Profita de -15% la prima ta comanda online folosind codul WELCOME15.

Cumpara


11 Produse
  • Doar la Sephora

    Laneige

    Cream Skin Cerapeptide

    Lotiune tonica si hidratanta
    170ml

    170,00 Lei

    100,00 lei / 100ml

    1685
  • Doar la Sephora

    Laneige

    20 ml

    De la

    103,00 Lei

    515,00 lei / 100ml

    2335

    Disponibil in 3 variante

  • Doar la Sephora

    Laneige

    Bouncy & Firm Sleeping Mask

    Masca de noapte - suplete si fermitate
    25 ml

    De la

    103,00 Lei

    412,00 lei / 100ml

    1173

    Disponibil in 2 variante

  • Laneige

    Cream Skin Milky Hydration Sheet Mask

    Masca servetel hidratanta si calmanta
    33 g

    28,00 Lei

    84,85 lei / 100g

    171
  • Hot on social

    Laneige

    Water Sleeping Mask

    Masca hidratanta de noapte
    70ml

    165,00 Lei

    235,71 lei / 100ml

    339
  • Doar la Sephora

    Laneige

    Water Bank Intensive Moisturizer

    Crema hidratanta imbogatita
    50 ml

    De la

    169,00 Lei

    392,00 lei / 100ml

    1029

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    Laneige

    50 ml

    De la

    169,00 Lei

    392,00 lei / 100ml

    545

    Disponibil in 2 variante

  • Laneige

    Cream Skin Cerapeptide Mist

    Spray hidratant cu peptide si ceramide
    30 ml

    65,00 Lei

    216,67 lei / 100ml

    178
  • Doar la Sephora

    175,00 Lei

    291,67 lei / 100ml

    224
  • Doar la Sephora

    Laneige

    Water Bank Hyaluronique Bleu

    crema pentru conturul ochilor
    25ml

    199,00 Lei

    796,00 lei / 100ml

    228
  • Noutate

    Laneige

    Hydration Heroes

    Set rutina de ingrijire hidratanta pentru zi si noapte
    30 ml + 20 ml +70 ml

    203,00 Lei

    169,17 lei / 100ml

    Nicio recenzie

Ai vazut 11 produse din 11

De exemplu: nume@exemplu.com