Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara

Apa de parfum

Cu miresme imbietoare, energie si eleganta, Sephora aduce laolalta cele mai hipnotizante ape de parfum pentru femei care te pot acompania in fiecare zi. Descopera parfumurile best-seller pline de note florale si de momente de vis alaturi de produsele Lancome sau Yves Saint Laurent. Intra in vraja mirosurilor unice: lemnos, floral, cu ambra sau fructat!



589 Produse
  • Armani

    My Way Nectar

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    498,00 Lei

    1.660,00 lei / 100ml

    667

    Disponibil in 3 variante

  • Noutate

    FUGAZZI FRAGRANCES

    Magic Mango

    Eau de Parfum
    50ml

    De la

    494,00 Lei

    988,00 lei / 100ml

    284

    Disponibil in 2 variante

  • De la

    304,50 Lei

    761,25 lei / 100ml

    1

    Disponibil in 2 variante

  • Mugler

    Angel Blush

    Apă de Parfum Musquée
    25 ml

    De la

    162,00 Lei

    1.828,00 lei / 100ml

    1

    Disponibil in 5 variante

  • Mugler

    Mugler Alien

    Apa de parfum Reincarcabila
    30 ml

    De la

    477,00 Lei

    1.590,00 lei / 100ml

    2

    Disponibil in 4 variante

  • SABRINA CARPENTER

    Lemon Pie Body Spray

    Spray pentru corp
    236ml

    76,00 Lei

    32,20 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Prada

    100 ml

    941,00 Lei

    941,00 lei / 100ml

    4
  • DIOR

    20 ml

    330,00 Lei

    1.650,00 lei / 100ml

    48
  • Doar la Sephora

    7Virtues

    Lotus Pear

    Eau de Parfum Travel Size
    10 ml

    178,00 Lei

    1.780,00 lei / 100ml

    298
  • Doar la Sephora

    LE MONDE GOURMAND

    Le Beach

    Apa de parfum
    30 ml

    160,00 Lei

    533,33 lei / 100ml

    11
  • Marc Jacobs

    50 ml

    609,00 Lei

    1.218,00 lei / 100ml

    552
  • SABRINA CARPENTER

    Cherry Baby Bite

    Apa de parfum
    10 ml

    94,00 Lei

    940,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Dolce & Gabbana

    50 ml

    De la

    656,00 Lei

    1.312,00 lei / 100ml

    442

    Disponibil in 2 variante

  • Tom Ford

    Jasmin Rouge

    Eau de Parfum
    50 ml

    1.418,00 Lei

    2.836,00 lei / 100ml

    57
  • Rabanne Fragrances

    Fame

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    453,00 Lei

    1.510,00 lei / 100ml

    4332

    Disponibil in 4 variante

  • Shiseido

    Ginza

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    382,00 Lei

    1.273,33 lei / 100ml

    6

    Disponibil in 3 variante

  • Givenchy

    35ml

    De la

    463,00 Lei

    1.322,86 lei / 100ml

    484

    Disponibil in 3 variante

  • Tom Ford

    Vanille Fatale

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    1.144,00 Lei

    3.813,33 lei / 100ml

    624

    Disponibil in 2 variante

  • Boss

    30 ml

    De la

    439,00 Lei

    1.463,33 lei / 100ml

    1

    Disponibil in 2 variante

  • Gucci

    Gucci Bloom

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    458,00 Lei

    1.526,67 lei / 100ml

    5001

    Disponibil in 3 variante

  • Tom Ford

    Figue Érotique

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    1.144,00 Lei

    3.813,33 lei / 100ml

    Nicio recenzie

    Disponibil in 3 variante

  • Versace

    30 ml

    De la

    420,00 Lei

    1.400,00 lei / 100ml

    6

    Disponibil in 2 variante

  • 677,00 Lei

    1.354,00 lei / 100ml

    34
  • Doar la Sephora

    7Virtues

    Santal Vanille

    Eau de Parfum Travel Size
    10 ml

    178,00 Lei

    1.780,00 lei / 100ml

    342

Ai vazut 24 produse din 589

Prin esenta sa unica, apa de parfum ne-a cucerit inimile cu persistenta si intensitatea sa. Apa de parfum de la Sephora pentru femei poate fi purtata pe tot parcursul anului si poate fi aplicata oriunde: pe gat, la incheieturi, pe haine sau chiar in par pentru a transforma acel miros in ceva specific tie. 

Cum alegi un parfum de femeie care sa-i cucereasca pe toti?

  • Parfumuri originale. Bucura-te de toate notele irezistibile ale unui parfum de calitate, de la un brand de renume, precum Dior, Givenchy, Lancome, Tom Ford, Armani etc.
  • Notele parfumului. Notele parfumului sunt considerate cele mai de pret ingrediente ale acestuia. Notele de varf si notele de mijloc iti pregatesc simturile pentru notele de baza care vor oferi parfumului intocmai mireasma pe care ti-ai dorit-o inca de la inceput!
  • Familia olfactiva. Fiecare persoana iubeste o anumita clasa de arome, insa ph-ul pielii poate fi diferit de preferintele tale. Testeaza mai multe familii olfactive si alege-le pe care cu care vei cuceri, intr-adevar, pe toata lumea! Printre cele mai iubite familii olfactive sunt cele aromatice, citrice, lemnoase, chypre, florale, fructoase si orientale.

Eterna, apa de parfum depaseste momentul sau anotimpul. Intre apa de toaleta, parfum sau spray de corp, alegerea apei de parfum pentru femei este evidenta datorita puterii aromei sale care o scoate in evidenta. Poti deveni irezistibila cu doar cateva picaturi de apa de parfum care iti vor garanta o prezenta lejera si in acelasi timp sofisticata. Doresti sa oferi un cadou din suflet prietenei tale, mamei sau unei persoane dragi? Atunci nu rata seturile de parfumuri de dama, irezistibile si perfecte pentru orice eveniment!