Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Parfum condimentat

Cald, cu vanilie, usor picant, parfumul oriental ofera un miros fermecator, atat dulce cat si complex. Senzual si cald, notele de ambra si cele picante fac din acest parfum arma secreta a seducatorilor. Sephora va fi ghidul tau printre cele mai frumoase parfumuri orientale cu un caracter fascinant.



196 Produse
  • Hot on social

    Kayali

    Yum Boujee Marshmallow 81

    Apa de parfum intens
    10 ml

    De la

    172,00 Lei

    1.720,00 lei / 100ml

    1829

    Disponibil in 3 variante

  • Yves Saint Laurent

    Libre

    Eau de Parfum Intense
    30 ml

    De la

    175,00 Lei

    1.896,67 lei / 100ml

    2776

    Disponibil in 5 variante

  • Tom Ford

    Noir Extreme

    Eau de parfum
    50 ml

    De la

    810,00 Lei

    1.620,00 lei / 100ml

    18

    Disponibil in 3 variante

  • Armani

    50 ml

    De la

    529,00 Lei

    1.058,00 lei / 100ml

    22

    Disponibil in 2 variante

  • Kenzo

    Kenzo Jungle

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    381,00 Lei

    1.270,00 lei / 100ml

    23

    Disponibil in 2 variante

  • Givenchy

    L'Interdit

    Eau de Parfum Rouge
    35 ml

    De la

    463,00 Lei

    1.322,86 lei / 100ml

    365

    Disponibil in 3 variante

  • Dolce & Gabbana

    The Only One

    Eau de Parfum Intense
    30 ml

    De la

    506,00 Lei

    1.686,67 lei / 100ml

    2

    Disponibil in 3 variante

  • Yves Saint Laurent

    Libre

    Le Parfum
    30 ml

    De la

    620,00 Lei

    2.066,67 lei / 100ml

    12974

    Disponibil in 3 variante

  • Tom Ford

    50 ml

    De la

    941,00 Lei

    1.882,00 lei / 100ml

    3100

    Disponibil in 2 variante

  • Yves Saint Laurent

    Black Opium

    Le Parfum
    30 ml

    De la

    569,00 Lei

    1.896,67 lei / 100ml

    1972

    Disponibil in 3 variante

  • Gucci

    Gucci Guilty

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    478,00 Lei

    1.593,33 lei / 100ml

    1185

    Disponibil in 3 variante

  • DIOR

    Fahrenheit

    Eau de Toilette for Men - Note lemnoase & de piele
    50 ml

    De la

    498,00 Lei

    996,00 lei / 100ml

    120

    Disponibil in 3 variante

  • Givenchy

    L'Interdit

    Lapte pentru corp
    200 ml

    346,00 Lei

    173,00 lei / 100ml

    1
  • Lancome

    La Nuit Trésor

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    488,00 Lei

    1.626,67 lei / 100ml

    18

    Disponibil in 3 variante

  • Givenchy

    L'Interdit Roll On

    Eau de Parfum Rouge
    Roll-On 20 ml

    223,00 Lei

    1.115,00 lei / 100ml

    332
  • Doar la Sephora

    7Virtues

    Vanilla Woods

    Eau de Parfum
    50 ml

    489,00 Lei

    978,00 lei / 100ml

    1195
  • Exclu web

    Mugler

    A*Men

    Eau de Toilette
    50 ml

    430,00 Lei

    860,00 lei / 100ml

    8

    Disponibil in 2 variante

  • Narciso Rodriguez

    NARCISO Poudrée

    Eau de Parfum
    90 ml

    De la

    424,00 Lei

    887,78 lei / 100ml

    12

    Disponibil in 3 variante

  • Doar la Sephora

    Kayali

    Oudgasm Vanilla Oud 36

    Eau de Parfum Intense
    10ml

    De la

    209,00 Lei

    2.090,00 lei / 100ml

    645

    Disponibil in 2 variante

  • Tom Ford

    Noir

    Eau de Parfum
    100 ml

    1.125,00 Lei

    1.125,00 lei / 100ml

    72
  • Yves Saint Laurent

    L'Homme Le Parfum

    Eau de Parfum
    100 ml

    752,00 Lei

    752,00 lei / 100ml

    14
  • Tom Ford

    100 ml

    De la

    941,00 Lei

    1.322,00 lei / 100ml

    286

    Disponibil in 2 variante

  • Givenchy

    Organza

    Eau de Parfum
    50 ml

    De la

    646,00 Lei

    1.292,00 lei / 100ml

    4

    Disponibil in 2 variante

  • Bvlgari

    60 ml

    De la

    551,00 Lei

    918,33 lei / 100ml

    333

    Disponibil in 2 variante

Ai vazut 24 produse din 196

Descopera mirosul intoxicant al unui parfum oriental. Sephora iti prezinta selectia sa de parfumuri orientale cu o putere de seductie indubitabila. Acordurile lor dulci se combina cu caracterul puternic al notelor picante, conferind acestor parfumuri caracterul lor gurmand si fermecator. Parfumurile ambrate sunt derivate din complexitatea florilor de vanilie, patchouli sau chiar din lemn pretios. Notele lor calde si picante se combina perfect cu note florale pentru a crea un miros pudrat si irezistibil. Cu o multitudine de mirosuri complexe cum sunt notele picante, florale, de vanilie sau ambrate, parfumurile orientale sunt ideale pentru cei care isi asuma propria senzualitate. Fermecatoare si complexe, notele de ambra ale parfumurilor orientale se pot folosi la fel de bine in parfumuri pentru barbati cat si in cele pentru femei.

De exemplu: nume@exemplu.com