Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara

Machiaj

La Sephora gasesti produse cosmetice potrivite pentru orice stil de machiaj. Fie ca alegi un look natural, smokey eyes, minimalist sau excentric avem recomandarile necesare. Iar daca cauti un machiaj pentru ocazii speciale ai ajuns unde trebuie. Alege produsele de machiaj favorite de la branduri recunoscute: Anastasia Beverly Hills, Huda Beauty, Too Faced, Benefit Cosmetics, Yves Saint Laurent sau Sephora Collection.



1.965 Produse
  • Hot on social

    Lancome

    Juicy Tubes Original

    luciu de buze hidratant si stralucitor
    02 Spring Fling (15 ml)

    De la

    122,00 Lei

    813,33 lei / 100ml

    4

    Disponibil in 12 nuante

  • Yves Saint Laurent

    1B PINK SUNRISE (3,2 g)

    264,00 Lei

    8.516,13 lei / 100g

    113

    Disponibil in 12 nuante

  • Noutate

  • Givenchy

    Le Rouge Sheer Velvet

    Ruj De Buze Cu Efect Mat
    N32 - Rouge brique (3,4 g)

    265,00 Lei

    7.794,12 lei / 100g

    29

    Disponibil in 8 nuante

  • Fenty Beauty

    WATTABRAT Gloss Bomb

    Luciu de buze stralucitor, cu sclipici
    Wattab!*%# (9 ml)

    129,00 Lei

    1.433,33 lei / 100g

    707
  • Doar la Sephora

    110,00 Lei

    3.928,57 lei / 100g

    449
  • 264,00 Lei

    880,00 lei / 100ml

    8

    Disponibil in 14 nuante

  • WESTMAN ATELIER

    Eye Want You

    Rimel pentru volum si alungire
    Noir pur (8.5 g)

    De la

    161,00 Lei

    3.176,47 lei / 100g

    93

    Disponibil in 3 nuante

  • Doar la Sephora

    CHARLOTTE TILBURY

    Pillow Talk Push Up Lashes

    Rimel format de voiaj
    4 ml

    101,00 Lei

    2.525,00 lei / 100ml

    1421
  • Clinique

    Even Better Makeup SPF 15

    Foundation SPF 15 evens and corrects
    CN 58 Honey - 30 ml

    173,50 Lei

    578,33 lei / 100ml

    2212

    Disponibil in 13 nuante

  • Yves Saint Laurent

    The Inks Vinyl Cream

    Ruj de buze stralucitor
    416 Chili Provocation (5,5 ml)

    De la

    174,50 Lei

    484,72 lei / 100g

    27

    Disponibil in 10 nuante

  • DIOR

    Diorshow Mono Couleur

    Fard de pleoape pentru purtare îndelungată
    006 Pearl Star (2 g)

    213,00 Lei

    10.650,00 lei / 100g

    2

    Disponibil in 20 nuante

  • CHARLOTTE TILBURY

    Unreal Highlighter Stick

    Iluminator sub forma de stick
    Glazed Goddess (9 g)

    233,00 Lei

    2.588,89 lei / 100g

    122
  • Doar la Sephora

    Milk Makeup

    Hydro Grip Gel Tint

    Gel colorat hidratant Hydro Grip 12 ore
    1 (35 ml)

    226,00 Lei

    645,71 lei / 100ml

    74

    Disponibil in 15 nuante

  • Doar la Sephora

    Make Up For Ever

    Pinceau #118

    Pensula pentru ten Hydra Glow
    N°118

    237,00 Lei

    23.700,00 lei / 100g

    16
  • Doar la Sephora

    Tarte

    Blush tape™

    Blush lichid luminos (format călătorie)
    Pink (5,5 ml)

    105,00 Lei

    1.909,09 lei / 100g

    79
  • Doar la Sephora

    Anastasia Beverly Hills

    DELUXE Mini Brow Genius®

    Ser nutritiv pentru sprancene
    2 ml

    211,00 Lei

    8.440,00 lei / 100ml

    8
  • Doar la Sephora

    Milk Makeup

    Hydro Grip Set & Refresh Spray

    Spray de fixare hidratant
    100 ml

    214,00 Lei

    214,00 lei / 100ml

    73
  • Noutate

    Benefit

    Gotta-Have-Its

    Set bestsellers
    6 ml + 4 g + 3,5 ml + 3 ml

    236,00 Lei

    1.388,24 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Doar la Sephora

    Fenty Skin

    Plush Puddin'

    Mască De Buze Reparatoare Intensivă
    Vanilla (15 g)

    123,00 Lei

    820,00 lei / 100ml

    996

    Disponibil in 5 variante

  • Doar la Sephora

    Rare Beauty

    Soft Touch Powder Puff

    Puf pentru pudra
    2 bucăța

    93,00 Lei

    53
  • Doar la Sephora

    CHARLOTTE TILBURY

    Big Lip Plumpgasm

    Balsam de buze hidratant
    Nudegasm Diamonds (5,5 ml)

    214,00 Lei

    3.890,91 lei / 100ml

    470
  • Noutate

    YEPODA

    The Glow Getter

    Ser iluminator cu acid poliglutamic amplificator de stralucire
    Sunlight (10 g)

    99,00 Lei

    990,00 lei / 100g

    Nicio recenzie

    Disponibil in 3 nuante

  • Doar la Sephora

    Make Up For Ever

    HD Skin Setting Powder

    Pudra libera pentru fixare
    0.4 - Corrective Banana (18 g)

    226,00 Lei

    1.255,56 lei / 100g

    427

    Disponibil in 4 nuante

Ai vazut 24 produse din 1965

Sephora.ro ofera o gama extinsa de produse de machiaj care va evidentia cele mai frumoase trasaturi ale chipului tau. Poti alege dintre cele mai bune produse, seturi de pensule de calitate si numeroase truse de machiaj.

Machiajul pentru ochi

Produsele de machiaj pentru ochi sunt gata sa iti scoata in evidenta forma si culoarea inedita a ochilor. Pentru un machiaj reusit, te poti bucura de mascara, creion contur, tus pentru ochi: lichid, pasta sau pudra, baza de machiaj pentru pleoape, o gama variata de produse pentru sprancene: creion, gel, pudra sau pasta si gene false.

Machiajul pentru ten

Oferim o gama extinsa de produse pentru ten cu ajutorul carora vei intoarce toate privirele dintr-o incapere! Cosmeticele pentru ten pot avea un grad de acoperire care variaza de la lejer la mediu sau mare. Rezultatul final poate fi unul luminos, mat sau natural completat de factorul de protectie solara inclus in produse. Poți opta pentru fond de ten, pudre, farduri de obraz sau anticearcane și corectoare.

Machiajul pentru sprancene

Deoarece frumusețea si delicatetea sprancenelor ofera un aspect complet și aparte vestimentatiei, machiajului și atitudinii tale, vei avea permanent ocazia de a te bucura de sprancene bine definite si placute privirii datorita numeroaselor palete de culoare.

Machiajul pentru buze

Aspectul buzelor ofera oricarui machiaj un finisaj deosebit, ca este acesta natural, de seara, pentru evenimente speciale sau filmari. Alege rujul, creionul contur, glossul sau balsamul potrivit, cu efect matifiant, natural, care confera volum buzelor sau stralucire, in functie de nuanta tenului tau si de evenimentele la care participi.