Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera


58 Produse
  • Rabanne Fragrances

    Phantom

    Deodorant Spray
    150 ml

    246,00 Lei

    164,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Noutate

    Rabanne Fragrances

    1 Million Black

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    365,00 Lei

    1.216,67 lei / 100ml

    638

    Disponibil in 4 variante

  • Rabanne Fragrances

    Phantom in Red

    Parfum Elixir
    50 ml

    De la

    536,00 Lei

    1.072,00 lei / 100ml

    644

    Disponibil in 4 variante

  • Rabanne Fragrances

    Fame in Love

    Parfum Elixir
    30 ml

    De la

    432,00 Lei

    1.440,00 lei / 100ml

    427

    Disponibil in 4 variante

  • Rabanne Fragrances

    Lady Million

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    412,00 Lei

    1.373,33 lei / 100ml

    135

    Disponibil in 3 variante

  • Rabanne Fragrances

    1 Million

    Parfum
    50 ml

    De la

    542,00 Lei

    1.084,00 lei / 100ml

    3604

    Disponibil in 3 variante

  • Rabanne Fragrances

    FAME

    Parfum
    30 ml

    De la

    474,00 Lei

    1.580,00 lei / 100ml

    1296

    Disponibil in 4 variante

  • Rabanne Fragrances

    1 Million

    Eau de Toilette
    30 ml

    De la

    340,00 Lei

    1.133,33 lei / 100ml

    3326

    Disponibil in 4 variante

  • Rabanne Fragrances

    Fame

    Eau de Parfum
    30 ml

    438,00 Lei

    1.460,00 lei / 100ml

    4332

    Disponibil in 4 variante

  • Rabanne Fragrances

    Million Gold Elixir

    Parfum intens
    50 ml

    De la

    609,00 Lei

    1.218,00 lei / 100ml

    844

    Disponibil in 3 variante

  • Rabanne Fragrances

    50 ml

    De la

    563,00 Lei

    1.126,00 lei / 100ml

    1150

    Disponibil in 3 variante

  • Rabanne Fragrances

    Million Gold

    Eau de Parfum Intense
    50ml

    De la

    557,00 Lei

    1.114,00 lei / 100ml

    1152

    Disponibil in 3 variante

  • Rabanne Fragrances

    50 ml

    De la

    573,00 Lei

    1.146,00 lei / 100ml

    1986

    Disponibil in 3 variante

  • Noutate

    Rabanne Fragrances

    Invictus

    Eau de Toilette
    30 ml

    De la

    339,00 Lei

    1.130,00 lei / 100ml

    23

    Disponibil in 3 variante

  • Rabanne Fragrances

    Lady Million Royal

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    245,50 Lei

    818,33 lei / 100ml

    988

    Disponibil in 3 variante

  • Rabanne Fragrances

    Million Gold for Her

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    474,00 Lei

    1.580,00 lei / 100ml

    2403

    Disponibil in 4 variante

  • Rabanne Fragrances

    Phantom Intense

    Eau de Parfum
    50 ml

    De la

    526,00 Lei

    1.052,00 lei / 100ml

    461

    Disponibil in 4 variante

  • Noutate

    Rabanne Fragrances

    30 ml

    De la

    494,00 Lei

    1.646,67 lei / 100ml

    44

    Disponibil in 3 variante

  • Rabanne Fragrances

    Million Gold for Her

    Deodorant Spray
    150ml

    250,00 Lei

    166,67 lei / 100ml

    574
  • Rabanne Fragrances

    Invictus

    Deodorant spray
    150 ml

    236,00 Lei

    157,33 lei / 100ml

    1
  • Rabanne Fragrances

    1 Million

    Deodorant spray
    150 ml

    236,00 Lei

    157,33 lei / 100ml

    159
  • Rabanne Fragrances

    Invictus

    Apa de toaleta - pulverizator, format de calatorie
    15 ml

    148,00 Lei

    986,67 lei / 100ml

    2
  • Rabanne Fragrances

    Fame Intense

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    469,00 Lei

    1.563,33 lei / 100ml

    235

    Disponibil in 4 variante

  • Rabanne Fragrances

    Million Gold

    Eau de Parfum+ Gel de Dus
    100 ml + 100 ml

    750,00 Lei

    750,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

Ai vazut 24 produse din 58

Paco Rabanne este un brand de lux, ce ofera produse de calitate pentru persoanele care doresc sa se bucure de cele mai frumoase momente din viata lor, intr-un stil elegant si aparte. Sephora.ro pune la dispozitie clientilor parfumuri, produse cosmetice si de corp atat pentru femei cat si pentru barbati la preturi atractive.

Casa Paco Rabanne cuprinde unele dintre cele mai cautate parfumuri, precum colectia Invictus si Olympéa, un duo potrivit pentru femeile senzuale si pentru barbatii puternici, cu arome lemnoase si florale.

Totodata, Lady Million si 1 Million sunt, de asemenea, un duo excelent pentru persoanele curajoase si gata de aventura. Colectia de parfumuri Pure XS, cu note orientale, ofera atat femeilor cat si barbatilor frumusete si eleganta.

Paco Rabanne Romania face parte din topul brandurilor pentru parfumuri. Cu aceeasi notorietate, produsele lor de baie si corp, precum deodorantele, gelurile si cremele de dus sunt foarte cautate si indragite.

Paco Rabanne este considerat un revolutionar al modei si al parfumurilor, al mirosurilor originale si speciale pe care le ofera clientilor sai. Este un brand cu istorie care a sfidat parfumeria traditionala, introducand arome si esente puternice, extravagante si moderne.

Paco Rabanne, spaniol la origine, s-a mutat in Franta unde si-a inceput minunata cariera fashion, de accesorii si parfumerie de avangarda, creand produse inedite. Alege cele mai bune parfumuri din acest brand si simte-te intotdeauna elegant si unic.
 

De exemplu: nume@exemplu.com