Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara


4 Produse
  • Rituals

    Ritualul Sakura

    Spray parfumat pentru par & corp
    50ml

    115,00 Lei

    230,00 lei / 100ml

    51
  • Exclusiv

    Rituals

    The Ritual of Sakura

    Spray stralucitor pentru corp
    150 ml

    92,00 Lei

    61,33 lei / 100ml

    52
  • Exclusiv

    Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Spray parfumat pentru par si corp
    50 ml

    117,00 Lei

    234,00 lei / 100g

    35
  • Rituals

    Ritualul Ayurveda

    Spray parfumat pentru par & corp
    50ml

    115,00 Lei

    230,00 lei / 100ml

    6

Ai vazut 4 produse din 4

Rituals este brandul care aduce buna dispozitie, esentele placute si imbietoare, aromaterapia, dar si sentimentul catifelat si relaxant in rutina ta zilnica.

Rituals revolutioneaza nisa produselor pentru igiena corporala datorita inspiratiei din cultura asiatica. Brandul iti pune la dispozitie articole pentru baie, parfumuri pentru locuinta si produse de par. Toate acestea putand fi oferite cadou sau cumparate dupa bunul plac.

Brandul a creat colectii variate de produse, fiecare dintre acestea avand note si familii olfactive diferite si ingrediente active binefacatoare: The Rituals of Sakura cu esente puternice de cires, The Ritual of Ayurveda pentru armonia interioara, The Ritual of Karma pentru o stare de bine, The Ritual of Samurai pentru putere si masculinitate si The Ritual of Hammam pentru momente purificatoare si romantice.

Rituals nu tine cont de gen sau varsta, produsele fiind excelente pentru toate persoanele. Ingredientele din produsele oferite de Rituals nu doar ca te ajuta sa te relaxezi dupa o zi plina de activitati, ci te elibereaza de toate grijile, lasandu-ti un aspect radiant, energic si frumos.
 

De exemplu: nume@exemplu.com