamine si antioxidanti, astfel incat parul tau sa reziste cu brio la majoritatea factorilor externi , avand intotdeauna un aspect placut, catifelat si ingrijit. 

Moroccanoil Romania iti ofera produse si tratamente pentru toate tipurile de par. 
De asemenea, brandul ofera si solutii pentru pielea ta cu ingrediente ce ajuta la dezvoltarea sistemului de aparare a pielii.

Produsele redau aspectul extraordinar de fin al corpului, se absorb usor si nu lasa un strat lipicios ulterior. 

La Sephora vei putea beneficia de preturi atractive, atat pentru produsele de corp, cat si pentru tratarea sauingrijirea de profunzime a parului. Nu mai sta pe ganduri, ai grija de frumusetea ta!
 

De exemplu: nume@exemplu.com