Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera


8 Produse
  • Clinique

    Naturally Gentle Eye Remover

    Crema demachianta pentru ochi
    75 ml

    163,00 Lei

    217,33 lei / 100ml

    260
  • Clinique

    Take The Day Off™

    Makeup Remover For Lids, Lashes & Lips
    125 ml

    163,00 Lei

    130,40 lei / 100ml

    3339
  • Noutate

    Clinique

    Take The Day Off

    Cleansing Balm
    30 ml

    49,00 Lei

    163,33 lei / 100ml

    4416

    Disponibil in 2 variante

  • Clinique

    All About Clean

    Demachiant pentru ten
    Type 1/2 - 200 ml

    214,00 Lei

    107,00 lei / 100ml

    46
  • Clinique

    150 ml

    194,00 Lei

    129,33 lei / 100ml

    877
  • Clinique

    150 ml

    250,00 Lei

    166,67 lei / 100ml

    296
  • Clinique

    Rinse-Off Eye Makeup Solvent

    Demachiant pentru ochi
    125 ml

    163,00 Lei

    163,00 lei / 100ml

    545
  • Clinique

    Take The Day Off™

    Balsam de curatare
    125 ml

    239,00 Lei

    191,20 lei / 100ml

    362

Ai vazut 8 produse din 8

Clinique este un brand renumit pentru produsele de calitate oferite, atat din nisa de make-up, cat si din cea a ingrijirii tenului. Este un brand potrivit pentru toate varstele, avand clienti cu numeroase cerinte variate, in functie de tipul lor de ten, de conditia acestuia si de dorintele, respectiv nevoile pe care le au. 

Produsele Clinique Romania pot fi intalnite la Sephora, atat in magazinele fizice, cat si pe platforma online. Aici vei putea gasi toate informatiile si articolele cosmetice pe care le cauti, de la machiaj, la parfumuri si produse de corp atat pentru femei, cat si pentru barbati.

Clinique iti pune la dispozitie o gama variata pentru a hidrata, hrani si proteja tenul, astfel incat chipul tau sa radieze chiar si in zilele obositoare. Scapa de impuritati si tonifiaza-ti piele cu produsele Clinique ID. Aceasta colectie contine un mixt de baza hidratanta si un concentrat activ pe care ti-l poti crea chiar tu din diferite ingrediente potrivite pentru pielea ta.

Alaturi de domeniul cosmetic ce ajuta la regenerarea pielii, Clinique te pregateste pentru orice moment cu produsele de machiaj pentru ten: fond de ten, pudra, fard de obraz, anticearcan, cele pentru buze: ruj, creion contur, gloss balsam, si pentru ochi: fard de pleoape, mascara, tus de ochi si kit pentru sprancene.

Aplica produsele de calitate si hidratante pentru ten, protejeaza-ti pielea si foloseste machiajele potrivite pentru evenimentele la care participi. Un ten bine ingrijit te ajuta sa arati impecabil in orice situatie!
 

De exemplu: nume@exemplu.com