Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara


5 Produse
  • Exclu web

    Pixi

    On-the-Glow Blush

    Baton hidratant pentru luminozitate
    Fleur (19 g)

    De la

    127,00 Lei

    715,79 lei / 100g

    5

    Disponibil in 7 nuante

  • Exclusiv

    Pixi

    On-the-Glow SuperGlow

    Baton iluminator hidratant
    Petal Dew (19g)

    136,00 Lei

    715,79 lei / 100g

    1

    Disponibil in 4 nuante

  • Exclusiv

    Pixi

    Makeup Fixing Mist

    Spray hidratant si de fixare a machiajului
    80 ml

    119,00 Lei

    148,75 lei / 100ml

    6
  • Pixi

    ON-THE-GLOW BRONZE

    Baton hidratant colorat
    Soft Glow (19 g)

    136,00 Lei

    715,79 lei / 100g

    Nicio recenzie

    Disponibil in 4 nuante

  • Exclusiv

    Pixi

    On-the-Glow BAZE

    fond de ten hidratant
    Fair (19 g)

    146,00 Lei

    768,42 lei / 100g

    Nicio recenzie

    Disponibil in 8 nuante

Ai vazut 5 produse din 5

De exemplu: nume@exemplu.com