Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara

Parfumuri barbati

La Sephora Romania vei gasi parfumuri originale barbatesti de la brandurile de top, precum Dior, Carolina Herrera, Acqua Di Parma, Dolce & Gabbana, Hugo Boss sau Ralph Lauren, alaturi de numeroase arome si miresme imbietoare: condimentate, florale, dulci, fresh, orientale, lemnoase, citrice, acvatice, de piele sau proaspete.



469 Produse
  • Tom Ford

    Tom Ford Black Orchid

    Eau De Toilette
    50 ml

    De la

    636,00 Lei

    1.272,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

    Disponibil in 2 variante

  • Bvlgari

    Aqva pour Homme

    Eau de Toilette
    100 ml

    650,00 Lei

    650,00 lei / 100ml

    2
  • Montblanc

    Signature

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    274,00 Lei

    913,33 lei / 100ml

    99

    Disponibil in 3 variante

  • Tom Ford

    100 ml

    1.322,00 Lei

    1.322,00 lei / 100ml

    134
  • Dolce & Gabbana

    K

    Eau de Parfum
    50 ml

    314,50 Lei

    629,00 lei / 100ml

    29

    Disponibil in 2 variante

  • Salvatore Ferragamo

    Uomo Signature

    Eau de Parfum
    100 ml

    560,00 Lei

    560,00 lei / 100ml

    21
  • Bvlgari

    Man Wood Essence

    Eau de Parfum
    60 ml

    De la

    551,00 Lei

    918,33 lei / 100ml

    58

    Disponibil in 2 variante

  • Givenchy

    60 ml

    De la

    531,00 Lei

    885,00 lei / 100ml

    273

    Disponibil in 2 variante

  • Jean Paul Gaultier

    Le Beau

    Eau de Toilette
    75 ml

    504,00 Lei

    672,00 lei / 100ml

    757

    Disponibil in 2 variante

  • Guerlain

    125 ml

    1.048,00 Lei

    838,40 lei / 100ml

    19
  • Yves Saint Laurent

    MYSLF

    Le Parfum
    40 ml

    De la

    600,00 Lei

    1.500,00 lei / 100ml

    1642

    Disponibil in 3 variante

  • Guerlain

    125 ml

    1.048,00 Lei

    838,40 lei / 100ml

    46
  • Tom Ford

    Beau de Jour

    Eau de Parfum
    100 ml

    1.118,00 Lei

    1.118,00 lei / 100ml

    424
  • Armani

    Acqua Di Giò Profondo

    Apa de parfum reincarcabila barbati
    30 ml

    De la

    498,00 Lei

    1.660,00 lei / 100ml

    1001

    Disponibil in 4 variante

  • Hermes

    30 ml

    De la

    399,00 Lei

    1.330,00 lei / 100ml

    16

    Disponibil in 3 variante

  • Dolce & Gabbana

    K

    Eau de Toilette
    50 ml

    De la

    495,00 Lei

    990,00 lei / 100ml

    354

    Disponibil in 2 variante

  • Azzaro

    Azzaro Wanted

    Eau de Toilette
    100 ml

    550,00 Lei

    550,00 lei / 100ml

    5

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    7Virtues

    Cherry Ambition

    Eau de Parfum
    50ML

    489,00 Lei

    978,00 lei / 100ml

    693
  • De la

    544,00 Lei

    1.088,00 lei / 100ml

    624

    Disponibil in 2 variante

  • Carolina Herrera

    Bad Boy Cobalt

    Eau de Parfum
    50 ml

    De la

    544,00 Lei

    1.088,00 lei / 100ml

    1049

    Disponibil in 3 variante

  • Narciso Rodriguez

    for him Bleu Noir

    Eau De Parfum
    50 ml

    501,00 Lei

    1.002,00 lei / 100ml

    4

    Disponibil in 2 variante

  • Hermes

    Voyage d'Hermès

    Eau de Toilette
    100 ml

    De la

    545,00 Lei

    749,00 lei / 100ml

    6

    Disponibil in 2 variante

  • Zadig & Voltaire

    This is Him!

    Eau de Toilette
    30 ml

    De la

    326,00 Lei

    1.086,67 lei / 100ml

    3

    Disponibil in 3 variante

  • Kenzo

    Kenzo Homme

    Eau de Toilette Intense
    40 ml

    De la

    336,00 Lei

    840,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

    Disponibil in 3 variante

Ai vazut 24 produse din 469

Parfumul barbatesc este un accesoriu care scoate in evidenta trasaturile unice si puternice, atitudinea, caracterul si personalitatea domnilor. In functie de evenimentul la care participi, de activitatile pe care trebuie sa le realizezi cotidian, de anotimpul, pH-ul tau sau de gusturile tale exista mai multe tipuri de parfum.

Care sunt tipurile de parfum barbatesc?

Extractul de parfum

Extractul are cea mai mare concentratie de ulei de parfum si cea mai mica cantitate de alcool. Este considerat unul dintre cele mai persistente produse, cu arome si esente de profunzime.

Apa de parfum

Apa de parfum, sau Eau de Parfum poate fi aplicata direct pe piele, in zonele in care pulsul se simte cel mai bine. Aplica parfumul imediat dupa baie deoarece acesta va avea o mireasma mai puternica si de lunga durata.

Apa de toaleta

Apa de toaleta, sau Eau de Toilette, este excelenta pentru activitatile cotidiene, cat si pentru spatiile aglomerate, precum biroul de la serviciu, transportul in comun sau vizitele in locuintele prietenilor tai, deoarece ofera o miros discret si placut.

Apa de colonie

Apa de colonie, sau Eau de Cologne, ofera un miros placut si discret. Este excelenta pentru revitalizarea pielii si ofera un efect racoritor in perioadele anotimpului cald.