Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Ingrijire parfumata pentru corp

Cele mai irezistibile parfumuri combinate cu eficienta produselor pentru corp. Crema hidratanta, lapte parfumat, Sephora reuneste toate produsele pentru corp cu un miros delicant, complementare parfumurilor celebre. Descopera un nou mod de a folosi parfumurile tale preferate cu beneficii in plus.



73 Produse
  • Givenchy

    L'Interdit

    Lapte pentru corp
    200 ml

    346,00 Lei

    173,00 lei / 100ml

    1
  • Mugler

    Angel

    Lotiune pentru corp
    200 ml

    309,00 Lei

    154,50 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Yves Saint Laurent

    Libre

    Body Balm
    200 ml

    402,00 Lei

    201,00 lei / 100ml

    3
  • Givenchy

    Irresistible

    Lapte de corp
    200ml

    346,00 Lei

    173,00 lei / 100ml

    3
  • Editie limitata

    DIOR

    J’adore Les Adorables

    Cremă pentru mâini, unghii și decolteu
    50 ml

    315,00 Lei

    630,00 lei / 100ml

    4
  • Jean Paul Gaultier

    200 ml

    241,00 Lei

    120,50 lei / 100ml

    2
  • Jean Paul Gaultier

    GAULTIER DIVINE

    Lotiune de corp
    200 ml

    362,00 Lei

    181,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Sol de Janeiro

    Rosa Charmosa™ Dewy Cream

    Crema de corp pentru stralucire intensa
    150 ml

    De la

    115,00 Lei

    124,67 lei / 100ml

    422

    Disponibil in 3 variante

  • Noutate

    OBART

    FRAGRANCE PRIMER P3

    Baza de parfum
    50 ml

    De la

    115,00 Lei

    408,00 lei / 100ml

    255

    Disponibil in 2 variante

  • Sol de Janeiro

    Body Badalada™ Glow Lotion

    Lotiune iluminatoare si hidratanta 24h
    400 ml

    138,00 Lei

    34,50 lei / 100ml

    230
  • Noutate

    Sol de Janeiro

    Cheirosa 59 Brume Parfumée Intense

    Spray intens pentru corp si par
    90 ml

    177,00 Lei

    196,67 lei / 100ml

    145
  • Noutate

    Kayali

    240g

    245,00 Lei

    102,08 lei / 100g

    269
  • Noutate

    Sol de Janeiro

    Cheirosa 74 Brume Parfumée Intense

    Spray intens pentru corp si par
    90 ml

    177,00 Lei

    196,67 lei / 100ml

    135
  • Carolina Herrera

    Good Girl

    Crema de corp
    200 ml

    305,00 Lei

    152,50 lei / 100ml

    4
  • Doar la Sephora

    Sol de Janeiro

    Glowmotions Glow Oil

    Ulei de corp scanteietor si hranitor
    Rio Sunset 75 ml

    160,00 Lei

    213,33 lei / 100ml

    2475

    Disponibil in 2 variante

  • Carolina Herrera

    LA BOMBA

    Body Cream
    200 ml

    305,00 Lei

    152,50 lei / 100ml

    632
  • Exclusiv

    PHLUR

    Vanilla Skin

    Ulei pentru corp
    118 ml

    242,00 Lei

    205,08 lei / 100ml

    213
  • Noutate

    Kayali

    240g

    245,00 Lei

    102,08 lei / 100g

    197
  • Doar la Sephora

    Rare Beauty

    Balsam parfumat Rare pentru layering

    Balsam parfumat pentru layering
    Amber Vanilla (20 ml)

    120,00 Lei

    600,00 lei / 100ml

    199
  • DIOR

    Miss Dior Comforting Body Cream

    Cremă de corp hidratantă
    150 ml

    483,00 Lei

    322,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Noutate

    Tom Ford

    Soleil Blanc

    Hand & Body Moisturizer
    250 ml

    460,00 Lei

    191,67 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Noutate

    Rare Beauty

    Fruity Pear (20 ml)

    120,00 Lei

    600,00 lei / 100ml

    33
  • Mugler

    Angel Perfuming

    Crema parfumata corp
    200 ml

    440,00 Lei

    220,00 lei / 100ml

    12
  • DIOR

    200 ml

    325,00 Lei

    162,50 lei / 100ml

    Nicio recenzie

Ai vazut 24 produse din 73

Parfumate delicat, produsele pentru corp te invaluie in note unice si o senzatie de finete ca matasea. Sephora te ajuta sa descoperi gama sa de produse de ingrijirea corpului parfumate, de la cele mai celebre case de parfumerie. Deodorantul parfumat de la Lancôme, laptele hidratant de la Mugler, gelul de dus de la Guerlain, aceste produse parfumeaza delicat pielea in timp ce o protejeaza. Curata, hidrateaza si catifeleaza pielea cu ajutorul unui astfel de produs parfumat, care poate avea un miros senzual, revigorant, gurmand, in functie de dorinte. Pentru a intensifica aroma parfumului tau, nu este nimic mai eficienta decat o lotiune de corp cu acelasi miros. Lejera, crema de corp parfumata catifeleaza pielea in fiecare zi. Opteaza fie pentru un lapte de corp hidratant, o crema de corp cu note senzuale sau un gel de dus racoritor pentru un parfum persistent si fermecator.

De exemplu: nume@exemplu.com