Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara

Centella Asiatica



14 Produse
  • Doar la Sephora

    Erborian

    Centella Cleansing

    Gel de curatare pentru fata
    Set 180 ml

    150,00 Lei

    83,33 lei / 100ml

    162
  • Doar la Sephora

    Erborian

    Centella Cleansing Oil

    Ulei de curatare pentru fata
    Centella Cleansing Oil (180 ml)

    158,00 Lei

    87,78 lei / 100ml

    156
  • Doar la Sephora

    Erborian

    Centella Cleansing Balm

    Balsam demachiant
    80g

    173,00 Lei

    216,25 lei / 100g

    35
  • Erborian

    Centella Red Serum

    Concentrat cu efect calmant instantaneu
    10 ml

    De la

    102,00 Lei

    1.020,00 lei / 100ml

    275

    Disponibil in 2 variante

  • Erborian

    Crema Centella

    Crema hidratanta calmanta
    50 ml

    140,00 Lei

    280,00 lei / 100ml

    13
  • Erborian

    Centella Barrier Cream

    Balsam de buze cica reparator
    50 ml

    163,00 Lei

    326,00 lei / 100ml

    335
  • Erborian

    CC Red Correct

    Corector colorat - Anti-roseata si cu efect calmant
    40 ml

    De la

    125,00 Lei

    562,50 lei / 100ml

    65

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    175,00 Lei

    291,67 lei / 100ml

    224
  • MEDICUBE

    PDRN Pink Cica Toner Apaisant

    Lotiune tonica pentru fata, pentru stralucire
    250 ml

    115,00 Lei

    46,00 lei / 100ml

    4
  • Doar la Sephora

    Erborian

    Centella SOS Patch

    Patch cu efect de gel
    9 ml

    120,00 Lei

    1.333,33 lei / 100ml

    24
  • Dr.Jart+

    Cicapair™

    Masca de noapte reparatoare si calmanta
    75 ml

    214,00 Lei

    285,33 lei / 100ml

    76
  • Hot on social

    Dr.Jart+

    Tiger Grass

    Tratament corector anti-roseata
    30 ml

    De la

    148,00 Lei

    493,33 lei / 100ml

    53

    Disponibil in 2 variante

  • Dr.Jart+

    Cicapair™

    Crema reparatoare calmanta intensiva
    50 ml

    247,00 Lei

    494,00 lei / 100ml

    657
  • Dr.Jart+

    Cicapair™

    Gel-crema reparatoare calmanta intensiva
    50 ml

    247,00 Lei

    494,00 lei / 100ml

    56

Ai vazut 14 produse din 14