Profita de -15% la prima ta comanda online folosind codul WELCOME15.

Cumpara
  • Clean at Sephora

Gel de curatare pentru pori si pete cu acid salicilic

67,00  Lei

49,33 lei / 100ml

Disponibil in mai multe formate:

The Inkey List

Gel de curatare pentru pori si pete cu acid salicilic

74,00 Lei

Adauga codul WELCOME15 si primesti 15% reducere la prima comanda online.*

Adauga codul GOODIEJUNE si primesti cadou un goodie bag cu 8 samples (PEACE OUT SKINCARE Peace Out Acne Healing Dots 1g, RITUALS The Ritual of Yozakura shimmering oil 30ml, MARIO BADESCU GENTLE FOAMING CLEANSER 29ml, BEAUTY OF JOSEON Revive eye 10ml, AVEDA Botanical Repair Leave-In Treatment 25ml, CHARLOTTE TILBURY EXAGGER-EYES MASCARA 2ml, MANUCURIST ACTIVE PLUMP 15ml, INVISIBOBBLE IB SPRUNCHIE ) la achizitii online de minim 650 lei.*

Livrare la domiciliu sau la easybox

Incepand cu 25 iunie

Disponibil


Ridicare in 2H din magazin

Pentru a afla stocul, selecteaza magazinul tau preferat

Disponibil


  • Descriere



    CE ESTE:

    Salicylic Acid Cleanser de la The INKEY List este un produs renumit, care indeparteaza machiajul si murdaria, actionand pentru a reduce punctele negre si eruptiile cutanate.

    CUM ACTIONEAZA:

    Fiind perfect pentru curatarea eficienta a pielii, acest produs de curatare cu 2% acid salicilic contine un compus de zinc adaugat. impreuna, ajuta la controlul sebumului, reducand punctele negre si eruptiile cutanate si promovand un ten cu aspect mai uniform.

    INGREDIENTE CHEIE:

    - Acidul salicilic 2%: ajuta la deblocarea porilor si la exfoliere delicata
    - Compusul de zinc: ajuta la reducerea sebumului in exces
    - Alantoina 0,5%: ajuta la calmarea iritatiei

    Mai multe informatii despre Clean at Sephora [AICI]

Recenzii produs

4.6/5

(23 recenzii pentru produs)

Toate (23)

(18)

(2)

(2)

(1)

(0)

Spune-ti parerea despre produs

Conditii de publicare

  • 27 feb. 2026

    mane

    Între 25 și 34

    Recenzii de testeri

    Folosesc acest produs de O saptamana

    Recomand: Da


    Ti-a fost utila aceasta recenzie?

  • 10 aug. 2025

    Raluca

    Între 35 și 44

    Recenzie spontana fara confirmarea achizitiei

    Folosesc acest produs de O saptamana

    Bun

    L am cumpărat pentru fiul meu de 12 ani si dupa o saptamana de folosire deja tenul e mai curat. Recomand!


    Ti-a fost utila aceasta recenzie?

Ai vazut 2 recenzii din 23

Descopera marca
THE INKEY LIST

Fără jargon. Fără exagerări. Doar produse de îngrijire eficiente, validate științific, care fac exact ceea ce promit.
The INKEY List vă arată ceea ce are cu adevărat nevoie pielea dvs., nu ceea ce este la modă. Fie că sunteți începător în îngrijirea pielii sau deja expert cu o rutină bine stabilită, INKEY vă este întotdeauna alături, cu inovație, educație și rezultate dovedite clinic. Și toate acestea la un preț rezonabil.

INKEY. Fără vorbe goale, doar o piele mai frumoasă.

DESCOPERA THE INKEY LIST

De exemplu: nume@exemplu.com