Profita de -15% la prima ta comanda online folosind codul WELCOME15.

Cumpara

Toate produsele

WELLA PROFESSIONALS



14 Produse
  • Exclu web

    Wella Professionals

    COLOR FRESH MASK Lilac Frost

    Masca nuantatoare pentru par
    150 ml

    103,00 Lei

    68,67 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Wella Professionals

    Volume Boost

    Sampon volum lejer
    300ml

    98,00 Lei

    32,67 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Last chance

    Wella Professionals

    ColorMotion

    Masca reparatoare pentru parul colorat
    150 ml

    97,50 Lei

    65,00 lei / 100ml

    605
  • Last chance

    Wella Professionals

    ColorMotion+

    Sampon pentru protejarea culorii
    150 ml

    60,50 Lei

    24,20 lei / 100ml

    5
  • Wella Professionals

    Volume Boost

    Masca pentru volum
    145ml

    118,00 Lei

    81,38 lei / 100ml

    2
  • Wella Professionals

    Ultimate Smooth

    Masca pentru par uscat si tern
    150 ml

    206,00 Lei

    137,33 lei / 100ml

    29
  • Wella Professionals

    Elements

    Sampon regenerant fara sulfati
    500ml

    162,00 Lei

    32,40 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Wella Professionals

    Nutri Enrich

    Sampon hranitor
    300ml

    98,00 Lei

    32,67 lei / 100ml

    2
  • Wella Professionals

    Nutri Enrich

    Balsam pentru parul fragil
    200ml

    107,00 Lei

    53,50 lei / 100ml

    2
  • Wella Professionals

    Color Fresh Mask Golden Gloss

    Mască temporară de colorare
    150 ml

    103,00 Lei

    68,67 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Last chance

    Wella Professionals

    ColorMotion+

    Balsam pentru parul vopsit
    200 ml

    83,50 Lei

    41,75 lei / 100ml

    1
  • Exclu web

    Wella Professionals

    Oil Reflections

    Balsam de par pentru luminozitate
    200 ml

    138,00 Lei

    69,00 lei / 100ml

    4
  • Last chance

    Wella Professionals

    Color Brilliance

    Balsam pentru parul vopsit fin pana la mediu
    200 ml

    65,50 Lei

    32,75 lei / 100ml

    8
  • Exclu web

    Wella Professionals

    Elements

    Balsam pentru parul normal spre gras
    200 ml

    138,00 Lei

    69,00 lei / 100ml

    2

Ai vazut 14 produse din 14

De exemplu: nume@exemplu.com