Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara


11 Produse
  • Doar la Sephora

    Fenty Skin

    Butta Drop

    Cremă De Corp Cu Ulei Aerat
    75 ml

    De la

    120,00 Lei

    160,00 lei / 100ml

    870

    Disponibil in 3 variante

  • Doar la Sephora

    Fenty Skin

    Butta Drop Body Cream

    Loțiune & Cremă de Corp Salted Caramel
    200 ml

    223,00 Lei

    111,50 lei / 100ml

    1245
  • Fenty Skin

    Vanilla Dream (200 ml)

    216,00 Lei

    108,00 lei / 100ml

    1398
  • Fenty Skin

    Butta Drop Body Cream Amber Bouquet

    Produs de ingrijire pentru corp hidratant
    200 ml

    219,00 Lei

    109,50 lei / 100ml

    1199
  • Fenty Skin

    Allover Body Mist Vanilla Flowers

    Spray parfumat pentru corp
    175 ml

    De la

    104,00 Lei

    95,43 lei / 100ml

    113

    Disponibil in 2 variante

  • Noutate

    Fenty Skin

    Allover Body Mist Lil Miss Wonderful

    Spray parfumat pentru corp
    75 ml

    De la

    104,00 Lei

    138,67 lei / 100ml

    2

    Disponibil in 2 variante

  • Noutate

    Fenty Skin

    Butta Drop Guava Getaway

    Crema hidratanta de corp cu ulei spumant
    200 ml

    219,00 Lei

    109,50 lei / 100ml

    1146
  • Doar la Sephora

    Fenty Skin

    Butta Drop Body Milk

    Lapte de corp hidratant
    185 ml

    186,00 Lei

    100,54 lei / 100ml

    1195
  • Fenty Skin

    Allover Body Mist Hey Bouquet

    Spray parfumat pentru corp
    175 ml

    De la

    104,00 Lei

    95,43 lei / 100ml

    58

    Disponibil in 2 variante

  • Noutate

    Fenty Skin

    185 ml

    182,00 Lei

    98,38 lei / 100ml

    1164
  • Noutate

    Fenty Skin

    185 ml

    182,00 Lei

    98,38 lei / 100ml

    1078

Ai vazut 11 produse din 11

De exemplu: nume@exemplu.com