Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Sampon & Balsam

A avea par de vis devine posibil cu Sephora. Alege in functie de dorintele si nevoile tale: hidratare, volum sau stralucire ...In cele din urma vei adopta o rutina de ingrijire a parului care ti se potriveste . De la sampon pana la uleiuri si tratamente, Sephora iti ofera secretul unui par frumos si sanatos.



571 Produse
  • Gisou

    Honey Milk Active Repair

    Spray balsam fara clatire pentru reparare
    150 ml

    170,00 Lei

    113,33 lei / 100ml

    537
  • Doar la Sephora

    Gisou

    Honey Infused Hair Oil

    Ulei de par multifunctional
    50 ml

    De la

    120,00 Lei

    416,00 lei / 100ml

    1493

    Disponibil in 2 variante

  • Gisou

    20 ml

    124,00 Lei

    620,00 lei / 100ml

    231
  • KERASTASE

    Genesis Bain Hydra Fortifiant

    Sampon fortifiant pentru par gras si slabit
    250 ml

    167,00 Lei

    66,80 lei / 100ml

    134

    Disponibil in 4 variante

  • Exclusiv

    K18

    AirWash Shampooing sec

    Reduce sebumul si elimina mirosurile
    47mL

    De la

    138,00 Lei

    313,64 lei / 100ml

    1607

    Disponibil in 2 variante

  • AMIKA

    Soulfood

    Masca nutritiva
    250 ml

    176,00 Lei

    70,40 lei / 100ml

    2266

    Disponibil in 2 variante

  • KERASTASE

    Elixir Ultime Huile Originale

    Ulei pentru par tern
    30 ml

    167,00 Lei

    556,67 lei / 100ml

    1336
  • Doar la Sephora

    CHAMPO

    Pitta Growth Serum

    Ser pentru crestere
    30 ml

    De la

    224,00 Lei

    746,67 lei / 100ml

    1312

    Disponibil in 2 variante

  • Exclu web

    Fable & Mane

    55 ml

    De la

    179,00 Lei

    325,45 lei / 100ml

    2373

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    Sol de Janeiro

    Brazilian Crush Cheirosa 59

    Spray parfumat pentru par si corp
    90ml

    De la

    130,00 Lei

    144,44 lei / 100ml

    2464

    Disponibil in 2 variante

  • Moroccanoil

    Intense Hydrating Mask

    Masca intens hidratanta
    250 ml

    De la

    98,00 Lei

    89,60 lei / 100ml

    133

    Disponibil in 2 variante

  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Sampon reparator si fortifiant

    produs de curatare reparator
    250 ml

    62,00 Lei

    24,80 lei / 100ml

    26
  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Hydro Rush

    Masca hidratanta intensiva cu acid hialuronic
    250 ml

    219,00 Lei

    87,60 lei / 100ml

    1416
  • REDKEN

    Acidic Color Gloss Leave-in Spray

    Protectie termica par vopsit
    190 ml

    203,00 Lei

    106,84 lei / 100ml

    174
  • Doar la Sephora

    CHAMPO

    Pitta volumising shampoo

    Sampon pentru volum
    260 ml

    De la

    61,00 Lei

    53,08 lei / 100ml

    539

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    Rare Beauty

    Find Comfort Awaken Confidence

    Bruma parfumata pentru corp si par
    100 ml

    169,00 Lei

    169,00 lei / 100ml

    1110
  • Doar la Sephora

    CHAMPO

    Pitta volumising Conditioner

    Balsam pentru volum
    260 ml

    De la

    61,00 Lei

    56,92 lei / 100ml

    298

    Disponibil in 2 variante

  • Exclu web

    KERASTASE

    Nutritive Lait Vital

    Balsam hranitor pentru par uscat
    200 ml

    201,00 Lei

    100,50 lei / 100ml

    350
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Balsam reparator si fortifiant

    produs de ingrijire reparator
    200 ml

    62,00 Lei

    31,00 lei / 100ml

    23
  • Olaplex

    No.9 Bond Protector

    Ser nutritiv pentru păr
    90ml

    166,00 Lei

    184,44 lei / 100ml

    996
  • De la

    89,00 Lei

    94,92 lei / 100ml

    854

    Disponibil in 2 variante

  • Moroccanoil

    Wightless Hydrating Mask

    Masca hidratanta ultra-lejera
    250 ml

    245,00 Lei

    98,00 lei / 100ml

    1457
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Masca reparatoare si fortifianta

    produs de ingrijire reparator
    200 ml

    88,00 Lei

    44,00 lei / 100ml

    9
  • Exclusiv

    Fable & Mane

    HoliRoots

    Ulei de par pentru par fortificat
    14,4 ml

    82,00 Lei

    569,44 lei / 100ml

    156

Ai vazut 24 produse din 571

Spune la revedere varfurilor despicate si uscate cu Sephora! A avea par sanatos se simte atat de bine, asa ca adoram ingrijirea parului, samponul si accesoriile pentru par. Le alegem adaptate naturii parului sau: cret, fin, normal sau gras si in functie de nevoile sale. Pentru a repara varfurile despicate, aplica urgent o masca de par, cu proprietati de rehidratare. Protejeaza scalpul alegand un sampon de calitate, moale si parfumat delicat. Nu ai timp de pierdut azi? Foloseste peria de par Tangle Teezer si samponul nostru uscat preferat, acel salvator care da coafurii tale un impuls intr-o clipa. Ingrijirea parului devine o adevarata placere cu Sephora.

De exemplu: nume@exemplu.com