Profita de -15% la prima ta comanda online folosind codul WELCOME15.

Cumpara

Toate produsele

COLOR WOW



7 Produse
  • Color Wow

    Get In Shape

    Spray pentru coafarea parului 2 in 1
    150ml

    140,00 Lei

    93,33 lei / 100ml

    97
  • Color Wow

    Insta-Wow

    Sampon uscat profesional
    200ml

    160,00 Lei

    80,00 lei / 100ml

    317
  • Exclusiv

    Color Wow

    Dream Coat Supernatural Spray

    Spray anti-electrizare pentru stralucire
    200 ml

    De la

    94,00 Lei

    86,00 lei / 100ml

    2942

    Disponibil in 2 variante

  • Color Wow

    Raise The Root

    Spray pentru parul fara volum
    150 ml

    148,00 Lei

    98,67 lei / 100ml

    823
  • Exclusiv

    Color Wow

    Dream Coat for Curly Hair

    Spray pentru definirea buclelor
    200 ml

    172,00 Lei

    86,00 lei / 100ml

    723
  • Exclusiv

    Color Wow

    Texas Hold'em

    Fixativ de par cu rezistenta mare
    234 ml

    204,00 Lei

    87,18 lei / 100ml

    21
  • Color Wow

    Style on Steroids

    Spray texturizant
    250 ml

    175,00 Lei

    70,00 lei / 100ml

    670

Ai vazut 7 produse din 7

De exemplu: nume@exemplu.com