Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera


18 Produse
  • Exclusiv

    Ole Henriksen

    Pout Preserve Lip Treatment

    Tratament hidratant pentru buze
    Sweet Macaron (12ml)

    110,00 Lei

    916,67 lei / 100ml

    1420

    Disponibil in 12 variante

  • Noutate

    Ole Henriksen

    Pout Preserve 3 Petites

    Produs de ingrijire pentru buze, cu peptide
    3 x 7 ml

    146,00 Lei

    695,24 lei / 100ml

    7
  • Ole Henriksen

    Pout Preserve Chillers

    Produs de ingrijire pentru buze, cu peptide
    Grenada Guava (12 ml)

    106,00 Lei

    883,33 lei / 100ml

    64

    Disponibil in 3 variante

  • Last chance

    Ole Henriksen

    Banana Bright+ Vitamin CC Stick

    Stick corector pentru zona ochilor
    Pumpkin (3,7g)

    De la

    78,50 Lei

    2.121,62 lei / 100g

    555

    Disponibil in 4 variante

  • Clean at Sephora

    Ole Henriksen

    Lemonade Smoothing Scrub

    Scrub pentru fata cu AHA
    90 g

    196,00 Lei

    217,78 lei / 100ml

    338

    Disponibil in 2 variante

  • Exclusiv

    Ole Henriksen

    Banana Bright+ Instant Glow Moisturizer

    Produs hidratant , cu vitamina C
    50 ml

    257,00 Lei

    514,00 lei / 100ml

    574
  • Exclusiv

    Ole Henriksen

    Après Skin Multi-Use Rich Rescue Crème

    Crema de noapte + masti cu ceramide
    75 ml

    205,00 Lei

    273,33 lei / 100ml

    445
  • Clean at Sephora

    Ole Henriksen

    Double Rewind Pro-Grade 0.3% Retinol Serum

    Serum anti-imbatranire cu Retinol
    30 ml

    362,00 Lei

    1.206,67 lei / 100ml

    185
  • Clean at Sephora

    Ole Henriksen

    30 ml

    311,00 Lei

    1.036,67 lei / 100ml

    309
  • Ole Henriksen

    Pout Preserve Sugar Melt Lip Scrub

    Exfoliant hranitor pentru buze
    Strawberry Sorbet (10 ml)

    110,00 Lei

    916,67 lei / 100ml

    44
  • Exclusiv

    Ole Henriksen

    Peach Glaze Glow

    Ser cu niacinamida si vitamina C
    30 ml

    219,00 Lei

    730,00 lei / 100ml

    395
  • Clean at Sephora

    Ole Henriksen

    Banana Bright+ Eye Cream

    Crema contur ochi pentru luminozitate
    15 ml

    206,00 Lei

    1.373,33 lei / 100ml

    4193
  • Clean at Sephora

    Ole Henriksen

    Glow Strong Set

    Crema hidratanta si Crema conturi ochi
    15 ml + 7 ml

    160,00 Lei

    727,27 lei / 100ml

    78
  • Clean at Sephora

    Ole Henriksen

    15 ml

    De la

    111,00 Lei

    740,00 lei / 100ml

    1618

    Disponibil in 2 variante

  • Clean at Sephora

    Ole Henriksen

    Truth Serum

    Serum cu vitamina C
    30 ml

    299,00 Lei

    996,67 lei / 100ml

    523
  • Clean at Sephora

    Ole Henriksen

    50 ml

    341,00 Lei

    682,00 lei / 100ml

    371
  • Clean at Sephora

    Ole Henriksen

    Dewtopia 20% Acid Night Treatment

    Ser de fata pentru noapte
    30 ml

    341,00 Lei

    1.136,67 lei / 100ml

    1486
  • Clean at Sephora

    Ole Henriksen

    Banana Bright Vitamin C Serum

    Serum anti-imbatranire pentru luminozitate
    30 ml

    346,00 Lei

    1.153,33 lei / 100ml

    1639

Ai vazut 18 produse din 18

De exemplu: nume@exemplu.com