Profita de -15% la prima ta comanda online folosind codul WELCOME15.

Cumpara

Ingrijire ten



129 Produse
  • Clean at Sephora

    The Inkey List

    Clear (10 ml)

    66,00 Lei

    660,00 lei / 100ml

    97

    Disponibil in 4 nuante

  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Dual Exfoliating Wipes

    Servetele demachiante cu extract de grapefruit
    1 bucăța

    31,00 Lei

    297
  • Doar la Sephora

    Patchology

    Flashpatch Rejuvenating Eye Gels

    Patch-uri gel pentru zona ochilor
    5 bucăța

    78,00 Lei

    85,71 lei / 100g

    388
  • Doar la Sephora

    Byoma

    Demachiant hidratant laptos

    Demachiant calmant
    175ml

    89,00 Lei

    50,86 lei / 100ml

    202
  • Doar la Sephora

    Fenty Skin

    Fenty Treatz

    Ulei De Buze Hidratant Și Fortifiant
    Barbados Cherry (5,6 ml)

    De la

    129,00 Lei

    2.303,57 lei / 100ml

    1715

    Disponibil in 7 variante

  • Lancome

    Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream

    Cremă cu acțiune intensă anti-îmbătrânire
    15 ml

    De la

    203,00 Lei

    1.353,33 lei / 100ml

    6

    Disponibil in 4 variante

  • Exclusiv

    Pixi

    Glow Tonic Exfoliating Toner Travel Size

    Mini lotiune tonica exfolianta
    100 ml

    80,00 Lei

    80,00 lei / 100ml

    35
  • Doar la Sephora

    Byoma

    Liptide Lip Mask

    Masca pentru buze
    Reincarcabil - 200 ml

    69,00 Lei

    1.380,00 lei / 100ml

    107
  • Doar la Sephora

    Byoma

    Liptide Lip Oil

    Ulei pentru buze
    5 ml

    69,00 Lei

    1.380,00 lei / 100ml

    104
  • Clean at Sephora

    55,00 Lei

    110,00 lei / 100ml

    20
  • Doar la Sephora

    Fenty Skin

    Plush Puddin'

    Mască De Buze Reparatoare Intensivă
    Vanilla (15 g)

    123,00 Lei

    820,00 lei / 100ml

    996

    Disponibil in 5 variante

  • Clean at Sephora

    96,00 Lei

    320,00 lei / 100ml

    7
  • Doar la Sephora

    Drunk Elephant

    B-Goldi™Bright Drops

    Serum pentru luminozitate cu niacinamide
    30 ml

    206,00 Lei

    686,67 lei / 100ml

    1067
  • Doar la Sephora

    Byoma

    Milky Oil Cleaser

    Lotiune demachianta
    100 ml

    95,00 Lei

    95,00 lei / 100ml

    150
  • The Ordinary

    Salicylic Acid 2% Anhydrous Solution

    Serum anti-imperfectiuni
    30 ml

    43,00 Lei

    143,33 lei / 100ml

    16
  • Doar la Sephora

    Patchology

    Serve Chilled

    Patch-Uri Gel Pentru Zona Ochilor
    75 g

    78,00 Lei

    104,00 lei / 100g

    139
  • Clinique

    Take The Day Off™

    Makeup Remover For Lids, Lashes & Lips
    125 ml

    163,00 Lei

    130,40 lei / 100ml

    3339
  • Doar la Sephora

    Glow Recipe

    25 ml

    De la

    110,00 Lei

    440,00 lei / 100ml

    4646

    Disponibil in 3 variante

  • Exclusiv

    Pixi

    Glow Tonic Exfoliating Toner

    Lotiune tonica exfolianta
    250 ml

    141,00 Lei

    56,40 lei / 100ml

    39
  • Noutate

    Clinique

    Take The Day Off

    Cleansing Balm
    30 ml

    49,00 Lei

    163,33 lei / 100ml

    4417

    Disponibil in 2 variante

  • Revox

    Just Vitamin C 20% Serum

    Serum pentru hiperpigmentare
    30 ml

    42,00 Lei

    140,00 lei / 100ml

    31
  • Clean at Sephora

    Peace Out Skincare

    Acne Dots

    Patch-uri anti-imperfectiuni
    x 20 patchs

    103,00 Lei

    1.287,50 lei / 100g

    6
  • Clean at Sephora

    61,00 Lei

    203,33 lei / 100ml

    219
  • Doar la Sephora

    De la

    134,00 Lei

    893,33 lei / 100ml

    3343

    Disponibil in 3 variante

Ai vazut 24 produse din 129