Universul rhode este acum la Sephora.

Cumpara

Ingrijire par



70 Produse
  • Olaplex

    155ml

    154,00 Lei

    99,35 lei / 100ml

    1686
  • Doar la Sephora

    Gisou

    15 ml

    118,00 Lei

    786,67 lei / 100ml

    48
  • Exclu web

    Christophe Robin

    Regenerating Mask

    Masca regeneranta pentru par
    75 ml

    112,00 Lei

    149,33 lei / 100ml

    6

    Disponibil in 2 variante

  • Exclusiv

    Ouai

    Wave Spray

    Spray pentru stilizarea parului
    50 ml

    89,00 Lei

    178,00 lei / 100ml

    2195
  • Color Wow

    Raise The Root

    Spray pentru parul fara volum
    150 ml

    148,00 Lei

    98,67 lei / 100ml

    824
  • Exclusiv

    Color Wow

    Dream Coat Supernatural Spray

    Spray anti-electrizare pentru stralucire
    200 ml

    De la

    94,00 Lei

    86,00 lei / 100ml

    2942

    Disponibil in 2 variante

  • Living Proof

    198 ml

    173,00 Lei

    87,37 lei / 100ml

    91
  • Exclusiv

    Color Wow

    Dream Coat for Curly Hair

    Spray pentru definirea buclelor
    200 ml

    172,00 Lei

    86,00 lei / 100ml

    723
  • Olaplex

    No.6 Bond Smoother®

    Crema de coafare si reparatoare, fara clatire
    100ml

    166,00 Lei

    166,00 lei / 100ml

    149
  • Exclu web

    The Ordinary

    Sulphate 4% Cleanser

    Gel de curatare pentru par si corp
    240 ml

    55,00 Lei

    22,92 lei / 100ml

    13
  • Doar la Sephora

    Gisou

    15 ml

    118,00 Lei

    786,67 lei / 100ml

    48
  • Doar la Sephora

    Slip

    Noir, Caramel, Leopard

    59,50 Lei

    371,88 lei / 100g

    5

    Disponibil in 2 variante

  • Exclusiv

    DYSON

    Chitosan™

    Pre-Style Cream Păr drept până la ondulat, îngrijire ușoară
    100ml

    De la

    275,00 Lei

    301,00 lei / 100ml

    127

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    Gisou

    HONEY INFUSED Hair Repair Serum

    Serum reparator pentru par
    30 ml

    208,00 Lei

    693,33 lei / 100ml

    308
  • Exclusiv

    DYSON

    Chitosan™

    Pre-Style Cream Păr drept până la ondulat, îngrijire bogată
    100ml

    De la

    275,00 Lei

    301,00 lei / 100ml

    129

    Disponibil in 2 variante

  • Exclusiv

    DYSON

    Chitosan™

    Ser Post-Style
    100ml

    De la

    275,00 Lei

    301,00 lei / 100ml

    620

    Disponibil in 2 variante

  • Noutate

    DYSON

    Dyson Airstrait™

    aparat de îndreptat părul
    Nickel/Cuivré

    2.545,00 Lei

    280,91 lei / 100g

    1931
  • Color Wow

    Money Mist

    Balsam hidratant fara clatire, anti-incretire
    150 ml

    189,00 Lei

    126,00 lei / 100ml

    1393
  • Color Wow

    Xtra Large Bombshell Volumizer

    Spuma de par pentru volum
    200 ml

    173,00 Lei

    86,50 lei / 100ml

    2310
  • Living Proof

    Full Dry Volume & Texture Spray

    Spray styling format mini
    95 ml

    101,00 Lei

    106,32 lei / 100ml

    22
  • Color Wow

    Pop and Lock Shellac

    Serum revitalizant
    55 ml

    148,00 Lei

    269,09 lei / 100ml

    1580
  • Invisibobble

    CLIPSTAR PREMIUM

    Cleme de par
    Star gazing

    52,00 Lei

    295,45 lei / 100g

    Nicio recenzie

    Disponibil in 3 variante

Ai vazut 22 produse din 70