Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Toate produsele

COLOR WOW



12 Produse
  • Color Wow

    Dream Coat Extra Strength

    Tratament ultra-hidratant
    200ml

    208,00 Lei

    104,00 lei / 100ml

    1285
  • Color Wow

    Dream Cocktail Coconut-Infused

    Tratament hidratant pentru stralucire
    200 ml

    173,00 Lei

    86,50 lei / 100ml

    1245
  • Exclusiv

    Color Wow

    Dream Coat for Curly Hair

    Spray pentru definirea buclelor
    200 ml

    172,00 Lei

    86,00 lei / 100ml

    723
  • Color Wow

    Dream Cocktail Kale

    Tratament pentru parul deteriorat
    200 ml

    173,00 Lei

    86,50 lei / 100ml

    1769
  • Color Wow

    Dreaming

    Produs de ingrijire de ultima generatie - reparare si netezire
    215 ml

    224,00 Lei

    104,19 lei / 100ml

    689
  • Color Wow

    One Minute Transformation

    Crema pentru stilizarea parului
    120 ml

    146,00 Lei

    121,67 lei / 100ml

    1092
  • Exclusiv

    Color Wow

    Color Security Conditioner

    Balsam pentru protejarea culorii par normal si fin
    250 ml

    173,00 Lei

    69,20 lei / 100ml

    615
  • Exclusiv

    Color Wow

    Color Security Conditioner

    Balsam pentru protejarea culorii par normal si gros
    250 ml

    173,00 Lei

    69,20 lei / 100ml

    323
  • Color Wow

    Money Mist

    Balsam hidratant fara clatire, anti-incretire
    150 ml

    189,00 Lei

    126,00 lei / 100ml

    1392
  • Color Wow

    Money Mask

    Masca pentru par
    215 ml

    281,00 Lei

    130,70 lei / 100ml

    791
  • Color Wow

    Pop and Lock Shellac

    Serum revitalizant
    55 ml

    148,00 Lei

    269,09 lei / 100ml

    1580
  • Exclusiv

    Color Wow

    Mini Money Masque

    Masca pentru par bogat
    50ml

    92,00 Lei

    184,00 lei / 100ml

    341

Ai vazut 12 produse din 12

De exemplu: nume@exemplu.com