Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara

Parfumuri barbati

La Sephora Romania vei gasi parfumuri originale barbatesti de la brandurile de top, precum Dior, Carolina Herrera, Acqua Di Parma, Dolce & Gabbana, Hugo Boss sau Ralph Lauren, alaturi de numeroase arome si miresme imbietoare: condimentate, florale, dulci, fresh, orientale, lemnoase, citrice, acvatice, de piele sau proaspete.



469 Produse
  • Prada

    Luna Rossa Ocean

    Eau de Parfum
    50 ml

    De la

    559,00 Lei

    1.118,00 lei / 100ml

    592

    Disponibil in 3 variante

  • Versace

    100 ml

    De la

    836,00 Lei

    836,00 lei / 100ml

    31

    Disponibil in 2 variante

  • Hermes

    H24

    Eau de Parfum
    50 ml

    De la

    561,00 Lei

    1.122,00 lei / 100ml

    530

    Disponibil in 5 variante

  • Givenchy

    60 ml

    401,50 Lei

    669,17 lei / 100ml

    180

    Disponibil in 2 variante

  • Boss

    The Scent For Him

    Apa de Toaleta
    100 ml

    De la

    538,00 Lei

    712,00 lei / 100ml

    811

    Disponibil in 4 variante

  • Jimmy Choo

    Jimmy Choo Man

    Eau de Toilette
    50 ml

    De la

    356,00 Lei

    712,00 lei / 100ml

    202

    Disponibil in 2 variante

  • Salvatore Ferragamo

    Ferragamo

    Eau de Toilette
    50 ml

    De la

    382,00 Lei

    764,00 lei / 100ml

    37

    Disponibil in 2 variante

  • Yves Saint Laurent

    MYSLF

    Le Parfum
    10 ml

    153,00 Lei

    1.530,00 lei / 100ml

    13
  • Prada

    L'Homme Prada

    Eau de Toilette
    50 ml

    De la

    539,00 Lei

    1.078,00 lei / 100ml

    6

    Disponibil in 2 variante

  • Versace

    50 ml

    De la

    651,00 Lei

    1.302,00 lei / 100ml

    370

    Disponibil in 2 variante

  • Dolce & Gabbana

    50 ml

    De la

    546,00 Lei

    1.092,00 lei / 100ml

    631

    Disponibil in 2 variante

  • Boss

    Hugo Intense

    Eau de Parfum
    75 ml

    De la

    491,00 Lei

    654,67 lei / 100ml

    Nicio recenzie

    Disponibil in 2 variante

  • Prada

    50 ml

    De la

    529,00 Lei

    1.058,00 lei / 100ml

    444

    Disponibil in 3 variante

  • Elie Saab

    L'Homme

    Apa de Parfum Refillable
    150 ml - Refill

    551,00 Lei

    551,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Salvatore Ferragamo

    100 ml

    De la

    398,00 Lei

    570,00 lei / 100ml

    185

    Disponibil in 2 variante

  • Noutate

    FUGAZZI FRAGRANCES

    Vanilla Haze

    Eau de Parfum
    10ml

    158,00 Lei

    1.580,00 lei / 100ml

    277
  • Mugler

    A-Men Fantasm

    Apa de parfum
    100 ml

    586,00 Lei

    586,00 lei / 100ml

    1

    Disponibil in 2 variante

  • Issey Miyake

    50 ml

    506,00 Lei

    1.012,00 lei / 100ml

    345

    Disponibil in 2 variante

  • Rabanne Fragrances

    1 Million Royal

    Eau de Parfum
    100 ml

    750,00 Lei

    750,00 lei / 100ml

    980

    Disponibil in 3 variante

  • Jean Paul Gaultier

    Scandal Pour Homme

    Deodorant Spray
    150 ml

    255,00 Lei

    170,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • De la

    885,00 Lei

    2.950,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

    Disponibil in 3 variante

  • JO MALONE LONDON

    Oud & Bergamot

    Cologne Intense
    100 ml

    De la

    725,00 Lei

    1.025,00 lei / 100ml

    219

    Disponibil in 2 variante

  • Rabanne Fragrances

    Phantom

    apa aromata de toaleta
    15 ml

    146,00 Lei

    973,33 lei / 100ml

    7
  • Montblanc

    60 ml

    De la

    430,00 Lei

    716,67 lei / 100ml

    2

    Disponibil in 3 variante

Ai vazut 24 produse din 469

Parfumul barbatesc este un accesoriu care scoate in evidenta trasaturile unice si puternice, atitudinea, caracterul si personalitatea domnilor. In functie de evenimentul la care participi, de activitatile pe care trebuie sa le realizezi cotidian, de anotimpul, pH-ul tau sau de gusturile tale exista mai multe tipuri de parfum.

Care sunt tipurile de parfum barbatesc?

Extractul de parfum

Extractul are cea mai mare concentratie de ulei de parfum si cea mai mica cantitate de alcool. Este considerat unul dintre cele mai persistente produse, cu arome si esente de profunzime.

Apa de parfum

Apa de parfum, sau Eau de Parfum poate fi aplicata direct pe piele, in zonele in care pulsul se simte cel mai bine. Aplica parfumul imediat dupa baie deoarece acesta va avea o mireasma mai puternica si de lunga durata.

Apa de toaleta

Apa de toaleta, sau Eau de Toilette, este excelenta pentru activitatile cotidiene, cat si pentru spatiile aglomerate, precum biroul de la serviciu, transportul in comun sau vizitele in locuintele prietenilor tai, deoarece ofera o miros discret si placut.

Apa de colonie

Apa de colonie, sau Eau de Cologne, ofera un miros placut si discret. Este excelenta pentru revitalizarea pielii si ofera un efect racoritor in perioadele anotimpului cald.