Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Hidratare

Par uscat sau deteriorat, normal sau colorat? Ingrijirea hidratanta a parului esteesentiala pentru orice rutina de ingrijire a paruluiSephora a reunit cele mai bune produse pentru un par sanatos: regenereaza parul, ii confera flexibilitate si rezistenta. Totul pentru un par frumos!



238 Produse
  • KERASTASE

    Chronologiste Masque Intense Regenerant

    Masca regeneranta si revitalizanta
    200 ml

    325,00 Lei

    162,50 lei / 100ml

    945
  • Moroccanoil

    Moisture Repair Shampoo

    Sampon reparator si hidratant pentru par
    250 ml

    150,00 Lei

    60,00 lei / 100ml

    5494
  • Clean at Sephora

    207,00 Lei

    82,80 lei / 100ml

    301
  • Exclu web

    KERASTASE

    Nutritive Nutri-Supplement Scalp Serum

    Serum hranitor pentru scalp uscat
    90 ml

    290,00 Lei

    322,22 lei / 100ml

    307
  • Olaplex

    250 ml

    177,00 Lei

    70,80 lei / 100ml

    41
  • Doar la Sephora

    De la

    65,00 Lei

    72,22 lei / 100ml

    3027

    Disponibil in 2 variante

  • KERASTASE

    Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur

    Sampon par ondulat, cret si spiralat
    250 ml

    167,00 Lei

    66,80 lei / 100ml

    374
  • KERASTASE

    Nutritive Bain Satin

    Sampon hidratant pentru par uscat
    250 ml

    152,00 Lei

    60,80 lei / 100ml

    353
  • Noutate

    Moroccanoil

    Overnight Leave-In Mask

    Masca de noapte fara clatire
    120 ml

    250,00 Lei

    208,33 lei / 100ml

    416
  • Noutate

    Olaplex

    No.4CURL

    Sampon de par hidratant pentru par cret
    250 ml

    177,00 Lei

    70,80 lei / 100ml

    124
  • Exclu web

    REDKEN

    All Soft Mega Curls HydraMelt Leave-in

    Pentru par uscat ondulat si cret
    150 ml

    176,00 Lei

    117,33 lei / 100ml

    2
  • KERASTASE

    Première Masque Filler Réparateur

    Masca reparatoare cu efect de umplere
    200 ml

    De la

    143,00 Lei

    162,50 lei / 100ml

    47

    Disponibil in 2 variante

  • Moroccanoil

    Hydrating Shampoo

    Sampon de par hidratant
    250 ml

    150,00 Lei

    60,00 lei / 100ml

    2470
  • Exclu web

    KERASTASE

    Résistance Masque Thérapiste

    Masca pentru parul foarte deteriorat
    200 ml

    292,00 Lei

    146,00 lei / 100ml

    172
  • Noutate

    CHAMPO

    Pitta

    Masca reparatoare pentru parul subtire si deteriorat
    150 ml

    276,00 Lei

    184,00 lei / 100ml

    9
  • DYSON

    Omega™

    Spray leave-in de condiționare
    165 ml - reincarcabil

    De la

    150,00 Lei

    166,67 lei / 100ml

    79

    Disponibil in 3 variante

  • Exclusiv

    Olaplex

    Rich Hydration Mask

    Masca hidratanta intensa (par mediu spre gros sau uscat)
    200ml

    234,00 Lei

    117,00 lei / 100ml

    327
  • Editie limitata

    Moroccanoil

    Moroccanoil Treatment

    Be an Original Editie limitata
    125 ml

    260,00 Lei

    208,00 lei / 100ml

    3
  • KERASTASE

    Gloss Absolu Leave-in cream

    Crema leave-in pentru par gros si anti-frizz
    240 ml

    249,00 Lei

    103,75 lei / 100ml

    578
  • REDKEN

    250ml

    247,00 Lei

    98,80 lei / 100ml

    35
  • KERASTASE

    Nutritive Nectar Thermique

    Lapte termo-protector, anti-frizz pentru par uscat
    150 ml

    209,00 Lei

    139,33 lei / 100ml

    354
  • Ouai

    Thick Hair Treatment Mask

    Masca tratament pentru par
    236 ml

    215,00 Lei

    91,10 lei / 100ml

    1529
  • Exclusiv

    GOA ORGANICS

    Manila Mask

    Masca de par ultrahidratanta pentru toate tipurile de par
    200 g

    210,00 Lei

    105,00 lei / 100g

    Nicio recenzie

  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Masca de noapte pentru păr

    Masca cremă pentru îngrijirea părului + bonetă
    Coco (30 ml)

    31,00 Lei

    103,33 lei / 100ml

    120

    Disponibil in 2 variante

Ai vazut 24 produse din 238

Hidratarea parului si hranirea sunt pasi importanti care fac parte din fiecare rutina de ingrijire a parului. Fie ca ai parul fin, uscat, colorat sau cret, ingredientele hidratante ii vor oferi parului putere si vitalitate. Parul isi recapata cheratina naturala si foliculii se inchid. Pentru un par rezistent, hidratat si sanatos. Pentru parul fin alegem o formula usoara, ca un ser sau un spray, iar pentru parul uscat alegem o formula sub forma de crema. Sephora stie sa aiba grija de parul tau si sa-l rasfete cu cremele hidratante pentru par: nu te vor parasi niciodata.