Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara


4 Produse
  • Ouai

    Curl Crème

    Crema pentru stilizarea parului
    236 ml

    190,00 Lei

    80,51 lei / 100ml

    803
  • Exclusiv

    Ouai

    iWave Spray

    Spray pentru ondularea parului
    89 ml

    De la

    89,00 Lei

    100,00 lei / 100ml

    1255

    Disponibil in 2 variante

  • Exclusiv

    Ouai

    Thickening Spray

    Spray de par pentru indesire si volum
    177 ml

    175,00 Lei

    98,87 lei / 100ml

    2127
  • Exclusiv

    Ouai

    Wave Spray

    Spray pentru stilizarea parului
    50 ml

    89,00 Lei

    178,00 lei / 100ml

    2195

Ai vazut 4 produse din 4