Profita de -15% la prima ta comanda online folosind codul WELCOME15.

Cumpara

Parfumuri barbati

La Sephora Romania vei gasi parfumuri originale barbatesti de la brandurile de top, precum Dior, Carolina Herrera, Acqua Di Parma, Dolce & Gabbana, Hugo Boss sau Ralph Lauren, alaturi de numeroase arome si miresme imbietoare: condimentate, florale, dulci, fresh, orientale, lemnoase, citrice, acvatice, de piele sau proaspete.



470 Produse
  • Dolce & Gabbana

    50 ml

    De la

    600,00 Lei

    1.200,00 lei / 100ml

    682

    Disponibil in 2 variante

  • Guerlain

    50 ml

    De la

    535,00 Lei

    1.070,00 lei / 100ml

    8

    Disponibil in 2 variante

  • Rabanne Fragrances

    Phantom Intense

    Eau de Parfum
    50 ml

    De la

    526,00 Lei

    1.052,00 lei / 100ml

    461

    Disponibil in 4 variante

  • Jimmy Choo

    Man Extreme

    Apa de Parfum
    30 ml

    De la

    305,00 Lei

    1.016,67 lei / 100ml

    613

    Disponibil in 3 variante

  • Issey Miyake

    40 ml

    De la

    357,00 Lei

    892,50 lei / 100ml

    498

    Disponibil in 3 variante

  • Versace

    Dreamer

    Eau de Toilette
    50 ml

    De la

    375,00 Lei

    750,00 lei / 100ml

    16

    Disponibil in 2 variante

  • Versace

    Versace pour homme

    Eau de Toilette
    30 ml

    De la

    362,00 Lei

    1.206,67 lei / 100ml

    349

    Disponibil in 3 variante

  • JO MALONE LONDON

    30 ml

    De la

    381,00 Lei

    1.270,00 lei / 100ml

    1126

    Disponibil in 2 variante

  • JO MALONE LONDON

    30 ml

    De la

    381,00 Lei

    1.270,00 lei / 100ml

    1480

    Disponibil in 2 variante

  • Noutate

    JO MALONE LONDON

    100 ml

    De la

    381,00 Lei

    763,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

    Disponibil in 2 variante

  • Jimmy Choo

    Man Parfum EDP

    Apa de parfum
    30 ml

    De la

    356,00 Lei

    1.186,67 lei / 100ml

    787

    Disponibil in 3 variante

  • DIOR

    Sauvage

    Deodorant spray
    150 ml

    244,00 Lei

    162,67 lei / 100ml

    40
  • Tom Ford

    Ombre Leather

    Spray parfumat pentru corp
    150 ml

    280,00 Lei

    186,67 lei / 100ml

    18
  • DIOR

    Fahrenheit

    Deodorant spray
    150 ml

    244,00 Lei

    162,67 lei / 100ml

    2
  • Boss

    Boss Bottled Tonic

    Deodorant stick
    70 g

    192,00 Lei

    256,00 lei / 100ml

    3
  • Rabanne Fragrances

    Invictus

    Deodorant spray
    150 ml

    236,00 Lei

    157,33 lei / 100ml

    1
  • Noutate

    165,00 Lei

    1.650,00 lei / 100ml

    1
  • Noutate

    FUGAZZI FRAGRANCES

    Angel Dust

    Eau de Parfum
    10ml

    158,00 Lei

    1.580,00 lei / 100ml

    287
  • Rabanne Fragrances

    1 Million

    Deodorant spray
    150 ml

    236,00 Lei

    157,33 lei / 100ml

    159
  • Tom Ford

    Oud Minerale

    Eau de parfum
    10 ml

    214,00 Lei

    2.140,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Noutate

    FUGAZZI FRAGRANCES

    Vanilla Haze

    Eau de Parfum
    10ml

    158,00 Lei

    1.580,00 lei / 100ml

    271
  • Doar la Sephora

    LE MONDE GOURMAND

    Pistachio Brulee

    Apa de parfum
    30 ml

    160,00 Lei

    533,33 lei / 100ml

    69
  • Boss

    Boss Bottled

    Deodorant
    150 ml

    192,00 Lei

    128,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

  • Noutate

    FUGAZZI FRAGRANCES

    Miauw Miauw

    Eau de Parfum
    10ml

    158,00 Lei

    1.580,00 lei / 100ml

    Nicio recenzie

Ai vazut 24 produse din 470

Parfumul barbatesc este un accesoriu care scoate in evidenta trasaturile unice si puternice, atitudinea, caracterul si personalitatea domnilor. In functie de evenimentul la care participi, de activitatile pe care trebuie sa le realizezi cotidian, de anotimpul, pH-ul tau sau de gusturile tale exista mai multe tipuri de parfum.

Care sunt tipurile de parfum barbatesc?

Extractul de parfum

Extractul are cea mai mare concentratie de ulei de parfum si cea mai mica cantitate de alcool. Este considerat unul dintre cele mai persistente produse, cu arome si esente de profunzime.

Apa de parfum

Apa de parfum, sau Eau de Parfum poate fi aplicata direct pe piele, in zonele in care pulsul se simte cel mai bine. Aplica parfumul imediat dupa baie deoarece acesta va avea o mireasma mai puternica si de lunga durata.

Apa de toaleta

Apa de toaleta, sau Eau de Toilette, este excelenta pentru activitatile cotidiene, cat si pentru spatiile aglomerate, precum biroul de la serviciu, transportul in comun sau vizitele in locuintele prietenilor tai, deoarece ofera o miros discret si placut.

Apa de colonie

Apa de colonie, sau Eau de Cologne, ofera un miros placut si discret. Este excelenta pentru revitalizarea pielii si ofera un efect racoritor in perioadele anotimpului cald.