Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Hidratare

Par uscat sau deteriorat, normal sau colorat? Ingrijirea hidratanta a parului esteesentiala pentru orice rutina de ingrijire a paruluiSephora a reunit cele mai bune produse pentru un par sanatos: regenereaza parul, ii confera flexibilitate si rezistenta. Totul pentru un par frumos!



238 Produse
  • Guerlain

    Abeille Royale

    Sampon De Ingrijire Revitalising & Fortifying
    290 ml

    411,00 Lei

    141,72 lei / 100ml

    148
  • Fable & Mane

    Moisturizing Volume Spray

    Întărește și oferă volum șuvițelor
    100ml

    148,00 Lei

    148,00 lei / 100ml

    496
  • Fable & Mane

    Hydrating Shampoo

    Pentru parul uscat
    250 ml

    148,00 Lei

    59,20 lei / 100ml

    1212
  • Exclusiv

    GOA ORGANICS

    Tasmania Mask

    Masca de par intens hidratanta
    200 g

    210,00 Lei

    105,00 lei / 100g

    Nicio recenzie

  • Exclusiv

    GOA ORGANICS

    Tasmania Shampoo

    Sampon intens hidratant
    300 ml

    150,00 Lei

    50,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Exclusiv

    DYSON

    Chitosan™

    Ser Post-Style
    100ml

    De la

    275,00 Lei

    301,00 lei / 100ml

    620

    Disponibil in 2 variante

  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Replenish Split End Balm

    Tratament fara clatire, varfuri uscate/despicate
    150 ml

    180,00 Lei

    120,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Hydrate Cleanser

    Sampon hidratant pentru par normal pana la uscat sau ondulat
    300 ml

    166,00 Lei

    55,33 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Doar la Sephora

    Gisou

    HONEY INFUSED Hair Repair Serum

    Serum reparator pentru par
    30 ml

    208,00 Lei

    693,33 lei / 100ml

    307
  • Aveda

    Miraculous Oil

    Ulei de par
    50ml

    204,00 Lei

    408,00 lei / 100ml

    826
  • Christophe Robin

    Regenerating Shampoo

    Sampon regenerant pentru par
    250 ml

    163,00 Lei

    65,20 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Color Wow

    One Minute Transformation

    Crema pentru stilizarea parului
    120 ml

    146,00 Lei

    121,67 lei / 100ml

    1092
  • Exclu web

    L'OREAL PROFESSIONNEL

    Pro Longer

    Cremă fără clătire, repară lungimile și vârfurile părului
    150 ml

    145,00 Lei

    96,67 lei / 100ml

    2
  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Normcore

    Balsam hidratant
    275 ml

    140,00 Lei

    50,91 lei / 100ml

    307
  • Christophe Robin

    Luscious Curl Defining Cream

    Crema pentru definirea buclelor
    150 ml

    143,00 Lei

    57,20 lei / 100ml

    19
  • 173,00 Lei

    86,50 lei / 100ml

    5
  • Aveda

    nutriplenish™ curl gelée

    Gel hidratant pentru par
    200 ml

    219,00 Lei

    109,50 lei / 100ml

    12
  • Aveda

    250 ml

    209,00 Lei

    83,60 lei / 100ml

    11
  • 250,00 Lei

    166,67 lei / 100ml

    12
  • Christophe Robin

    Baby Blonde Conditioner

    Balsam hranitor pentru descurcarea parului blond
    200ml

    153,00 Lei

    76,50 lei / 100ml

    5
  • Aveda

    Scalp Solutions

    Hydrating Hair & Scalp Masque
    150 ml

    245,00 Lei

    163,33 lei / 100ml

    1
  • Exclusiv

    Color Wow

    Color Security Conditioner

    Balsam pentru protejarea culorii par normal si fin
    250 ml

    173,00 Lei

    69,20 lei / 100ml

    615
  • L'OREAL PROFESSIONNEL

    Curl Expression

    Spray profesional pentru toate tipurile de păr ondulat și creț
    190 ml

    172,00 Lei

    90,53 lei / 100ml

    77
  • Fable & Mane

    Wild About Hydration

    Set pentru rutina de hidratare, par mediu spre gros
    14,4 ml + 3 x 50 ml

    173,00 Lei

    105,23 lei / 100ml

    86

Ai vazut 24 produse din 238

Hidratarea parului si hranirea sunt pasi importanti care fac parte din fiecare rutina de ingrijire a parului. Fie ca ai parul fin, uscat, colorat sau cret, ingredientele hidratante ii vor oferi parului putere si vitalitate. Parul isi recapata cheratina naturala si foliculii se inchid. Pentru un par rezistent, hidratat si sanatos. Pentru parul fin alegem o formula usoara, ca un ser sau un spray, iar pentru parul uscat alegem o formula sub forma de crema. Sephora stie sa aiba grija de parul tau si sa-l rasfete cu cremele hidratante pentru par: nu te vor parasi niciodata.