Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara


98 Produse
  • Noutate

    Rituals

    The Ritual of Advent

    Calendar Advent
    24 p

    468,00 Lei

    36,85 lei / 100g

    Nicio recenzie

  • Rituals

    Precious Amber

    Lumanare parfumata
    360 g

    194,00 Lei

    53,89 lei / 100g

    17
  • Rituals

    300 g

    87,00 Lei

    29,00 lei / 100g

    9
  • Rituals

    290 g

    128,00 Lei

    44,14 lei / 100g

    13
  • Rituals

    Ritualul Sakura

    Spray parfumat pentru par & corp
    50ml

    115,00 Lei

    230,00 lei / 100ml

    51
  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Gel de dus spumant
    200 ml

    56,00 Lei

    28,00 lei / 100ml

    61
  • Rituals

    The Ritual of Sakura

    Set cadou M pentru corp si baie
    200ml+100ml+125g+15ml

    184,00 Lei

    41,82 lei / 100ml

    9
  • Rituals

    The Ritual of Sakura

    Set cadou S pentru baie si corp
    50 ml + 70 ml + 75 ml + 20 ml

    135,00 Lei

    62,79 lei / 100ml

    2
  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Set cadou S pentru corp si baie
    50ml+50ml+20ml+70ml

    133,00 Lei

    70,00 lei / 100ml

    9
  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Mini-caseta duo baie si corp
    50 ml + 40 ml

    52,00 Lei

    57,78 lei / 100ml

    19
  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Set cadou M pentru corp si baie
    200ml+100ml+125g+140g

    184,00 Lei

    32,57 lei / 100ml

    8
  • Rituals

    The Ritual of Ayurveda

    Set cadou M pentru corp si baie
    200ml+100ml+125g+140g

    184,00 Lei

    32,57 lei / 100ml

    4
  • Exclusiv

    Rituals

    The Ritual of Sakura

    gel de duș spumă
    200 ml

    54,00 Lei

    27,00 lei / 100ml

    33
  • Rituals

    The Ritual of Sakura

    Set cadou S pentru corp si baie
    50ml+70ml+75ml+20ml

    133,00 Lei

    61,86 lei / 100ml

    2
  • Rituals

    The Ritual of Karma

    Set cadou M pentru corp si baie
    THE RITUAL OF KARMA MEDIUM GIFT SET

    184,00 Lei

    33,45 lei / 100ml

    3
  • Rituals

    Ritualul Sakura

    Set de voiaj
    50 ml + 125 g + 70 ml

    95,00 Lei

    76,00 lei / 100g

    10
  • Rituals

    The Ritual of Ayurveda

    Set cadou S pentru corp si baie
    50ml+70ml+75ml+20ml

    133,00 Lei

    61,86 lei / 100ml

    4
  • Exclusiv

    Rituals

    The Ritual of Sakura

    Spray stralucitor pentru corp
    150 ml

    92,00 Lei

    61,33 lei / 100ml

    52
  • Rituals

    220 ml

    125,00 Lei

    56,82 lei / 100ml

    75
  • Exclusiv

    Rituals

    Ritualul Sakura

    Spuma hidratanta pentru corp
    150ml

    70,00 Lei

    46,67 lei / 100ml

    52
  • Exclusiv

    Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Spray parfumat pentru par si corp
    50 ml

    117,00 Lei

    234,00 lei / 100g

    35
  • Rituals

    200 ml

    55,00 Lei

    27,50 lei / 100ml

    27
  • Rituals

    300 g

    85,00 Lei

    28,33 lei / 100g

    17

    Disponibil in 2 variante

  • Editie limitata

    Rituals

    The Ritual of Sakura

    Set cadou L pentru corp si baie
    THE RITUAL OF SAKURA LARGE GIFT SET

    306,00 Lei

    43,10 lei / 100ml

    Nicio recenzie

Ai vazut 24 produse din 98

Rituals este brandul care aduce buna dispozitie, esentele placute si imbietoare, aromaterapia, dar si sentimentul catifelat si relaxant in rutina ta zilnica.

Rituals revolutioneaza nisa produselor pentru igiena corporala datorita inspiratiei din cultura asiatica. Brandul iti pune la dispozitie articole pentru baie, parfumuri pentru locuinta si produse de par. Toate acestea putand fi oferite cadou sau cumparate dupa bunul plac.

Brandul a creat colectii variate de produse, fiecare dintre acestea avand note si familii olfactive diferite si ingrediente active binefacatoare: The Rituals of Sakura cu esente puternice de cires, The Ritual of Ayurveda pentru armonia interioara, The Ritual of Karma pentru o stare de bine, The Ritual of Samurai pentru putere si masculinitate si The Ritual of Hammam pentru momente purificatoare si romantice.

Rituals nu tine cont de gen sau varsta, produsele fiind excelente pentru toate persoanele. Ingredientele din produsele oferite de Rituals nu doar ca te ajuta sa te relaxezi dupa o zi plina de activitati, ci te elibereaza de toate grijile, lasandu-ti un aspect radiant, energic si frumos.
 

De exemplu: nume@exemplu.com