Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Hair styling



71 Produse
  • Doar la Sephora

    CHAMPO

    Pitta volumising shampoo

    Sampon pentru volum
    260 ml

    De la

    61,00 Lei

    53,08 lei / 100ml

    539

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    CHAMPO

    Pitta volumising Conditioner

    Balsam pentru volum
    260 ml

    De la

    61,00 Lei

    56,92 lei / 100ml

    298

    Disponibil in 2 variante

  • De la

    89,00 Lei

    94,92 lei / 100ml

    854

    Disponibil in 2 variante

  • Exclusiv

    Tangle Teezer

    Chromé rose baie

    99,00 Lei

    110,00 lei / 100g

    1
  • Aveda

    200 ml

    189,00 Lei

    94,50 lei / 100ml

    15
  • Exclusiv

    Invisibobble

    Roll n Rock Set

    Set de bigudiuri si clame
    4 bucati

    84,00 Lei

    411,76 lei / 100g

    1
  • Doar la Sephora

    CHAMPO

    75 ml

    189,00 Lei

    252,00 lei / 100ml

    211
  • AMIKA

    Blowout Babe

    Perie electrica
    Negru

    572,00 Lei

    71,14 lei / 100g

    4
  • Exclu web

    REDKEN

    One United Spray

    Spray cu 25 de beneficii pentru toate tipurile de par
    150 ml

    152,00 Lei

    101,33 lei / 100ml

    110
  • Clean at Sephora

    K18

    Leave-in Molecular Repair Hair Mask

    Tratament - format calatorie
    15 ml

    De la

    158,00 Lei

    1.053,33 lei / 100ml

    5156

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    FENTY HAIR

    The Homecurl

    Crema de definire a buclelor
    100 ml

    De la

    102,00 Lei

    102,00 lei / 100ml

    1458

    Disponibil in 2 variante

  • KERASTASE

    Genesis Defense Thermique

    Protectie termica fortifianta pentru par slabit
    150 ml

    209,00 Lei

    139,33 lei / 100ml

    166
  • KERASTASE

    Gloss Absolu Insta Glaze

    Balsam stralucire sublima pentru par lung
    250 ml

    231,00 Lei

    92,40 lei / 100ml

    1110
  • Olaplex

    30ml

    166,00 Lei

    553,33 lei / 100ml

    2909
  • Moroccanoil

    Moroccanoil Treatment

    Tratament de par hidratant pentru netezire
    50 ml

    De la

    190,00 Lei

    380,00 lei / 100ml

    3365

    Disponibil in 2 variante

  • KERASTASE

    Nutritive Lotion Thermique Sublimatrice

    Lotiune termo-protectoare anti-frizz
    150 ml

    209,00 Lei

    139,33 lei / 100ml

    376
  • KERASTASE

    Gloss Absolu Glaze Milk

    Spray multifunctional anti-electrizare
    190 ml

    De la

    102,00 Lei

    136,84 lei / 100ml

    11

    Disponibil in 2 variante

  • Moroccanoil

    Curl Defining Cream

    Crema pentru definirea buclelor
    250 ml

    199,00 Lei

    79,60 lei / 100ml

    1642
  • Moroccanoil

    160 ml

    De la

    78,00 Lei

    107,50 lei / 100ml

    227

    Disponibil in 2 variante

  • Exclusiv

    K18

    AstroLift™

    Spray pentru volum, reparator
    118 ml

    257,00 Lei

    217,80 lei / 100ml

    417
  • KERASTASE

    Gloss Absolu Glaze Drops

    Ulei stralucire sublima pentru par lung
    45 ml

    240,00 Lei

    533,33 lei / 100ml

    1440
  • Clean at Sephora

    K18

    Molecular Repair Hair Oil

    Netezire + reparare par deteriorat
    30ml

    De la

    155,00 Lei

    970,00 lei / 100ml

    1187

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    Gisou

    15 ml

    118,00 Lei

    786,67 lei / 100ml

    94
  • KERASTASE

    Elixir Ultime Huile Originale

    Rezerva ulei de par reincarcabil
    75 ml - Reîncărcabil

    De la

    265,00 Lei

    142,40 lei / 100g

    1320

    Disponibil in 2 variante

Ai vazut 24 produse din 71

De exemplu: nume@exemplu.com