Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Spray

Styling, fixare sau volum, spray-ul pentru par te va ajuta sa realizezi coafura dorita. Fie ca ai parul fin sau cret, spray-ul este un element esential in rutina ta de infrumusetare.



61 Produse
  • Moroccanoil

    Volumizing Mist

    Spray de par pentru volum
    160 ml

    165,00 Lei

    103,13 lei / 100ml

    294
  • Moroccanoil

    Dry Texture Spray

    Spray texturizant pentru par
    205 ml

    167,00 Lei

    81,46 lei / 100ml

    459
  • Exclusiv

    Living Proof

    163 ml

    196,00 Lei

    120,25 lei / 100ml

    142
  • Exclu web

    REDKEN

    One United Spray

    Spray cu 25 de beneficii pentru toate tipurile de par
    150 ml

    152,00 Lei

    101,33 lei / 100ml

    110
  • Noutate

    Sol de Janeiro

    Milky Leave-In Conditioner

    Spray hranitor protector
    210 ml

    De la

    73,00 Lei

    69,52 lei / 100ml

    1897

    Disponibil in 2 variante

  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Perk Up

    Sampon uscat fara talc
    233 ml

    De la

    93,00 Lei

    67,24 lei / 100ml

    2

    Disponibil in 2 variante

  • Noutate

    Olaplex

    Shape Set Hairspray

    Fixativ de par cu fixare medie
    245 ml

    De la

    94,00 Lei

    72,24 lei / 100ml

    Nicio recenzie

    Disponibil in 2 variante

  • KERASTASE

    Gloss Absolu Glaze Milk

    Spray multifunctional anti-electrizare
    190 ml

    De la

    102,00 Lei

    136,84 lei / 100ml

    11

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    Sol de Janeiro

    Milky Leave-In Conditioner

    Tratament hidratant pentru par leave-in
    210 ml

    145,00 Lei

    69,05 lei / 100ml

    2858
  • Color Wow

    Get In Shape

    Spray pentru coafarea parului 2 in 1
    150ml

    140,00 Lei

    93,33 lei / 100ml

    97
  • Exclusiv

    K18

    AstroLift™

    Spray pentru volum, reparator
    118 ml

    257,00 Lei

    217,80 lei / 100ml

    417
  • Moroccanoil

    Frizz Shield Spray

    Spray pentru netezire
    160ml

    De la

    81,00 Lei

    103,13 lei / 100ml

    112

    Disponibil in 2 variante

  • Noutate

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Strong Hold Hairspray

    Fixativ ultra fin, uscare rapida si rezistenta
    300 ml

    166,00 Lei

    55,33 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Color Wow

    Insta-Wow

    Sampon uscat profesional
    200ml

    160,00 Lei

    80,00 lei / 100ml

    316
  • JOHN FRIEDA

    Go Blonder Lightening Spray

    Spray pentru parul blond
    100ml

    74,00 Lei

    74,00 lei / 100ml

    236
  • Exclusiv

    Ouai

    Thickening Spray

    Spray de par pentru indesire si volum
    177 ml

    175,00 Lei

    98,87 lei / 100ml

    2127
  • Living Proof

    Full Dry Volume & Texture Spray

    Spray de par pentru coafare
    238 ml

    180,00 Lei

    75,63 lei / 100ml

    29
  • DYSON

    Chitosan

    Spray de coafare multifuncțional mini
    50ml

    150,00 Lei

    300,00 lei / 100ml

    105
  • Moroccanoil

    Protect & Prevent Spray

    Spray pentru protectia parului
    160 ml

    165,00 Lei

    103,13 lei / 100ml

    1848
  • AMIKA

    un.done

    Spray pentru volum si textura
    209 ml

    156,00 Lei

    74,64 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Exclusiv

    Color Wow

    Dream Coat for Curly Hair

    Spray pentru definirea buclelor
    200 ml

    172,00 Lei

    86,00 lei / 100ml

    723
  • Exclusiv

    Ouai

    iWave Spray

    Spray pentru ondularea parului
    89 ml

    De la

    89,00 Lei

    100,00 lei / 100ml

    1255

    Disponibil in 2 variante

  • Exclusiv

    Color Wow

    Dream Coat Supernatural Spray

    Spray anti-electrizare pentru stralucire
    200 ml

    De la

    94,00 Lei

    86,00 lei / 100ml

    2942

    Disponibil in 2 variante

  • KERASTASE

    Curl Manifesto Refresh Absolu

    Spray revigorant pentru bucle
    190 ml

    209,00 Lei

    110,00 lei / 100ml

    327

Ai vazut 24 produse din 61

In rutina de ingrijire a parului, spray-ul detine un loc foarte special. Rapid, eficient si super practic, il poti purta peste tot. Obtine stilul fabulos pe care il iubim atat de mult! Spray-ul de protectie este esential inainte de periaj si aplicare a placii de indreptat. Protejeaza si netezeste fibra parului pentru coafura de vis. Opteaza pentru dimensiunea mini pentru a strecuta in geanta produsul tau favorit. Obtine un volum extrem cu un spray de fixare care da textura parului tau. Vara, obtine bucle lejere folosind spray-ul cu apa de mare, precum spray-ul Bumble and Bumble. Hidrateaza-ti parul si ofera-i stralucire cu un spray de finisare precum lotiunea Christophe Robin care revitalizeaza parul in profunzime. Sephora iti ofera secretul unei coafuri de succes, cu selectia sa de produse spray!

De exemplu: nume@exemplu.com